Самостійне вивчення англійської мови

Тема у розділі 'Наука і технології', створена користувачем SashaBelov, 13 вер 2012.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Для початку 2 місяці Rosetta stone вистачає...

    Що цікаво що його уроки прикольні (в прямому розумінні того слова). Ну там про свиню яка стала чемпіоном з бейсболу, чи кота який важив 200 кг. А на трішечки вищому рівні ще й дуже цікаві.... Про утиски свободи слова і пропаганду в Америці :mocking: Про філософію Зеленого бізнесу. Про людей які ведуть бізнес через нет використовуючи вайфай кафе.....Коротше ніякого нудного жування соплів...
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Оля

    Оля Старожилка форуму

     
  3. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Залежить від школи і від вчителя. Повірте, то база, кістяк, на який далі треба самому надбудовувати знання. Я досі з теплотою згадую свою вчительку з іспанської. Саме вона дала мені поштовх і бажання вчити цю чудову мову, всі ті основи, на які згодом надбудовувалися університетські знання.
    Однозначно. Спілкуючись із native speaker хочеш - не хочеш, але долаєш мовний бар"єр.
    Погоджуюсь. Всього не осягнеш..
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    А за рахунок чого досягається ефективність аудіо уроків, які ведуться виключно англійською?

    З програмками чи відеоуроками зрозуміло, там хоч ілюстрації, жести тощо, розумієш про що йдеться і запам"ятовуєш.

    А з аудіо я щось собі не дуже уявляю. Правда, я не пробував
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну якийсь первинний рівень має бути....11 років хорошої школи, або 2 місяці Розети :mocking:

    А далі слухати...слухати...слухати...
    Він розказує простеньку історію, а потім задає купу питань і відповідає на них...
    Хто був кіт чи пес
    Якого кольору кіт....Шо кіт їв....Що кіт хотів....Що відчував...Скільки заробляв...і так далі....Крім того є урок де складні слова пояснюються простішими, на диво з часом майже все в голові прояснюється....Слухати він то рекомендує мінімум тиждень одну групу уроків (тобто історію, словник і запитання) але мене так на довго не хватало...то таки досить нудно після 10 разу...

    ---------- Додано в 13:15 ---------- Попередній допис був написаний в 13:13 ----------

    Крім того є тексти уроків, але мені до них так руки і не дійшли...коли влітку день відпрацюєш вже не до текстів, а зимою лінь, та впринципі все і так дійшло....

    Так що тепер я на слух англійську сприймаю досить непогано, а читати так і не навчився добре....
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    А скільки часу то треба слухати на день, щоб в голові прояснилося? І чи треба на тому сильно зосереджуватися? Скажімо в машині по 30-60 хвилин на день якщо слухати, буде ефективно?
     
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Мені вже соромно що я не годен вивчити(довчити) англійську мову, в сучасному світі вже ніяк без неї, всі навколо кажуть що знають її. Ніяк не вигребу з часів.
     
  8. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Основний принцип аудіоуроків - слухати і повторювати за мовцем (так механічно запам"ятовуєш). Такий принцип застосовується в методичних навчальних комплексах типу тих, по яких зараз діти в школі вивчають англійську чи будь - яку іншу іноземну.
    А я, як той пес:))) - розумію, на слух сприймаю, читаю, пишу, перекладаю, а говорити не можу:sad: Мовний бар"єр подолати не можу і хоч ти згинь..
    Для себе зробила висновок - говорити почнеш тоді, коли почнеш думати іноземною мовою.
    То вже залежить від того, як ти сприймаєш інформацію на слух. Я от 100% - ий візуал - мені треба побачити, щоб запам"ятати. Я не можу слухати аудіокниг, бо зміст якось проходить повз:)))
    І не впевнена, що в машині то буде ефективне слухання. Все - таки треба увагу приділяти дорозі. Але якщо ти вмієш робити кілька справ одночасно (бо і водіння, і слухання вимагає зосередженості), то можеш спробувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Якщо в Вас є 10-15 років для "первинного вивчення" то досить :mocking:

    Я з весни і досі слухав весь вільний час...тобто загнав уроки в телефон і на флешку...їдеш в машині слухаєш, працюєш руками слухаєш...жінка свариться..навушники в вуха і слухаєш....Найкраще для мене сприймається при фізичній роботі, або при ходьбі.....сісти і зосередитись мене вистачає хвилин на 10, а далі засинаю...:mocking:

    Насправді знайти в день 3-4 години для слухання зовсім не складно...

    ---------- Додано в 13:44 ---------- Попередній допис був написаний в 13:42 ----------

    Тут принцип інший....відповідати на питання, хоча якщо кругом люди а здаватись ідіотом не хочеться то вистачає просто слухати....

