От я почекаю, коли заблокують, потримають блокування хоча б місяць - аж тоді буду радіти Бо Луценко говорить одне, парламент робить інше, а уряд зі всього того сміється.
Ось така срань, рибята: А знаєте, що сьогодні сталося? Точніше - чого не відбулося? Сьогодні, відкриваючи засідання Ради, спікер Андрій Парубій не зачитав гнівну заяву фракції "Самопоміч" про те, що вони обурені злочинними провокаціями свого члена Семена Семенченка (він же Костянтин Гришин) проти суверенної й дружньої нам країни, засуджують створення та підготовку ним незаконного збройного формування й направлення його членів зі зброєю до Грузії з метою вчинення диверсійно-терористичних дій та спроби сприяти скоєнню кривавого державного перевороту. І у звязку з цим фракція повідомляє про виключення згаданої персони (як варіант - також і його подільника Єгора Вікторовича Соболєва (він же - Єгор Анатолійович Зімін)) з числа членів фракції та клеймить його ганьбою й прирікає на повну зневагу. Так от. Парубій заяву не зачитав. Бо її не було! А це означає, що фракція "Самопоміч", яка так обіцяла продемонструвати нам вершини європейської культури та відповідальності, фактично підтримала дії свого члена й сама від нині має вважатися структурою, що підтримує міжнародний тероризм. Ну зовсім, як спецслужби путлєровської РФії, тільки масштаби менші та виконавці трошки дебілуваті. Проводити вишкіл не десь під Воронежем чи Ростовом, а в ESA (Європейській Безпековій Академії - є така приватна компанія в Польщі), за закордонними клієнтами якої вмить починають стежити половина європейських спецслужб, це, звісно, ознака не надто високого інтелекту. Пояснювати, що готують охоронців для віпів і при тому замовити програму, типову для приватних армій і військових найманців - узагалі треш. Зрештою, туди їх запросив і проплатив підготовку Саакашвілі. Але всі ці деталі аж ніяк не виправдовують фракцію, яка не засудила, мовчазно (поки що) солідаризувалася зі своїм членом та перебрала на себе всю політичну відповідальність за його наміри й дії.
Задержанная в Тбилиси группа Семена Семенченко может быть связана с русскими сепаратистами. Об этом заявил экс-советник дипломатической миссии Грузии при НАТО, профессор Кавказского международного университета, доктор политических наук Вахтанг Маисая. Источник: https://ghall.com.ua/…/zaderzhannaya-v-tbilisi-gruppa-sem…/… SPROTYV.INFO Задержанная в Тбилиси группа Семенченко может быть связана с российскими боевиками, - мнение
Ха, в Грузії, виявляється, тоже звіздуни і балаболи є может быть связана с русскими сепаратистами, а может быть НЕ связана с русскими сепаратистами - це ще неясно. Але головне гавкнути, а вітер і брехун нехай носить зі Семен Семенченко 20 хв. · Рік тому. Грушевського. Справа «Курченка». Арешти добровольців. Купа «експертів» які кричали про їх винність. Пройшов рік? Де все це? Де вироки? Де докази? Де гранати на Грушевського?. Де зброя «яку виносив Семенченко»? Де зброя з яким вони хотіли «штурмувати Раду»? Де гроші Курченка? Брехнею виявилося все. Для своїх корупціонерів і зрадників у неї завжди «недостатньо доказів». А активні люди, які борються проти корупції і зради завжди - аферисти, негідники, бандити? Влада забрехалась як шолудивий пес. Але чомусь знаходиться маса дурників які їй вірять. Роками. Десятиліттями. Знову і знову. Одним і тим же людям. В один і той же бред.
І шо? Якщо хочете, то почитайте спочатку тему про Семенченка - там вже все давно розібрано - і захоплену ОДА, і "Донбас", і його поранення в сраку @Lanktocha, не мутіть, давайте шось про Грузію
Олег Березюк: «Не можна перетворювати воєнний стан на абсурд» Воєнний стан мусить бути воєнним станом, заявляє лідер фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк:«Не треба перетворювати це на абсурд і фарс: тут читаємо, тут не читаємо, тут рибу загортаємо». Йдеться про пропозицію Президента і спікера провести вибори вОб’єднаних територіальних громадах у тих областях, де діє правовий режим воєнного стану. Їх заборонила проводити ЦВК після рішення Верховної Ради про воєнний стан. «Щодо голосування стосовно виборів в ОТГ на територіях, де оголошено воєнний стан – це абсурд. Бо воєнний стан або демократія. Воєнний стан не дозволяє людям вільно агітувати і збиратися. Якщо Президент це зробить – дозволить вибори, це означає, що він вводить квазівоєнний стан, так бути не може. Президент, запроваджуючи воєнний стан, бере відповідальність за організацію роботи і життя людей на території введення воєнного стану. Тому ніяких виборів там бути не може. Це наша чітка позиція».
