Самопоміч

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем npocmo, 22 гру 2015.

  1. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А откуда у Вас такая увєрєнность? Может я просто очєнь удачно маскіруюсь. Может я засланий казачок...))
    Как показала практіка - под кацапа у мєня тоже получаєтся очєнь нєплохо маскіроваться. В свойо врємя, за 2 нєдєлі прєбиванія в Пітєрє, мнє ні разу нє продалі білєт в музєй как іностранцу. Всьо врємя удавалось маскіроваться под гражданіна РФ. Чтокал как полагаєтся. А в каждом музєє возлє касси вісят расценкі, гдє напісана стоімость для граждан РФ і для іностранцев...
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG][​IMG]

    [​IMG][​IMG]

    :)))
     
    Останнє редагування: 10 кві 2019
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Березюк про рішення Соболєва: «Ми маємо спільні цінності, але можемо мати різні шляхи досягнення мети»

    Коментуючи рішення Єгора Соболєва про вихід з партії «Об’єднання «Самопоміч», голова фракції «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк наголошує, що такі події є нормальним процесом для будь-якої демократичної партії, якою є «Самопоміч».

    Олег Березюк продовжує: «Напевно, вперше ми є свідками цивілізованого демократичного публічного процесу.

    «Самопоміч» у 2014 році стала платформою для людей, які разом боролися за Україну. Протягом п’яти років ми чесно, відкрито і прозоро виконували свої функції разом. Те, що було ухвалено рішення наступний етап своєї політичної кар’єри реалізовувати не з «Самопоміччю», є абсолютно нормальним та демократичним. Ми маємо спільні людські цінності, але можемо мати різні шляхи реалізації та досягнення нашої мети».

    Ця ситуація, на переконання парламентаря, вчергове підтверджує, що «Самопоміч» – це справжня ціннісна політична сила, на відміну від олігархічних партій, якими переповнена українська політика. Олег Березюк акцентує: «Ми маємо процес, якого раніше в політиці не було. Він непростий, як і в кожній сім’ї, але він є чесним та прозорим. Це дуже важливо».

    Народний депутат вчергове підкреслює – Соболєв виходить не з фракції, а з партії. Відтак, до кінця каденції цього скликання Верховної Ради фракція продовжує активну роботу. «Для нас дуже важлива відповідальність, – говорить Олег Березюк. – Ми прийшли в цей парламент як політична фракція і маємо працювати, бо є частиною управління держави».

    Підсумовуючи, парламентар наголосив, що немає інформації про вихід інших нардепів з партії чи з фракції. «Це чутки», – сказав він.
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Про те, чого не знав і в чому не брав участі Порошенко ;)


    Об'єднання "Самопоміч"
    1 год ·
    Брудні руки олігархів в нашій кишені – сумна реальність згасаючої епохи друзів гаранта. Про це та багато іншого ми обговорили на засіданні круглого столу на тему "Високі тарифи як наслідок корупції та монополізації енергетики. Як запобігти та кому відповідати?"

    Схеми з обленерго утворюють ланцюгову реакцію. Обленерго внаслідок крадіжки обігових коштів боргують перед «Енергоринком».

    «Енергоринок» не доплачує енергогенерації. До речі найбільші борги з усіх генерацій не перед тепловими електростанціями Ахметова, хоч вони й мають найбільші прибутки завдяки схемі Роттердам+, а перед державним «Енергоатомом», який забезпечує стабільність енергосистеми.

    Сьогодні борг перед «Енергоатомом» досягає 12 мільярдів гривень. У Енергоатомі дефіцит коштів на зарплати, ремонти і ядерне паливо. Зате олігархи нажилися на схемах й продовжують заробляти надприбутки.

    Суспільство багато разів намагалося переконати НКРЕКП скасувати формулу Роттердам+, але формула діє і сьогодні й щодня збагачує Ахметова.

    Я з групою колег пропоную переглянути формулу Роттердам+ шляхом ухвалення нашого законопроекту 8626, який скасовує формулу. Але профільний податковий комітет, яким керує член БПП Южаніна, навіть не ставить його до порядку денного.

    Як влада планує боротися з дефіцитом коштів обленерго внаслідок крадіжок за схемою «Енергомережі»? Може олігархи у в’язниці, а їхні маєтки та активи правоохоронці продають з молотка, щоб повернути вкрадене?

    Ні! У олігархів все прекрасно! З вкраденого мало що повернуто назад. Дефіцит планується покрити за рахунок, зокрема надбавки до тарифу на електроенергію. Тобто за наш з вами рахунок.

    Чому кволо протікає розслідування справи «Енергомережі», яке веде НАБУ. Наскільки ми бачимо з процесуальних документів, основним гальмом розслідування і швидкого повернення вкрадених коштів є деструктивна позиція судів. І нічого дивного, враховуючи саботовану Порошенком судову реформу.

    Ми з колегами, по-перше, домовилися вимагати негайного розгляду нашого законопроекту 8626 про скасування злочинної схеми РОттердам+. По-друге, будемо вносити пропозицію щодо створення ТСК з питань корупції в енергетиці.

