Samsung v.s. Apple

Тема у розділі 'Наука і технології', створена користувачем ADMIRAL, 29 сер 2012.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Насправді ці хлопці продають цю гімняшку за 200 доларів, і за ці гроші це зовсім не гімняшка, цілком достойний девайс. А от наші хлопці, привізши айфон сюди, вже продають його за 1000-1200 баксів, а вже за ці гроші, що не кажіть, то все-таки гімняшка. Все відносно :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Кому інновації, кому начинка, а кому ціна.
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Інновації це добре, але мені як юзеру, до одного місця, чи то інновація Епла, чи Самсунга. Мені головне щоб я те саме отримав за якнайменшу ціну.

    І, власне, на ринку є девайси ціною в 500, які за начинкою нічим не поступаються, а то й перевершують айфон. Так, "айос" для багатьох зручна, продумана, а "андроїд" може бути важко осилити щоб налаштувати під себе. Але питання, чи зручніша "айос" за "андроїд" на 500 баксів? Не думаю. За 500 новий айфон куплю, за 1000 - ні. Не бачу сенсу платити більше за понти
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Це для вас понти, розроблявся він не як понти, а як максимальна ергономіка. Понти - це Верту. АйФон - це масовий продукт.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ну знову ж таки. В США за 200 баксів це масовий продукт.

    А в нас, де крута зарплата 400-500 баксів, телефон за 1000-1200 це понти :)
     
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    В нас взагалі нічого не можна рівняти до цивілізованого світу, через це прогрес не зупиниться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Маєте рацію.

    І, дійсно, в "цивілізованому світі" користування айфоном це одне, а у нас геть інше, він тут навіть розкритись повністю не має технічної можливості.
     
  8. sani

    sani Well-Known Member

    Apple хвастается, что iPhone 5 революционный гаджет. А что бы ответил Android на это?
    Размеры
    [​IMG]
    Apple похвасталась, что iPhone 5 вырос с 3,5 дюймов до 4.

    А в мире Android 4,3-дюймовый Droid RAZR M считается "компактным" телефоном, 4,8-дюймовый Galaxy S III — нормальным, и только 5,5-дюймовый Galaxy Note II большой.

    Иконки
    [​IMG]
    Поздравляем пользователей iPhone 5! Теперь вы получите дополнительную строку иконок, чего не было с iPhone 4 и 4S. Это означает, что вы сможете увидеть ваш TweetDeck значок и нажать на него без прокрутки.

    Однако, если вы используете любой телефон Android, вы получаете больше, чем просто статичный набор иконок приложений на вашем одном из 5 или 7 домашних экранов. У вас есть еще и рабочий стол, который вы можете заполнить интерактивными виджетами, показывающих все: от погоды до последних обновлений в соцсетях.

    Вложения
    [​IMG]
    «Яблоко» не спешит вводить спорные технологии, которые только развиваются. Компания только сейчас включила эту «новомодную вещь» под названием «вложения электронной почты» на своем iPhone 5.

    Android позволяет присоединять любые файлы, которые вы хотите отправить электронной почтой.

    Копирование файлов
    Попробуйте подключить телефон с Android к компьютеру и установить его в качестве запоминающего устройства. Получилось? Вы можете иметь доступ ко всем файлам и папкам, так же, как вы просматриваете обычную флешку. Так что, если вы хотите скопировать MP3 или презентацию в PowerPoint на телефон с Android, вы можете просто перетащить их.

    А что происходит, если вы подключите iPhone 5 к компьютеру? Вы получаете доступ к папке цифровой камеры (DCIM). И все, что вы сможете сделать, это перетащить фотографии. Да, вы можете также перекинуть медиа-файлы, воспользовавшись программой ITunes, но вы все еще не можете посмотреть остальные файлы.


    Клавиатура
    [​IMG]
    В iPhone 5 вы можете пользоваться только виртуальной клавиатурой, встроенной в IOS 6.

    Если вы используете Android, и вы не любите клавиатуру по умолчанию, вы можете установить сторонние виртуальные клавиатуры, которые вам больше нравятся.

    Некоторые из лучших клавиатур Android включают технологию Swype, которая позволяет печатать просто одним движением. Или приложение SwiftKey, которое предугадывает следующее слово в предложении. Да вы вообще можете взять телефон, у которого есть настоящая клавиатура. Например, как в Motorola Droid 4.



    Тактильная обратная связь
    Большинство Android телефонов предлагают дополнительную тактильную обратную связь, которая позволяет получить заметную вибрацию при вводе во время нажатия или удерживания кнопок на экране. Хотя некоторые люди не любят тактильную обратную связь, вибрация даст вам сильное подтверждение того, что ваши прикосновения распознаны, поэтому вам не придется нажимать два раза.

    К сожалению, с iPhone 5 у вас нет выбора: просто плоский экран, который не обеспечивает обратной связи.

    Разъемы
    [​IMG]
    Если вы любите гаджеты, наверняка у вас есть ящик, заваленный всевозможными кабелями USB. А если вы не можете подобрать какой-то — вы можете купить нужный практически в любом магазине электроники. При обновлении старого телефона на новый вы все еще можете использовать те же старые провода и зарядки, потому что микро-USB уже является стандартом. В самом деле, Европейский Союз требует, чтобы производители телефонов использовали микро-USB для зарядки.

    К сожалению, iPhone 5 использует собственный проприетарный разъем вместо стандартных микро-USB, предлагая адаптер под USB. Но почему бы просто не использовать микро-USB, как и любая другая компания?

