Самопоміч

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем npocmo, 22 гру 2015.

  1. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    "Но и те аргументы, что остались, выражаясь деликатно, являются неубедительными: "если вы не проголосуете, то нам будет тяжело спорить с Россией, которая говорит, что Украина не хочет политическую часть Минска выполнять", - добавила она.
    _______
    Оце речення на мій погляд говорить,що Меркель ніц не задиктує Путіну,а тільки запутає Порошенка,ради своєго уникнення від вирішення цієї проблеми! Слабачка вона... тому рішення лежить на самому Порошенку,який як не поступить, то і буде зле і позорно! Великі надії поклали на ЄС,а він хіба гроші-кредити дав і...сам в кущі! А на Путіна вже нікому давить! От і маємо безсилу Барселону в Києвіі...і Каталонію в Україні! Свят,свят,свят...щоби не накаркав! :facepalm:
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    "Україна не хоче політичну частину Мінська виконувати"
    А Росія тільки не хоче вивести свої війська і закінчити стріляти по українським населенним пунктам.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Бракує в Європі таких політиків як Тетчер, її і совок боявся.
    Ну і питання риторичне, більше підлизуєтьься до Пуйла Меркель чи сам Порошенко, якщо ЄС ввела санкції, а Порошенко - бізнес у Росії та окупованому Криму, хтось ще вірить, що його продасть?
    Ну і сумніваюсь, що члени Самопомочі, в тому числі Садовий зберегли би патріотизм якби стояло питання грошей при співпраці з кремлядями.
     
  5. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    І я сумніваюсь...що ні,не зберегли б!
    Так що готовимось,що Васька наш зі Стрия буде командуючим парадою на західних теренах! До 100-річчя Паздзєрнікової ліворуції,як поляци трусячись повідають,може встигнути. Ой,всяке може бути! :preved:

    images (2).jpg


    View: https://www.youtube.com/watch?v=kJQwdY8mrVo
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Заява фракції «Самопоміч»: вимагаємо від уряду правдивої ціни на газ для людей
    Зараз без широкого розголосу реалізується черговий план грабунку людей. У жовтні ціна на газ виросте ще на 20%, якщо уряд не змінить формулу ціни на газ.

    Якщо, пригадуєте, ми всі платимо за опалення та електроенергією величезні гроші, які йдуть до кишень олігархів, через формулу ціни на вугілля «Роттердам +». Те саме зараз відбувається з ціною на газ, яка обчислюється за формулою «Дюссельдорф+»: ціна в Німеччині + транспортування та інші видатки.

    Хтось дуже спритний придумав, щоб на всі 17,6 млрд кубів поширювалась формула «Дюссельдорф+» під гаслами «ринкова ціна на газ». На потреби населення йде 17,6 млрд кубів газу. З них 3,7 млрд кубів – це те, що ми імпортуємо і транспортуємо в Україну, а 13, 9 млрд кубів – це наш український газ, який не треба транспортувати. Ціна транспортування – це приблизно 25% від вартості газу.

    Через те, що в ціну українського газу закладена ціна удаваного транспортування, СЬОГОДНІ з урахуванням податків та маржі – ціна для населення становить близько 7000 грн. Після ПІДВИЩЕННЯ ціна буде близько 8400 грн за куб.

    Насправді це грабунок. Тому що вітчизняний газ, щоб його продати в Німеччині, треба туди ще довезти. Тож ціна в Україні на цей газ має формуватися за формулою «ринкова ціна в Дюссельдорфі» мінус витрати на транспортування.

    Фракція «Самопоміч» вимагає від уряду переглянути формулу ціни на газ, щоб вартість українського газу розраховувати за формулою «Дюссельдорф-».

    Тоді вартість газу для населення має зменшитись з 7000 до 5900 грн замість запланованого підвищення до 8350 грн за куб.
     
