Самогон.

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем poetka, 28 січ 2011.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну нарешті нині гоню заквас, котрий поставив ще в кінці липня)
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Вигнав.
    Тепер нова гризота - нема з ким попробувати...
    Капєц...:facepalm:
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Мусет було...

    262499763_455094302651467_4317712284494563740_n.jpg
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Всім привіт! :)

    А я в бані самогонку гоню, ще крапає )))
    IMG-3693aa72bbecff58f072004e649315f6-V.jpg
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    То заквас з відходів з вина. Вже є три літри 70 градусів.
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Так от, на старті були виноградні вижимки від вина, три палички дріжджів, два кіло цукру. Долив водою, стояло майже місяць в теплій котельні.
    Бражка була як сухе червоне вино, я навіть сьорбнув для проби)

    На фініші получилося 3 літри 70 градусів і 1,5 літра 50+ градуса. Більше не брав, надоїло)
    IMG20220104153044.jpg IMG20220104211624.jpg

    Продукт ще не дегустований /а той Міську, най не кажу який, бо @MARTINI знову відправить паритися)/, каже ніби я був в запої :)))
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Дістав з винного погребу пляшку вина минулого року.
    Зробив асорті з фіолетового та синього винограду. Шкода було цукру, тому трішки кислить, але краще смакує, ніж кожний виноград окремо.
    Пляшки підбираю біля кафе. Класні літрові "Первак" з металевими затискачами, або такі от, дволітрові, або квадратні. Але до них треба корки... розрізаю навпіл корка і затикаю )
    Ще вишняк дозріває)

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  8. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    Я извиняюсь что вмешиваюсь . Выжимки лучше всего засунуть в марлевый или аналогичный мешок в который кинуть что оо тяжелое ( я использую медную болванку) так что бы мешок был под поверхностью браги. тогда при брожении будет участвовать в брожении все выжимки. Всплывшие и торчащие на воздухе в брожении не участвуют. Это снижает выход спирта
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я уважно читав до слова "шкода", потім перестав читати і навіть карнтинки поки що не дивився
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Rabinovich, мабуть у Вас вже є досвід і Ви таки праві - верхній шар взагалі у мене чуть не почав гнити. Я вчасно його зібрав і викинув. Дякую за підказку з мішком.

    Але я тільки вчуся.
    /маю нездалу натуру вчитися на власних помилках/
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    В львовской области есть общество самогонщиков. У них есть свой форум и до коррны они проводили периодические слеты самогонщиков .
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Rabinovich, я давно переконався, що всі ці сльоти, блогер-сторінки і відосіки - то ще гірше, ніж похмелитися зранку пивом.
    Туди тільки зайди - всьо, день пропав.

    Тому я стараюся обходитися без всяких дуже мудрих порад і науково обгрунтованих прикладів.
    Я нікуди не спішу, і пробую все зробити по інтуїції, прямо на коліні, для свого задоволення.
    А якщо получилося і справді добре - тоді я тільки тішуся як дитина :)
     
  13. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    А я вначале попробовал, что бы получить хоть аакое то представление о том что делаю потом занялся теорией а потом начал подбирать то что лично мне больше всего подходит. Отработал технологию. Потом сделал проверку в лаборатории на токсины. И теперь имею 3 наименования и больше не эксперемнтирую
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я намагаюся менше вживати цукор, і ще більше натурального бродіння. Та й фіолетосий виногоад в минулому році достиг добре, тому цукру мало давав, опираючись на свій досвід і смак. Тому вийшло непогане сухе вине, тим більше, що я вже його майже видудлив)
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А я все по старих технологіях - як робив мій тато, тільки сухопарник добавив.
    /якщо маєте час і бажання, то прокрутіть тему догори - я тут трохи фоток накидав, та й написав трошки/
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    То всьо фігня.
    Ключове слово "шкода"
     
  17. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    Я не видел на бидоне термометра. То есть дробную перегонку вы не применяете. На сухопарнике нет переключателя, то есть головные фракции полиэфиры и ацетон вы не удаляете, а именно из за него и болит утром голова. Почитайте что такое дробная перегонка это повысит качество в разы
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Тю.... я б так переживав за ваш цукор))
     
  19. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    Сахар тяжелая еда для дрожжей. Поэтому при брожении набраживается куча фигни портящей вкус вина. Попробуйте сахар инвертировать . Расчитать количество сахара надо так что бы спиртуозность не поднялась выше 11 градусов . 12 и больше убивает дрожжи
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я сахар добавлял после брожения, перелив аккуратно молодое вино в бутли. Сахар подвесил на шнурке, чтобьі сахар догулял вино и не застьіл под осадком.
     
а де твій аватар? :)