Сантехніка / Комплектуючі для тюнінгу квартири

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем MARTINI, 4 лют 2009.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Svitlunka

    Svitlunka Well-Known Member

    Я також за польські, задоволена якістю.
    А китайський нещодавно на кухні ремонтували:))) то він при майстрові знову почав текти:sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. syavych

    syavych копач

    Китай не ремонтується, він міняється :)

    Крім польської арматури є ще непогані відгуки про болгарську vidima, але вони чуть дорожче поляків будуть. А німців і справді не варто брати - з нашою водою прослужать не більше поляків, а ціна мінімум в 2 рази вища.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А які ціни на польські?

    Я купив принципово найдешевший китайський кран (50 грн.) ...десь за тиждень в ньому скрутилась "круцькалка" на гарячу воду...але з допомогою смикалки і самонаріза я його таки зробив і він вже рік служить.....
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. syavych

    syavych копач

    Залежно який змішувач треба. Я, наприклад, якраз зара шукаю змішувач до ванни, то ціни приблизно такі:
    китай (1 рік гарантії) - 160грн,
    китай (3 роки) - 250,
    польща (5 років) - 420,
    болгарія (5) - 560,
    німці (5) - 960...

    В кухні стоїть простенький китайський змішувач - проблем поки нема (тьфу-тьфу). А от у ванні вже 4 поламався (2 китайські, один український і один "базарна" італія). Терпіти не можу оті пімпочки-переключателі душ-ванна :ireful1:, а звичайні перемикачі йдуть зараз хіба в ретро-серіях змішувачів, які суттєво дорожчі...
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Svitlunka

    Svitlunka Well-Known Member

    на жаль, не можу знайти чек, але точно пам'ятаю, що ми за свій платили близько 150 чи 200 грн, десь на початку вересня. той магазин тоді лише відкрився, тому ціни дуже різнились від тих, які на Південному. не знаю як зараз, але раджу спершу туди поїхати. також там купляли дуже гарні меблі у ванну і умивальник. поки що якістю задоволені:)
     
  6. syavych

    syavych копач

    думаю це і було причиною низької ціни :)
    але планую нині там проїжджати - гляну...
     
  7. romhavr

    romhavr Well-Known Member

    Раджу звертати увагу на напрямок закривання вентилів. Недавно купили чеський змішувач з керамічним вентилем "Impressed" в Новій лінії. Він імпресує тим, що крани закриваються в різні сторони (хол. за год. стілкою, а гаряча - проти). Постійна плутанина, користування методом тику. Якби вода була як раніше по годинах, такий кран був би просто недопустимий.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. syavych

    syavych копач

    От унікуми о_О А продавці в НЛ не попереджали про таку фічу?
     
  9. sani

    sani Well-Known Member

    та то ппц просто, в без пласкогупців і якоїсь там матері включити душ було неможливо! Притому що то недешевий кран... Якось мене то достало я то розбомбив і прикрутив туди з дрота ручку тепер відкриваєтьсяя але вигляду немає:) з того часу шукаю нормальний кран з нормальним переключателем, а не з тою дибільною пимпочкою, поки незнайшов :sad:

    і ще прикол мав у ванній був на умивальнику змішувач (не крани, а речажок вліво-вправо) так почав він в мене чомусь дуже туго ходити, ну той ричажок зняв(там він просто знімався) і набризгав WD-40 ну шоб краще їздив... так та ВДешка щось там розїла короче кран почав зразу текти, і то так конкретно прийшлось міняти :sad:
     
  10. syavych

    syavych копач

    До речі, про польські змішувачі Арматура - все більше підробок зустрічається, так шо будьте пильні ;)
    Ось тут сказано як відрізнити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    а я знайшов :) .... цілеспрямовано шукав польский ферро з "класичними" ручками і перемикачами "душ-кран" ...
    такий, тікльки з гарнішими ручками, імхо
    [​IMG]
    Купував за кільцем перед самим торпедо є така "будка" ... в них там ферро і краківська арматура. Дали гарантію 3 роки (не поширюється на душовий шланг), хоча на коробці написано, що має бути 5 років :). Відразу зробили скидку і ціна були нижчою, ніж в і-нет магазинах. Користуюсь вже 8 місяців - все працює чітко. Перемикач "душ-кран" там простий і надійний типу шарового крану. Єдине що відразу поставив ще одну прокладку між шлангом душа і розсіювачем, бо з тою одною прокладкою прийшлось би закручувати на мертво для доброї герметичності.
    на кухні також такого типу - ферро вже 4,5 роки - жодних проблем з плавністю ходу і т.д. .... у батьків у крані такого ж типу, але іншого виробника - проблема з плавністю ходу вже через пару місцяців ..... правда в них якість води препаршива.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. syavych

    syavych копач

    і становила? :)
     
  13. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    о... забув, точніше вже звик .... у мене так само у тому ферро стандарт
    плутанини особливої начебто немає - гаряча вода відкривається звично, холодна - у протилежну сторону
    та от не можу ніяк точно згадати .... вроді 400 чи 420 гривень, при 470 грн в і-неті ... різницю десь у 50-70 грн. пам"ятаю, а от точну суму - ні
     
  14. cherokee

    cherokee Member

    Кстати, Феро это Китай, в Польше только упаковывают и везут к нам. Требуйте сертификаты, там хоть место производства указывается.

    Все краны дешевле 1000 грн бренды заказыва.т в Китае. Возможно и на одном заводе.
     
    Останнє редагування модератором: 22 січ 2011
  15. Chugayster

    Chugayster Member

    Особисто я за німецькі. В ванній кімнаті - клуді (але дороге ж зараза), в кухні - гроє. Дуже зручно користуватись.

    Щодо поради - зараз в новій лінії набір клуді (до умивальника, ванни та душ) - 1200 грн.
    На сихові біля Довженка відкрився магазин арабської сантехніки - або вони демпінгують, або дійсно дешеві - я вже пошкодував, що ремонт закінчився - дуже красиві умивальники та й решта сантехніки
     
  16. ARA

    ARA New Member

    а хтось щось чув про такого виробника сантехніки, зокрема акрилових ванн, як "Vagnerplast"???...бо я бачив в неті, по характеристиках досить не погані будуть. та ще й гарантію виробник дає 10 років!!!
     
  17. royalepic

    royalepic New Member

    я купляв собі сантехніку через інтеренет, правда, не через інтернет-магазин, бо шукав найрозумнішу ціну на мийку і кран однієї моделі. Найшов найкращий варіант вбивши в гуглі в пошук "Сантехніка у Львові за гнучкою системою знижок"
     
  18. zapsl

    zapsl Member

    Дуже якісні ванни чеського виробництва, від всіх інших ванн відрізняються товщиною акрилу у 7-8 мм.

    Достойний конкурент для таких магнатів ванн як чеські ванни Ravak та польські Poolspa.

    Поки ціна на ванни достойна, марка не дуже розкручена на Україні.
     
  19. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Може, хто знає, де можна купити до ванної кімнати кругле дзеркало в рамі або принаймні раму до такого дзеркала?
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

а де твій аватар? :)