  7. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    За куб? Зварювати! :facepalm:
     
    Останнє редагування: 3 жов 2017
    • Смішно Смішно x 1
  8. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    О-о,в столиці нашій і в уряді є розумні люди,які знають що треба робити і як вийти зі скрутного становища! :haha:

    images (6).jpg
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    images (6).jpg
    І шо?... Та і підігрівають вже,прямо на вулиці...допоки хтось,та не зірветься,з тих нервів!:negative:

    Ріка гарячої води тече вулицями Києва: опубліковані фото - 24 Канал

    872653.jpg
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Oksana Syroyid
    3 год ·
    Про депутатську недоторканність і президентські розваги

    Депутатську недоторканність в Україні люди сприймають, а багато депутатів використовують як можливість красти без відповідальності. Кощієва голка депутатської недоторканності - це імунітет від слідства. Якщо проти звичайної людини відкривають кримінальне провадження, то відразу починаються слідчі дії - обшуки, вилучення документів, арешти коштів, обмеження виїзду закордон для переховування. Але, якщо ця людина депутат, то слідчі дії не розпочинаються, поки парламент не проголосує.

    І це не вимога Конституції - це все виключно у Кримінальному процесуальному кодексі та Регламенті ВР. І саме ці норми дають депутатам час, щоб сховати свої статки чи сховатися самим поки прокуратура готує подання, а парламент його розглядає. Цей час так само потрібен для того, щоб депутат мав час відкупитися у прокуратури.

    Тобто реальне скасування недоторканності - це кінцева відповідальність депутата. А кінцева відповідальність неможлива, якщо вчасно не розпочати слідчі дії. Бо потім уже нема чого або кого досліджувати і справи розвалюються. Через це ми не бачили поки що жодного вироку стосовно депутатів, з яких так пафосно знімали недоторканність.

    Щоб дозволити слідчі дії щодо депутатів не треба змін до Конституції, достатньо декілька змін до КПК і Регламенту ВР. І ці зміни вже рік чекають на розгляд парламенту (5487). Але їх нема сьогодні у порядку денному. А це означає, що робити депутатів відповідальними ніхто не має наміру.

    А законопроект Президента про зняття депутатської недоторканності (вже другий за його каденцію) - це таке підтрунювання депутатів ("тролінг" у народі).

    Український парламент був і залишається більше підкаблучником президента, аніж представницьким органом народу. Але навіть у нинішньому стані залежності парламенту часами вдавалося у критичні моменти відстоювати інтереси людей. Запропоновані президентом зміни до Конституції не зроблять депутатів більш відповідальними перед людьми, але точно зроблять їх ще більш залежними від президента, президентської прокуратури і президентських судів.

    Про загрозу такої залежності, парламент і президента застерегла Венеційська комісія ще у 2015. І так само наголосила, що проблема саме у слідстві. Але президент має дуже вибірковий слух, коли потрібно чути висновки Венеційської комісії. І схвалення особливого статусу для Донбасу йому ближче до серця, аніж збереження балансу влади у державі.

    У парламенті немає 300 людей, які готові на короткий повідок до президента. І президент про це знає. Тому і розважається...
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Теперішні протести виглядають показухою і піаром для окремих політиків, але і колись збирали на мітинги Тягнибок з Яценюком, ніхто не подумав, що це переросте у щось більше, можливо і тепер так буде. При такому Семен Семенченко явно не тягнуть на роль всенародних вождів.
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вмішування у протести Соболєва і Семена Семенченка, так виглядає, що це протест не стільки в інтересах простого народу, а саме в інтересах Самопомочі.
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Судова реформа є профанацією. Люди залишаться ні з чим, – «Самопоміч»
    Події з відбором кандидатів до Конституційного суду, які нині мають місце, на переконання віце-спікера Верховної Ради Оксани Сироїд, є показником того, що режим Януковича процвітає.

    Вона пояснює: «Відразу після Революції гідності парламент відважився та звільнив п’ятьох суддів, які були призначені за квотою Верховної Ради, а на їхні місця через страх перед людьми призначив знаних та поважних правників. Парламент тоді також звернувся до Президента та суддівського корпусу з проханням очистити і свою квоту суддів Конституційного суду.