    Ми маємо справу з системною корупцією у всіх сферах життя країни. Енергетика – тільки одна зі сфер, де є корупція. Хоча, можливо, тут вона наймасштабніша і найзухваліша.

    Очевидно, що точковими рішеннями нічого не зміниш. Тому потрібне повне перезавантаження системи влади в Україні.

    Victoria Voytsitska
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Оксана Сироїд, віце-спікер Верховної Ради України, у програмі Гра у класику

    Тема: Роль парламенту після виборів
    Гість: Оксана Сироїд
    Ведучий: Сергій Рахманін


    View: https://youtu.be/1DECwYZ2Qac
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Сироїд: «Без сильного парламенту – демократії не буває»

    Віце-спікер парламенту Оксана Сироїд зустрілась з представниками американського конгресу. «На цій зустрічі йшлося про те, що парламент має переосмислити свою місію повноцінного самостійного гравця в українській політиці і як інституції, головне завдання якої – стримувати виконавчу владу, в тому числі Президента», – каже Сироїд. З нею абсолютно солідарний і голова делегації конгресмен Девід Прайс.

    «Він теж наголосив на важливості представницького органу для розвитку демократії. Без сильного парламенту – демократії не буває. Тільки представницький орган може стримувати виконавчу владу – чи то Президента, чи то уряд. Немає інших інструментів демократії, крім парламенту, який може стримати Президента. Час і нам це зрозуміти», – наголошує віце-спікер.

    «Важливо, щоб українська політика не залежала від персоналій, а залежала від інституцій. Стримати Президента – означає визначити чіткі правила гри для влади. А для України час обмежити свавілля Президента, незалежно від прізвища, і прописати правила гри, які «Самопоміч» запропонувала у Законі «Про Президента».

    (с)
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Але якщо втікають із фракції депутати, то партія розпадається.
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Сироїд: «Закон «Про Президента» поверне гаранта Конституції в русло самої Конституції»

    Віце-спікер парламенту Оксана Сироїд сподівається, що закон «Про Президента», який пропонує «Самопоміч», ухвалять у першому читанні вже 25.04.2019.

    «Зараз парламент є в унікальному моменті, коли цей закон можна ухвалити. Сьогодні різні депутати готові його підтримати, і ми сподіваємось на ухвалення у першому читанні уже в четвер».

    У 2014 році «Самопоміч» вже пропонувала цей документ, але тоді Порошенко не захотів бути Президентом із якимись рамками. А для таких документів шанс бути ухваленими є тільки або на початку каденції Глави держави, або наприкінці.

    Сироїд зауважує: «Час ухвалити закон про Президента України. Закон, який не буде обмежувати владу Президента, тому що ця влада визначена Конституцією, але закон, який поверне гаранта Конституції в русло самої Конституції».

    Адже якщо проаналізувати політичну історію України – у нас ніколи не було справді хорошого Президента. Оскільки необмежена і неконтрольована влада без стримування ще нікому не допомагала працювати на благо людей:

    «Більшість людей думають, що чим більше повноважень і влади буде мати той чи інший орган, та чи інша інституція, тим краще вони будуть працювати для людей. Але вибори Президента показали, наскільки це уявлення ілюзорне. Зараз немає жодної ефективної процедури відповідальності Президента, включаючи імпічмент. Як наслідок, сьогодні ця безвідповідальність і свавілля стають причиною провалу кожного Президента, якого ми маємо в Україні».

    Сьогодні в Україні є 89 законів, якими Президенту надані неконституційні повноваження. Але Закон «Про Президента» поставить гаранта в рамки Конституції, захистить від впливу олігархів і дасть йому інструменти відповідальності, наголошує віце-спікер:

    «Цей закон зробить будь-якого Президента успішним. Сподіваюсь на підтримку цього закону і нинішнім Президентом, і тим, який прийде».

    (с)
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Як завжди, Березюк підвів конкретну риску. :good:


    Об'єднання "Самопоміч"

    6 год ·
    "В Україні відбулась виборча революція, величезним відсотком люди проголосували проти шахрайства, брехні і відірвали цю владу від бюджетного корита. Обравши натомість невідомість і білий екран, на який вони проектують свої бажання.

    Зараз Парламент має ухвилити закон про Президента, де буде відповідальність Президента та процедура імпічменту, закон про вибори за відритими списками, закон про мову та почати руйнувати олігархічний консенсус, зруйнувавши схему Ротердам+", — Олег Березюк


    View: https://www.facebook.com/samopomich.ua/videos/897829510597472/
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я б хотів побачити як буде руйнуватися Ротердам+. Ну просто цікавість роздирає на кавалки.:)))
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Є вирогідність, що за останній місяць своєї каденції Порошенко сам багато чого прибере, не виключення і Роттердам+, бо Зе - такий хлопець, що чекати можно великих неприємностей. Тому Порошенко такі прощання закатує, тому допомогу вже Зеленському пропонує. А тут ще прокурорша з Румунії!
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Наївний ви народ. Лапшу вішай і вішай....
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Oksana Syroyid
    4 год ·
    Ми не хочемо, щоб будь-який Президент був заручником олігархів.