    і так далі... ябкофон іновації кажете, технології... ну-ну :)

    marketing only
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Саме так. І для любителів Епл якийсь там кабель - фігня. І весь текст справляє дуже загрозливе враження для тих, хто айфона в руках не тримав і до клавіатури не торкався. А насправді все трохи інакше.

    А от дизайн того, що поруч з айфоном на фотках - ну, бідна-бідна копія. Ну просто підробка, одним словом. )
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Не в тому прикол, а в тому що ніхто вже не пам'ятає як виглядали мобільні телефони до виходу IPhone, бо тепер вони ВСІ виглядають як IPhone. Я хотів купити не сенсорний, так вони вже з продажу майже щезли.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. sani

    sani Well-Known Member

    Зато зовсім НЕдешева "підробка" від фірми Apple стартувала в продажі і перші відео користувачів про масовий баг:
    http://www.youtube.com/watch?v=uLbo2I4fjuY&feature=player_embedded

    http://www.youtube.com/embed/n8_dxACdqkc

    http://www.youtube.com/watch?v=Alu3Vn8WyVc&feature=player_embedded

    і це колись був стандартний брак китайських підробок ;) але вже навіть дешеві "китайські бренди" це вже пофіксили...


    я розумію що айфоногелісти крім айфона нічого не помічають, але ж отут до кольору до вибору
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Сані, що Вас так жере? Не маєте грошей на Епл - так Вам же того ніхто не вичитує. І навіть не переконує Вас його купувати.

    А баги при розробці нового продукту були, є і будуть. І у неепла також.
     
  13. sani

    sani Well-Known Member

    Смішать айфоногелісти, які тільки можуть писати хвалені оди свому ідолу, а перед мовою фактів пасують.
    А тим кому він не подобається тільки закидають заїжджену фразу, про нехватку грошей на пожертву ідолу.

    А ще терпіти не можу авторське право у трактуванні патентних тролів
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. sani

    sani Well-Known Member

    айфонофіли мінусіть далі, але "из песни слов не выкинешь"


    У iPhone 5 масса проблем
    Продажи iPhone 5 только начались, а пользователи со всего мира сообщают о новых проблемах, которые обнаруживаются у устройств. Мы уже писали о том, что модели черного цвета очень легко поцарапать до металла, и о том, что некоторые пользователи отмечают проблемы с дисплеями. Но этот неприятный для Apple список продолжает расти.

    [​IMG]
    Во-первых, проблема с легко царапающимися корпусами становится настоящим массовым явлением — о ней пишут практически все владельцы новых устройств. Покрытие у iPhone 5 наверняка повредится, если вы положите девайс в карман с ключами, монетами и другими металлическими предметами.
    Но самое страшное даже не это, а то, что смартфоны со сколотой краской поставляются прямо с заводов Foxconn. Таким образом, у покупателей есть большая вероятность получения "облезшего" iPhone 5 даже без каких-либо действий с аппаратом. При этом одинаково повреждаются как черные, так и белые аппараты. Просто на белых смартфонов сколы не так заметны.
    [​IMG]


    Во-вторых, некоторые пользователи отмечают у устройств проблему с установлением Wi-Fi соединения. Новый смартфон, по их данным, некорректно работает в сетях, защищенных по протоколу WPA2 — он может работать очень медленно или вообще отказывается выходить в интернет. При переключении роутера на WEP-защиту, все, якобы, становится нормально.

    Еще одной замеченной проблемой стала некорректная работа тачскрина у iPhone 5. Иногда аппарат выполняет какие-либо действия без касания — для прокрутки, например, достаточно провести пальцем над экраном, а иногда может вообще не реагировать на нажатия в течение определенного времени. Кроме этого, сообщается о случаях, когда нажимается иконка соседнего приложения (т.е. нажатие фиксируется в другом месте дисплея) и о самопроизвольных действиях — прокрутке документа без какого-либо вмешательства пользователя и т.п.

    і ви все ще кажете що самсунг виглядає, як китайська підробка :) смішні люди :):):)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    :)

    ітд, ітп
     
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Майбуть це я айфонофіл, людина, в якої в житті ні АйФону не було, ні взагалі жодного виробу Еппл, якщо не рахувати комп'ютер на роботі.

    Покажіть що ви протиставляєте йому, а я там знайду массу проблем.
    Смішні такі люди, зайдеш кудись в офіс - там iPhone обговорюють, в ліфті iPhone обговорюють, в інтернеті iPhone обговорюють, на форумі iPhone обговорюють. Шо ж ви його обговорюєте, якщо він не вартий уваги, обговорюйте Нокію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    це називається "грамотний маркетинг"
    айфон попри те, що є безумовно цікавим інженерним творінням, в дуже значній мірі ще й творіння маркетингу
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ніякий маркетинг не витягне посередній продукт на вершину продажів. Маркетинг лиш може підтримати.
    Коли Джобс задумав iStorи, його рада директорів забракувала це на нуль, сказали що це провальна на 100% ідея. Так він забив на них, як він регулярно робив, таємно знайшов приміщення, все зробив, відкрив iStor, а через пів-року від конкурентів нічого не залишилося, це самий успішний магазин роздрібної торгівлі електронікою. Чому це ні в кого більше не виходить, раз вся справа просто в маркетингу? Цих маркетологів - як собак нерізаних, розуму вистачає купити і перепродати.
     
  19. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    зіпсулась кажуть нокія, не до обговорення
     
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Факт, безнадійно відстає. Я свою от думаю на шо замінити, НТС чи Моторолу. Айфон і Самсунг не розглядаю :)
    Чим далі вивчаю ринок, тим більше мені подобається ось ця
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)