    Але раби потрібні всім, і Президент, як і з’їзд суддів, не мали наміру тоді та не мають досі якісно оновлювати склад органу. Ми знаходимося фактично у переддень обрання чи призначення ще п’яти членів органу. Подивіться на ті кандидатури, і ви зрозумієте, що четверо людей, призначених парламентом на хвилі Революції гідності, залишаться у глибокій меншості».

    І це при тому, додає віце-спікер, що саме Конституційний суд відіграв неабияку роль у становленні колишнього авторитарного режиму, що призвело до війни. Вона акцентує: «Я хочу, щоб ми всі усвідомлювали, що нинішній чи майбутній склад Конституційного суду відіграє для нашої держави, на жаль, не менш фатальну роль».

    Відчути «ефективність» органу матимуть змогу чи не всі українці, підкреслює народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» Олена Сотник.

    Для цього необхідно лише спробувати скористатися інструментом конституційної скарги, передбаченим у новому законі про Конституційний суд.

    Вона зауважує: «Конституційна скарга – це можливість кожного громадянина України звернутися до Конституційного суду. Сьогодні з тими політизованими процесами добору суддів можемо констатувати, що цей інструмент для громадян перетвориться фактично на ще один спосіб заробітку суддів.

    Усе це відбувається через те, що судова реформа, яку нам обіцяли три роки, насправді є нічим іншим як профанацією, яка призводить до того, що її інструментами будуть користуватися обрані, наближені до Президента, Адміністрації Президента, до влади персони, а люди знову залишаться ні з чим».
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв разом з Юрієм Бутусовим та 10 іншими особами.
    2 год · Kyiv, Kiev ·
    Мене хочуть звільнити з посади голови парламентського комітету з протидії корупції.

    Взагалі мені цим погрожують з весни. Але зараз підготовка активізувалася. Колеги по комітету, делеговані до нас "Блоком Петра Порошенка" та "Народним фронтом", розповіли, що їх примушують поставити підписи під зверненням до Парламенту з проханням призначити іншого голову.

    Цю посаду пропонують представнику Олега Ляшка, щоб отримати голоси "Радикальної партії" для цієї операції.

    Причини три:

    1. Я разом з колегами по Парламенту вже рік заважаю призначенню залежного аудитора Антикорупційного бюро, за допомогою якого хочуть розправитися з командою Артема Ситника.

    2. Ми вже півтора роки не дозволяємо покреслити законодавство про е-декларування. Зокрема, втілити ідею Анатолія Матіоса звільнити від обов'язку показувати свої статки та майно посадовців, що "виконують завдання в інтересах оборони та безпеки держави". Як Ви розумієте, всі топ-корупціонери одразу стануть такими "оборонцями".

    3. Разом з колегами по Парламенту, а останні три тижні - разом з ветеранами Війни за Незалежність (і це для топ-корупціонерів страшніше) я домагаюся ухвалення закону про Антикорупційний суд. Ми пропонуємо долучити до обрання цього суду партнерів зі Сполучених Штатів та Євросоюзу. І перспектива отримати незалежний суд, куди підуть за санкціями, за арештами та вироками Антикорупційне бюро та Антикорупційна прокуратура, справедливо лякає топ-корупціонерів.

    Для звільнення мене потрібне 226 голосів членів Парламенту.

    Топ-корупціонерам, які збирають ці голоси, я хочу сказати: вдасться вам це чи ні, ваша система управління державою приречена.

    Разом з людьми ми невдовзі її замінимо на доброчесну


    View: https://www.facebook.com/IegorSoboliev/videos/10207909632218340/
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    ПОРОШЕНКО ПІДЕ В НЕБУТТЯ?! В країні найближчим часом відбудуться великі зміни. Подумайте кожен про свою особисту відповідальність, — Соболєв
     
а де твій аватар? :)