    Час для ухвалення таких законів, як Закон про Президента трапляється раз на 5 років - на початку або в кінці президентської та парламентської каденцій. Така природа влади. Однією з перших пропозицій, яку «Самопоміч» зробила Порошенку у 2014 році - підтримати законопроект Про Президента. Тоді він відмовився, і наслідки нам відомі. Сьогодні ми так само пропонуємо новообраному президенту Зеленському це рятівне для нього рішення.

    Адже правила гри - не обмеження, а захист. А ми не хочемо, щоб президент став заручником олігархів. І мета Закону Про Президента, який підготувала «Самопоміч» - не обмежити владу Президента, а тільки привести її у відповідність до Конституції, і навіть більше - захистити Президента. Будь-хто, хто приходить на такий обсяг влади стає дуже вразливим. А коли є закон, який встановлює правила гри, то він кожному, хто спробує впливати на Президента, казатиме: «я не можу, в мене є обмеження, встановлені законом».

    Підсвідомо люди покладаються на «доброго царя» і думають «а раптом цей не буде тираном. Раптом він кращий, тому що він новий». Але влада сама по собі розбещує людей, і будь-яка влада має бути контрольована і відповідальною. Ось чому потрібен Закон про Президента.

    Не треба уповати на доброго царя, треба шукати механізми, які зроблять владу відповідальною перед людьми.

    Посилання на оновлений текст законопроекту: http://bit.ly/2W3ZD9E

    Порівняльна таблиця: https://bit.ly/2KVIxtl

    #Самопоміч #ЗдоровийГлузд
     
  14. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Куди,куди їм до галичан, до гЕвропи.Село слобожанське,Азія задрипана...пів в Рос'ї,пів в Новорос‘ї.Але то до-курви...але! Йой,йой,йой!Я сі всикаю!:haha:
    Галичани з таких лаха-си друть і шуби-си шиють!

    upload_2019-4-23_18-6-40.png

    View: https://www.youtube.com/watch?v=d_mCAT-6yEM
     
    Останнє редагування: 23 кві 2019
    • Смішно Смішно x 1
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Oksana Syroyid
    2 год ·
    #ЯкЦеБуло

    Законопроект про мову я писала переважно в Каневі в Княжа Гора - Місце Сили влітку 2012 року. Писала ні для кого. Творила свою відповідь на відчай і безсилля після прийняття закону «Ківалова-Колєсніченка». Доопрацювати текст допоміг Сергій Головатий.

    Прийняття законопроекту у 2012 видавалося не те, що примарним, - майже фантастичним. Але тоді я дуже хотіла, щоб замість відчаю з‘явилася мрія.

    Доля законопроекту від його першої редакції до сьогоднішнього дня варта окремої повісті. І шлях його не був безхмарним. Але багато-багато людей від того часу доклали свій час, розум, енергію, щоб сьогодні ми мали закон про державну мову. Тому ми ухвалили направду закон авторства Її Величності Громади.

    Дякую кожному і всім! Окремо обійму лише Iryna Podolyak та Oksana Zabolotna ❤️

    Фото з першої презентації законопроекту про державну мову в лютому 2013 року.

    [​IMG]

    зі


    View: https://www.facebook.com/samopomich.ua/videos/315164175827191/
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А хтось тут море копипастів налив як ми будемо йти під Росію.
    Як все що здобули - втратимо, і країну теж. Досі обвішане місто бордами "головне - не втратити країну!".
    Ці вибори важко буде забути. Порошенко і його штаб йшов на все - на розкол країни, на явну брехню, за фальсифікацію виборів - але тут Захід попередив. Тобто там його здібності відомі...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Є великі сумніви, що цей закон про президента готували для Садового-президента. По-перше, коли це в нього були шанси перемогти і стати президентом, по-друге, є Конституція і там чітко про всі повноваження президента є. Насамперед чітко його квота по силовому блоку та безпеці. А в законі Сироїд в президента нічого нема, тобто нічого він пропонувати парламенту не може. І що він тоді може?Бути англійською королевою.
    Це значить, що з Конституцією що хотять - те й роблять.
    І ще такі анонси, так цей закон красиво розписали - "не буде залежати від олігархів". Та від нього самого нічого залежати не буде. У Сироїд глазки брехливі - перший раз помітила. Гриценко молодець.
    Нащо ця брехня про гарний і такий необхідний закон.
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Справджується мій прогноз, недавно говорили приблизні рейтинги партій на найближчі парламентські вибори, щодо Самопомочі, їм прогнозують близько 1.5%, тобто у парламент більше можуть не пройти, не здивують вони виборців вічною опозиційністю, що всі навколо погані, тільки вони одні хороші.
     
а де твій аватар? :)