Міністр у справах ветеранів: «Буду максимально підтримувати, щоб досвід Львова поширювався іншими областями» Львівський досвід роботи з учасниками бойових дій сподобався новопризначеній міністру у справах ветеранів Ірині Фріз. Разом з мером Львова Андрієм Садовим вона оглянула міський центр надання послуг учасникам бойових дій. І запропонувала поширити приклад Львова на інші міста та області України. У Львові кожен, хто повернувся з війни на Сході, отримує по 100 тис грн матеріальної допомоги. Тим, хто у найбільш скрутних умовах – місто дає безкоштовне житло. І вже понад два роки у Львові працює спеціалізований центр, де ветерани можуть отримати юридичні та психологічні консультації, відчути підтримку та допомогу. На думку Андрія Садового, таку практику вже давно мали поширити в інші міста на державному рівні. «Має бути один стандарт, одні правила гри — щоб не було відчуття, що хтось кращий, а хтось гірший. Тому дуже важливо, щоб цей досвід роботи був по всій Україні», — акцентував мер Львова Андрій Садовий. Сучасний і потрібний – так Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій охарактеризувала міністр. І додала, що за такий зразком потрібно організовувати роботу з ветеранами в інших містах і областях України. «Цей центр сучасний. Він виконує функцію, яка необхідна нашим ветеранам. Тут можна отримати юридичні та психологічні консультації, отримати корисні знання. Подібний досвід має вже Київ, Житомир, Миколаїв, де ветеранські організації роблять середовище – у Львові такий центр створено на рівні міста. Максимально буду підтримувати, щоб цей досвід мав можливість поширюватися іншими областями. Так ми зможемо створити для ветеранів комфортне середовище, де можна вирішити питання, які стоять перед ними», — сказала Ірина Фріз, міністр у справах ветеранів України. Довідка: Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій діє у Львові з травня 2016 року. Надає інформаційні, соціальні, психологічні та юридичні послуги бійцям та їхнім сім’ям. Допомагає у працевлаштуванні, скеровує на оздоровлення, організовує освітні, культурні та розважальні заходи і проекти. Також центр приймає документи на міські програми соціального захисту бійців АТО та членів їхніх сімей. У місті працює чимало програм соціальної підтримки бійців АТО / ООС та їхніх рідних. Зокрема, в рамках двох міських програм, цьогоріч місто надало матеріальних допомог, виплат та компенсацій бійцям та їхнім рідним на суму понад 94 млн. грн. Загалом за час дії цих програм — з 2015 року, Львів скерував на соціальну підтримку бійців понад 240 млн. грн. (c)
Перемога над облгазами. Як поставити на місце монополіста? А ви знали, що багато українців сплачували подвійну суму за газ? Система проста: окрім плати за газ, українці ще мали сплачувати встановлення лічильників, яке, по суті, вже враховано в тарифі. Це те ж саме, як купити нову машину й заплатити окремо за мотор, сидіння й колеса. Сплачуючи за газ, люди платили, в тому числі, й за лічильники, однак облгази, користуючись монополією, роками визискували з кишень громадян гроші на їх встановлення, а це зайві сотні та тисячі. Певно вони сподівалися, що цього ніхто не помітить. А дарма, знайшлися й ті, хто не тільки викрив цю схему, а ще й позивається до суду. За справу взялися споживачі, користувачі послуг так званого ПАТ «Криворіжгаз». Чи не вперше суд визнав свавілля облгазів та став на бік споживачів. Що вдалося споживачам? – Повалити Голіафа-монополіста Пам’ятаєте історію про Голіафа, озброєного велетня, який впав від удару камінчика? Так само й облгази постраждали від своєї самовпевненості та пихатості після того, як Верховний Суд своїм рішенням підтвердив те, що громадяни не мають платити ще якісь додаткові суми за «встановлення лічильників», бо вони вже передбачені у базовому тарифі. І Голіаф, уособлюючи облгази, впав, а перемогу отримала звичайна людина-споживач, яка просто «кинула камінь», подавши на гіганта-монополіста до суду. – Розвалили «газові колгоспи» Другою важливою перемогою стало те, що своїм рішенням Верховний Суд визнав протизаконною ситуацію, коли