Щастя

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Silver bullet, 20 бер 2015.

  1. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    ага щось в мене таке рідко, як правило бажань більше ніж можливостей ;)
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    як казав Скрябін, комфорт - то майже щастя.
     
  3. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    але ж є люди які живуть без комфорту і при цьому почувають себе щасливо ніж ті що мають все;)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    то Ви щось плутаєте, бо комфорт - поняття відносне, та для кожного вміщує різні фактори.
    Для когось - то побутові зручності
    Для іншого - емоційний спокій
    Для декого - нескінченні пригоди та постійні сплески адреналіну
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    то і є одна невідємна частина щастя
     
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    навіть якщо сплеск зумовлений переслідуванням скажених псів? :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Ага, а якщо ще вдастся втекти, то потім знаєте які щасливі будете:)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ото я й думаю, нащо Ви дурниці на форумі пишите. А то Ви в пошуках гострих почуттів :haha:
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Marii

    Marii миється в бані

    Щастя - це коли ти йдеш повз аптеки і знаєш, що нікому їх рідних там нічого ненадо купувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Orkokot

    Orkokot Well-Known Member

    зі щастям ми оприділилися, кожен його розуміє по-своєму. А ЩО ТАКЕ ДОБРОБУТ? всі це слово вживають у тостах поряд із щастям і здоровям. Який смисл ви вкладаєте в це слово?
     
  11. manur

    manur Well-Known Member


    ДОБРОБУТ – Академічний тлумачний словник української мови

    ДОБРО́БУТ
    , у, чол. Матеріально-побутове забезпечення; достаток. Добробут народний та воля — То наша найперша засада (Павло Грабовський, I, 1959, 367); Метою комуністів є побудова суспільства, де буде забезпечено загальний добробут, процвітання усіх народів, вічний мир між націями (Маніфест миру, 1957, 29); Федір належав до тих людей, що найменше дбають про свій власний добробут (Микола Руденко, Вітер.., 1958, 63).


    „добробут“ синоніми, антоніми, тлумачення слова, переклад

    Словник синонімів
    ДОСТА́ТОК[ДОСТА́ТКИ] (матеріальна забезпеченість, відсутність нестатків),ДОБРО́БУТ, ЗАМО́ЖНІСТЬ, СТА́ТОК, ДОСТА́ЧАрозм., БЛА́ГАперев. книжн.,ДОГО́ДАзаст.,БЛАГОДА́ТЬзаст., ЗАЖИ́ТОКдіал., ГАРА́ЗДИ[ГАРА́ЗД]діал.,ПО́ВНЯдіал.Оточив би молоду жінку достатком, гараздами і добивав би ся любові (Г. Хоткевич); - Ти знаєш: усі наші достатки прийшли з волів, з чумацтва (М. Стельмах); В хаті він єдиний мужчина, і його обов’язок дбати про добробут сім’ї (О. Гончар); Ділив[Василь] поле, ліс, луки. Ділив справедливо, враховуючи все - скільки дітей, робочих рук, яка заможність (О. Бердник); Багато і гарно робив [Лаврон], а статку все не мав (В. Речмедін); Не ростуть їх достачі, як у щасливих, щодня, щохвилини, а все дедалі то того не стає, то другого (Панас Мирний); - Ніякі блага не втримують людину там, де вона зустрічає байдужість, недовіру, грубість... (П. Інгульський); Переїхавши до Намангана, Євген Вікторович створив потрібні умови догоди (І. Ле); Ой у полі хата нова, Хата і кімната, А в тій хаті і кімнаті Усякої благодаті (пісня); Оповите буйним вінком ланів село дихає зажитком і достатками (з газети). - Пор. 1. бага́тство.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Obama

    Obama Well-Known Member

    Добробут особисто для мене, це бути впевненим у завтрашньому дні!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Orkokot

    Orkokot Well-Known Member

    то це матеріальне забезпечення чи як?
     
  14. Obama

    Obama Well-Known Member

    Чому ж лише в цьому! Наприклад, проснутися і дізнатися, що війні кінець, що твою дитина чи взагалі рідня здорова і нагодована! Хіба лише в матеріальному плані можна бути впевненим у завтрашньому дні!
     
  15. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Щоб вистарчало коштів на все що забажається))
     
  16. AnnaFors

    AnnaFors New Member

    Щастя це коли відчуваєш себе бажаною. Я щойно отримала чудовий букет квітів. Мені приніс кур'єр з Майсервісу(наче правильно запам'ятала). тут є карта. тримаю інтригу до вечора. Хочу побути в цьому стані ще трохи
     
    • ... ... x 1
  17. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    тобто ви не знаєте від кого квіти? Чи інтрига перед коханим, що не признаєтися що отримпли подарунок?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Ага, а хто їх не хоче:))):)));)
     
  19. galka fialka

    galka fialka Active Member

  20. shelev

    shelev Well-Known Member

    Мені здається, що ні щастя, ні кохання ми ніколи не зможемо достовірно описати словами. Можемо лише відчувати.
    Але так хочеться відчувати їх частіше та ясравіше.
     
    • Подобається Подобається x 4
Tags:
а де твій аватар? :)