    ---------- Додано в 13:46 ---------- Попередній допис був написаний в 13:44 ----------

    Ну я і сам говорити не пробував, і думаю що якби спробував то моя англійська була б жахлива...але після тих уроків з'являється такий стан коли ти точно знаєш суть, а перекласти на українську не можеш...тобто в якійсь мірі думаєш англійською...

    ---------- Додано в 13:47 ---------- Попередній допис був написаний в 13:46 ----------

    Просто то наслідок "шкільної науки" російську і українську думаю ви без проблем сприймаєте на слух....
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Аудіокниги будь - якою мовою не сприймаю. Щоб запам"ятати - мені треба прочитати, візуалізувати.
    Є таке. В мене так з іспанською зараз - я не завжди можу передати українською точний переклад, бо на язиці крутяться одні іспанські синоніми:)))
    Заговорити можна лишень в середовищі або коли ситуація вимагає того, що хочеш - не хочеш, а мусиш заговорити( 4 роки тому була на семінарі в Польщі, треба було спілкуватися з німцями. Німецької я не знаю, зате вони прекрасно володіють англійською - от я і змушена була долати свій бар"єр і почати говорити. За тиждень часу такого спілкування доволі непогано вдавалося порозумітися.)
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Але ж прочитати і візуалізувати це різні речі....слухайте і візуалізовуйте :scratch_one-s_head:

    ---------- Додано в 17:53 ---------- Попередній допис був написаний в 17:50 ----------

    А мало Вам слухати, то дивіться ...
    http://www.youtube.com/watch?v=b-vxX554cjg

    ---------- Додано в 17:57 ---------- Попередній допис був написаний в 17:53 ----------

    Сайт Голосу Америки, спеціально для вивчення англійської http://learningenglish.voanews.com/ Багато відео, і аудіо + до аудіо текстові файли. Можна скачувати. Теми найрізноманітніші: бізнес,політика, СГ, навіть останні новини.

    Класний матеріал, але мені шось не пішов...мабуть тому шо нема пояснень незнайомих слів як в Еджея....
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    О, це класна річ. Люблю отакі субтитровані ролики. Дякую! Візьму собі на замітку:)
     
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Оооо...тоді я маю для Вас просто прекрасний сайт http://www.ted.com/ Майже в усіх роликах є субтитри англійською, в багатьох навіть українською....Ну а матеріал просто НЯ-Нямммм...Тут люди представляють різні ідеї. Трапляються просто суперові....

    Правда то вже не навчальний сайт, а самий найсправжнісінький мериканьський....

    Наприклад про автомобілі Гугл які керують собою самі....

    http://www.youtube.com/watch?v=r_T-X4N7hVQ
     
  14. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    О, знаю той сайт:) Нещодавно Анноун давала на нього посилання. Дивилася класний ролик про дівчинку - вундеркінда. Дійсно сайт - нямочка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. vayn

    vayn Active Member

    а хтось знає мовні табори для дитини в Україні(можливо в Польщі)
    для дітей 11 років з проживанням влутку?????
     
  16. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    як додатковий метод до вивчення пропоную читання книжок англійською, це реально допомагає
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Rxtreme

    Rxtreme New Member

    Про читання книжок - то реально добра порада, мені це дуже допомагає але у вивченні польскої мови (бо вчусь в Польщі). А з вивченням англіської мені допомагає сайт Люро, рекомендую всім.
     
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Десь після року інтенсивного вивчення настає дуже приємний момент, коли можна вже нарешті слухати не нудні уроки, а семінари на теми які дуже цікавлять.....Мій метод дуже простий, слухаю семінар, і всі незнайомі слова перекладаю в гугль-перекладачі з голосовим вводом...розуміє приблизно 8 слів з десяти...

    Так як тема мені дуже цікава, то можу слухати і дивитись і 5 і 7 годин в день... Виходить що розвивається і англійська і інша цікава мені тема, це реально пришвидшує вивчення в рази....
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    І шо? Як успіхи?
     
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Скоро буде три роки (весною), я тільки слухав, практично не читав, на слух сприймаю непогано, хоча часом треба 2-3 рази прослухати щоб зрозуміти на 100%. З здивування зрозумів що і читаю вже нормально, хоча багато слів потрібно перекладати. І що взагалі фантастично, якось само собою прийшло вміння писати, на рівні пошукових запитів в гуглі...
    От тільки читати страшно лінь, якщо і хочеться щось почитати то пАрускі або українською, то як відпочинок, а англійською треба напружуватись.

    Говорити так і не доводилось, в нас тут амери не водяться..
     
а де твій аватар? :)