працівники облгазу пропонують замість індивідуальних лічильників встановлювати загальнобудинкові. Почнемо з того, що це протизаконно. Майже рік діє заборона на встановлення загальнобудинкових лічильників. І в цьому є і наша заслуга. Після бурхливих дебатів нам таки вдалося переконати колег у неприпустимості існування таких «газових колгоспів». На моє переконання, вся країна зможе досягнути прогресу в енергоефективності тільки за таких умов, коли кожен буде вмотивованим економити й споживати менше енергоресурсів. Навіщо відповідальним громадянам платити за сусіда-боржника? Можна лише подякувати Верховному Суду за ухвалення абсолютно справедливого і професійного рішення. У цьому питанні законні права споживачів ефективно відстояли. Достойний приклад для всіх наших державних органів у справі захисту інтересів громадян. Адже без успішної судової практики результати навіть найкращого закону можуть бути поставлені під сумнів. Фракція «Самопоміч» буде продовжувати боротьбу за те, щоб ухвалене Верховною Радою хороше законодавство було повною мірою реалізовано на місцях. Крок за кроком будемо відновлювати економічні права громадян. Хоч надворі грудень, але крига монопольного свавілля облгазів вже почала скресати. Вікторія Войціцька зі може через це Гройсман так заметушився? Volodymyr Groysman 3 год · ‼ Бачу інформацію, що людям виставляють завищені ціни на газ та домальовують непомірні борги. Хочу сказати українцям: платіть лише за спожитий газ, за ціною не більше 8,55 грн за кубометр. Все інше – це шахрайство. Постачальники послуг не мають права вимагати зі споживачів якісь додаткові суми, окрім встановлених тарифів на газ. Звернувся до Міненерго, Мінрегіону та Нацкомісії з енергетики та комунальних послуг, щоб перевірити, звідки беруться космічні цифри в платіжках українців. Я бачу, що монополісти сіли на шию людям і звісили ноги. За таке знущання над людьми потрібно нараховувати величезні штрафи.
Об'єднання "Самопоміч" 6 год · Victoria Voytsitska: Країна почула феєричний спіч Прем'єр-міністра Гройсмана про облгази, які сіли на голову людям і які треба "вжарити". Попередні три роки Гройсман не чув наші тривожні заяви про зловживання монополістів. А сотні листів про це з усієї України відкладав, не читаючи. Невже Уряд прозрів, чи це просто вибори на носі? Як мало б виглядати справжнє протистояння монопольним зловживанням облгазів з боку Кабміну, читайте у моєму блозі Як реально боротися зі свавіллям облгазів Не пройшло і трьох років, як Прем’єр Гройсман звернув увагу на зловживання облгазів. Ми почали бити на сполох про злочинні дії облгазів ще у 2015 році. Спочатку ми просили Кабмін зупинити безоплатне використання Фірташем і компанією державних газорозподільних мереж. Вирішення цього питання – пряма компетенція виконавчої влади. Кабмін Гройсмана так і не спромігся примусити Фірташа платити за газопроводи. Зараз більшість облгазів продовжують безоплатно використовувати державні мережі, не проводячи належну модернізацію мереж і заробляючи на кожному з нас, використовуючи наше ж майно. Як альтернативу ми з мером Житомира Сергієм Сухомлином пропонували передати газові мережі від безгосподарних облгазів місцевим громадам. Початком міг стати Житомир. Знову мовчання від Кабміну. Далі. Кілька місяців облгази по всій країні тероризують ОСББ з вимогою підписати кабальні договори про технічне обслуговування внутрішньобудинкових газопроводів. Я особисто передала сотні звернень Гройсману від ОСББ з усієї України з вимогою врегулювати питання. Знову ніякого конструктиву від Кабміну. Жодного рішення – ні переліку робіт по “внутрянці”, який має затвердити Міненерговугілля, ні законодавчих ініціатив. У результаті, коли настала зима, ОСББ все ще перебувають під тиском облгазів. Погрози облгазів відключити газ тривають. Сотні тисяч людей в Україні бояться залишитися без газу і тепла в холоди. Що мав ще давно вирішити Прем’єр? Звернути увагу на примушування облгазами встановити непотрібні модеми у малих підприємців загальною вартістю у мільярди гривень. Ця вимога нормативних актів має бути переглянута. Також