Сантехніка / Комплектуючі для тюнінгу квартири

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем MARTINI, 4 лют 2009.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    отутай
    Ми були в тій, що на Шевченка, бо вони до 19.00 працюють
     
  2. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    є на вул. Шевченка перед поворотом на левандівку (на поломаний міст :) ), а ще на Городоцькій, адресу точно не знаю
     
  3. Tony

    Tony Well-Known Member

    Мене цікавить де ціни дешевші на більшість сантехніки (таі взагалі буд матеріалів, аксесуарів) - Південний, Нова Лінія, Епіцентр ?
     
  4. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    напевно сантехніка на Південному (та інших базарах - Торпедо, Гал. перехрестя)
     
  5. Wild gucul

    Wild gucul Well-Known Member

    стосовно сантехніки з Південного маю не дуже хорошу думку про неї - купували і переконалися, що то таки паскудство базарне (ще й за великі гроші), а не сантехніка... передусім кажу про крани і змішувачі. фігня повна. ліпше брати в супермаркетах.
     
  6. Зануда

    Зануда така зануда

    Ага. Купили. Ставили не одразу, а коли поставили - виявилось, що річ не придатна до використання, а ж не дешева...Поїхали з малою надією на заміну - часу минуло трохи, та й чека на базарі не дають, але як не дивно, таки поміняли. Але при наявності чека з магазину хвилювань з цьогоприводу взагалі би не було.
     
  7. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    В "Практікері" можна на сантехніку глянути. На рахунок цін, чесно кажучи, не дуже орієнтуюся, але знайомі порівнювали, кажуть, що відносно недорого (може товарні запаси по старому курсу). Вибір сантехніки - від дешевого Китаю до дорогого німецького "Грое". Взяв собі італійський кран до мийки (до того мав польський краківська арматура - на нашій воді довго не прожив) десь за 350 грн. Ща поки ніц не можу сказати про нього, бо недовго маю.
     
  8. Nata

    Nata Well-Known Member

    Маю ткий змішувач порівняно недовго (2 роки), поки що проблем не виикало. Купували Датський змішувач в Епіцентрі.
    А базарні... купували кран в кухню на Південному, двічі міняли, потім таи забрали гроші :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    а я "базарним" кухонним дуже задоволений вище писав
    дуже добре

    Загалом порівнювати базар-магазин коли купується товар одного виду, але різних виробників якось не дуже коректно, імхо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Отож то, як на базарі так і в магазинах є ге, а є фірмова річ, залежно що вибереш, на Південному бувають ті самі фірмові крани троха дешевше ніж в Епіцентрі.
     
  11. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Налякали ви мене. Ми купили два крани на Південному, але ще не ставили. Тепер переживаю, які вони будуть.
    А батьки мої раніше самі з Польщі привозили, то ті крани вже кілька років служать і будуть ще довго.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ремонт китайських кранів дуже захоплююче заняття...але блін) дороге))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Китайське (чи дійсно воно китайське ?) ремонтувати, краще чопік в трубу зразу забити...
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    у нас забивали..розкрошилася труба..видно теж китайська була
     
    • Подобається Подобається x 8
  15. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Точно,точно,тому він вже навіть не береться,пригледів на Південному якийсь німецький...складає гроші......
    А я його таки допиляю,щоб і цей відремонтував і новий купив;)(та звісно жартую)крани,труби,отой весь хатній "совхоз",то така дурня,шоб тим перейматись, я вже давно забила і навіть не нервуюсь,фігня то все...найголовніше,що?Вірно здоров"я,а то най тече,най падає,буде час,будуть гроші, і натхнення (для чоловіка то як закон) тоді все буде....
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Всі німецькі крани виготовляються в гаражах села Зубра (Сихів) (С) :)
    Якщо серйозно, то варто звернути увагу на польські крани. Забув назву фірми, але знаю що виготовляються в Кракові на великому заводі. Вони дешевші німецьких, але надійні. В мене стоять вже понад 5 років і я вже забув (тьфу-тьфу), що таке ремонтувати кран.
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    А де їх купити?
     
  18. Locke

    Locke невиправний реаліст

     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    Усе іностранне виробляється у нас в Одесі! :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    І ви при тому не знаєте чим зайнятись)))...ай я яй)))
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)