Samsung v.s. Apple

Тема у розділі 'Наука і технології', створена користувачем ADMIRAL, 29 сер 2012.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Тоді раджу випросити в якоїсь бабусі АйФон, вона й так не користується, а тобі не доведеться нирку продавати.
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    і мене імунітет від того айпсихозу :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ая, імунітет, то в мене імунітет, бо я користувався і перестав, а хто не користувався, то який імунітет. Але то всім лайфхак.
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    і як вдалося?
    давно в зав"язці?
    ходите на зібрання анонімних яблоголіків?
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я користувався десктопами, починаючи від G5 і до Mac Pro. Так дістали мене, шо на Mac Pro поставив Віндоус.
     
  6. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    не тру, тру -- мс-дос!
     
  7. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Я два рази купував б/у айфон , один потім продав на 100 грн дорожче а інший за ту саму ціну, новий за 1 тис уо то вже для депутатів чи дітей багатіїв, 4с взагалі наразі кращий зі всіх, хоч і має слабшу начинку, але по ціні рівних йому нема.
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Совісті нуль.


    Сміхота, в Америці і Європі з ними всі поголовно, крім бомжів. Бомжі з Самсунгом.
     
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Дох***я Дуже багато бомжів в Європах і Америках :haha: Скільки там Самсунг толкнув своїх пристроїв, а ще ж є і інші, а от "всіх крім бомжів" значно менше получаєЦЯ :nea:
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    В третіх країнах продають.
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Давайте статистику
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Яку тобі статистику давати, ти шо не знаєш де знаходиться статистика? Тут вже одному давав статистику шо Хром має 50% ринку, а Опера 1,8, йому все-рівно як горохом об стінку, йому Опера рулить і все.
     
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Тихо синку...ти чого??? :crazy: Яблучний рецедив?..

    Я немаю нічого проти, апел найкрітіша, всі хто не бомж той з айфоном, статистика все бреше.....тільки не хвилюйся :empathy:
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Навіть не думав хвилюватися. Тим більше користуюся телефоном Самсунг. Просто розказую що бачив на власні очі - всі з АйФонами і квит. В АйСторах завжди повно народу товчеться і купують все підряд, не так як в нас, троє дурбеликів ходять з відкритими ротами.
     
  15. prius

    prius Well-Known Member

    Багато людей користуются айпонтом в Америці, але і самсунгом не меньше
     
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    "Понтом" він може бути якшо він один на все село, якшо він у всього села, то як би і "понт" уже не спрацьовує. Я вже не кажу про дуже обмежене таке явище як "понт" в Америці. То саме шо автомобіль - просто засіб пересування, в наших голодранців "понт" звичайно.
     
  17. prius

    prius Well-Known Member

    Айпонт він ще й тому що не вартує тих грошей за які його продають,і в Америці це понт бо молодь купує тому що в подружки чи друга є, значить і в мене має бути
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Суб'єктивна думка, львівські заморочки для Хулігана. Ще один доказ наскільки люди по-різному бачать світ. Взяти мою дружину і мене після відвідин любої країни і послухати хто шо розказує - як на різних кінцях світу побували.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. prius

    prius Well-Known Member

    Ну не може бути в цілому світі одна думка на всіх,та й не всі його купують заради понту,але коли я прихожу в свою телефонну компанію і в мене вибір самсунг с4 за 130$ чи айфон 5 за 350$ ,я купую самсунг,а поруч хлопець бере айфон,при тім що в мене гроші є мною заробленні,а він або в кредит бере або ледве нашкріб
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну і шо такого, а поруч з хлопцем бізнесмен, продюсер, музикант, дизайнер, модель, офісний планктон, священник, і т.д і т.п.
     
а де твій аватар? :)