слід скасувати перерахунок норм споживання мешканцям квартир без лічильників. Цьогоріч десятки тисяч родин отримали від облгазів необгрунтовані платіжки на сотні гривень. Питання цих платіжок регулюється саме постановою Кабміну. У більшості людей давно стоять водонагрівачі, і це має бути враховано. Чи правильне рішення Кабміну перевірити облгази через спробу надурити людей? Безумовно. Чи своєчасне і достатнє це рішення? На жаль, ні. Роками Уряд Гройсмана грає в піддавки з облгазами, дозволяючи монополіям обкрадати українців. Що мав би зробити Кабмін, так це нарешті вступити у війну з облгазами на стороні споживачів. Лише невідкладне вирішення принаймні кожного з перелічених нами питань дозволить зупинити зловживання монополістів. Якщо ж цих рішень ми не дочекаємось, то слід буде визнати – справжню боротьбу з облгазами Гройсман починати не збирається. А сьогоднішня заява – не більше, ніж передвиборчий піар. (с)
Бабак: «Монетизація субсидій чи заробіток «Ощадбанку», операторів зв’язку та «Нафтогазу»? «Підводні камені від монетизації субсидій видно з берега», – каже депутат «Самопомочі» Альона Бабак. Уряд вкотре хоче зробити як краще, а поки виходить все як завжди. Монетизувати субсидії – означає дати можливість споживачу самостійно розраховуватися за житлово-комунальні послуги без посередників у вигляді виконавців послуг та, у разі економії споживання послуг – заощадити кошти. І Міністерство соціальної політики України розробило проект постанови про монетизацію субсидій та оприлюднило його для обговорення. Бабак зауважує: «Це правильний крок на виконання законодавства з регуляторної політики. Варта привітання і відкритість особисто міністра пана Андрія Реви, який провів обговорення проекту постанови з представниками ОСББ та народними депутатами на їх прохання». Але проект постанови про монетизацію субсидій, по суті, це – державне лобі «Ощадбанку» перед виборами. Документ дає фінустанові заробити на невідомого розміру комісіях за рахунок всіх споживачів. Так само – лобі невідомого оператора мобільного зв’язку, якому «Ощадбанк» за кошти споживачів дасть заробити на розсилці СМСок субсидіантам. І державним лобі «Нафтогазу», що його уряд ставить першим в переліку одержувачів субсидій. І що найдивніше – це абсолютне ігнорування прав споживачів, яке повністю приховане за благою ідеєю спростити споживачу походи в банк для розрахунків за послуги. Уряд пропонує таку систему. Спершу «Ощадбанк» відкриває усім споживачам-одержувачам субсидій облікові рахунки, далі – держава перераховує «Ощадбанку» суму призначених субсидій за місяць. А всі виконавці послуг та ОСББ подають в «Ощадбанк» реєстри своїх субсидіантів із зазначенням повної суми виставлених до оплати за місяць рахунків. Потім «Ощадбанк» перераховує виконавцям послуг та ОСББ із наявних коштів оплату в такому порядку – спочатку «Нафтогазу», потім тепловикам, далі енергетикам, потім водоканалам, управителям і потім ОСББ. За ті послуги, на які оплати не вистачило з субсидій, «Ощадбанк» надсилає СМСку споживачу, де зазначає скільки і за яку послугу він має заплатити. І якщо за такої системи у когось суми субсидій перевищать суму усіх виставлених на оплату рахунків за послуги протягом опалювального сезону, то таким споживачам «Ощадбанк» на особовий рахунок перерахує залишки коштів. Альона Бабак пояснює: «Все ніби добре і наче «Ощадбанк» за субсидіантів розрахується за послуги. Але ж виходить, що все, що газопостачальники, енергетики, тепловики, водоканали, – тобто монополісти, виставлять до оплати, «Ощадбанк» прийме за істину останньої інстанції і спрямує кошти на їхні рахунки. І якщо споживач має спір з виконавцем послуг щодо нарахувань або послуга була надана не в повному обсязі, або неякісна, то це нікого не хвилює. І потім ходіть з’ясовуйте, що вам нарахували, що «Ощадбанк» заплатив і що прийшло до оплати СМСкою». «Я вже не кажу, що не всі пенсіонери вміють СМС читати чи що їх телефони не андроїди із зручними інтерфейсами, і що мало хто прочитає ті СМСки. Ну і всі розуміють, що «Ощадбанк» отримуватиме комісію на всі розрахунки з