Samsung v.s. Apple

Тема у розділі 'Наука і технології', створена користувачем ADMIRAL, 29 сер 2012.

  1. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    На тему епл завжди буде холівар .. Розділяти що краще мабуть не варто, просто дві рзні релігії
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    а яка друга?
     
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    У нас.

    Що стосується телефонів, то там необмежений функціонал, чисто практична річ в житті. Я просто не користуюся цим всім. Що стосується MacOS, то це просто не моє. Я просто схиляю голову перед рівнем дизайнерської майстерності, місце продуктам Еппл - в музеях сучасного мистецтва. Айв до речі отримав нагороду Музею сучасного мистецтва Сан-Франциско як «найіноваційніша і найвпливовіша фігура в області індустріального дизайну нашого покоління», звісно шо без Джобса нічого не було б.
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А де в нас можна купити айфон? Компи бачив в епіцентрі, екрани просто дивовижної якості, ціни як на мене зависокі, але смартфонів ма :dntknw:
     
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

  6. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Яку забажаєте, віндовс, андроід, і так.д навіть ті самі медіа плеєри, епл тв має недоліки але якщо ви віруючий у яблуко то будете з ними миритися а так можна дюну і так.д плеєри айподи, айтюнси, купа інших аналогій

    ---------- Додано в 18:52 ---------- Попередній допис був написаний в 18:49 ----------

    Для мене великий мінус айфона і причина по якій усі продав це відсутність радіо, тому користуюсь звичайною нокією х1 яка має посилену батарею, а так навіть попри один день життя батареї айфон це шедевр техніки, як самого софту так і самого корпусу і всіх деталей, тут можна годинами писати що таке епл ...

    ---------- Додано в 19:04 ---------- Попередній допис був написаний в 18:52 ----------

    Джобс мав німецькі коріння, сан фоанциско, нахил до східних культур, черпав усе найкраще, перфекціоніст по натурі, от все це разом створило генія 20 ст, людина яка ходила в одній моделі джинсів десятки років ..
     
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Згоден. Я про німецьке шось пригадую віддалено, знаю шо батько в нього сирієць, який його не виховував. І він його зустрів коли обідав в кафе, той працював там офіціантом. Ось такі долі бувають.
     
  8. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Джобс був всиновленою дитиною, з рідним батьком здаєтьяся за життя навіть не спілкувався ..
     
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я ж кажу, не виховував його, значить не спілкувався.
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

  11. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
  12. muravey

    muravey Well-Known Member

    Переменчивая Фиона какая...
     
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    11825111_931982693515249_730151703447317497_n.jpg
     
    • Смішно Смішно x 3
а де твій аватар? :)