виконавцями послуг. До речі, з тарифів для усіх споживачів отримає кошти за свій клієнт-банк та ще й на покриття витрат на розсилку СМСок на телефони різних операторів. Ну і те, що в черзі за гарантованими державою коштами стоять газопостачальники, то цим вже нікого не здивуєш. Отже, і економія, якщо і буде, то не на рахунку споживача, а як зменшення суми обов’язкового платежу». У такій формі, як пропонує уряд, постанову ухвалювати не можна. ОСББ також виступають категорично проти неї. По-перше, у «реєстрах нарахувань» буде зазначатися 100% нарахованої плати – не лише ОСББ, але й виконавцями комунальних послуг, а по-друге, у «черзі» за коштами субсидій ОСББ – останні. Тобто, якщо сума призначеної субсидії на всі послуги одна, а повний платіж за одну лише послугу з постачання теплової енергії становить удвічі більше, то вся сума житлової субсидії дістанеться «тепловику». Решті – виконавцям і ОСББ – повинен заплатити сам субсидіант. Альона Бабак закликає діяти проти такої монополії держави та її амнезії щодо права споживача перевіряти свій рахунок за житлово-комунальні послуги, перш ніж платити за ним. Відповідного листа з цим закликом депутат «Самопомочі» скерувала Степану Кубіву, першому віце-прем’єр-міністру-міністру економічного розвитку і торгівлі, який є головою робочої групи з питань монетизації субсидій. Лист до Уряду
Сцуко, кинути платити, мабуть. Звісно, чого йому боротися з курками, що для нього особисто несуть золоті яйца. Мурло вінніцьке, ненажерливе. Хоча, може, і без Пороху не обійшлося.
Бачив інформацію, ніби депутатка Самопомочі, якщо не помиляюсь Альона Бабак підписалась проти надання Томосу, розкажіть, кому відоміше про це докладніше, не відкидаю, що може бути тут щось перекручено чи надумано. Знайшов цю статтю: Депутатка "Самопомочі" підписала подання проти Томосу
Об'єднання "Самопоміч" 1 год · ОФІЦІЙНО. Об’єднання “Самопоміч” безумовно підтримує процес надання Томосу про Автокефалію Православній Церкві в Україні. “Самопоміч” підтвердила свою позицію голосуванням у парламенті за відповідну Постанову і звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія. Позиція члена фракції народної депутатки Альони Бабак є її особистою позицією, яка не підтримується ані керівництвом фракції, ані партією Об’єднання “Самопоміч”.
Олег Березюк: «Сьогодні відкриття ринку землі в Україні буде виключно на користь олігархічній верхівці – 5-6 людям» Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк вважає, що важливо сьогодні – це продовження мораторію на продаж землі ще на рік. Бо якщо цього не відбудеться, то з 1 січня автоматично почнуть діяти квазіринкові умови, які будуть на користь кільком людям з уряду і президентської адміністрації. «Ми живемо в ХХІ столітті і розуміємо: немає кращого регулятора діяльності бізнесу, аніж ринок. Ринок є універсальним засобом врівноваження. Але ринок, який має чесні умови і прозорі правила. Сьогодні відкриття ринку землі в Україні буде виключно на користь олігархічній верхівці, 5-6 людям. Звичайнісінький фермер, який має тисячу, півтисячі, дві тисячі гектарів землі і навіть 15 тисяч, сьогодні неспроможний стати, порівняно з тими олігархічними колами, повноцінним і рівноправним учасником ринку». Березюк наголошує, що ринок землі в Україні може бути запроваджений тільки тоді, коли держава, яка сьогодні, на превеликий жаль, захоплена 5-6-ма олігархами, створить умови, за яких пересічний селянин, фермер може стати повноцінним учасником ринку землі. Протягом трьох років парламент щороку продовжує мораторій на продаж землі на рік. Олег Березюк пояснює для чого: «Для того, щоб були ухвалені відповідні вже готові законопроекти, які вирівнювали б можливості, в тому числі дешевого і доступного кредитування фермерських господарств, для того, щоб фермер, який заробляє і має додану вартість, міг за доступними цінами купити якісний насіннєвий фонд, якісну техніку, стати конкурентнішим на ринку і бути активним учасником. Але, на жаль, цього уряд не зробив і не збирається робити, тому що він відстоює інтереси кількох людей. Мораторій і надалі треба продовжити».