Сайт гальмує впродовж кількох місяців.

Тема у розділі 'www', створена користувачем Andrijco, 15 лис 2017.

 1. Andrijco

  Andrijco New Member

  За остані кілька місяців мій сайт став працювати набагато повільніше (ніж раніше). Кількість відвідувачів знизилася в 2 рази. В пошуку в гуглі сайт тепер показується аж на пʼятій сторінці. Що мені робити? Що можете порадити?
   
 2. Dimongr

  Dimongr New Member

  Не зовсім зрозуміло про що мова. Нехай вам спочатку ваш програміст подивиться в чому проблема. Можливо вам потрібно щось з запитами зробити. Якщо ж проблема не в сайті, тоді спробуйте змінити хостинг. У мене деякий час назад була схожа ситуація. Теж помітив що сайт почав повільніше працювати. Я дзвонив в саппорт uh.ua У перший раз мені порадили виправити SQL запити. А іншим разом збільшилася кількість відвідувачів, і стало більше файлів сайту, і мені довелося брати VPS.
   
 3. Polinaty

  Polinaty Member

  ну якщо повільного завантажується то річ в тому що потрібно оптимізувати контент, для прикладу фото, які ви заливаєте можли має велику вагу тому і підгяльмовує. Зробіть аналіз через будь-який безкоштовний сервс, і у вас буде картина що де потрібно підправити.
   
 4. siriodaf

  siriodaf New Member

  потрібно зробити аналіз щоб розібратись в чому причина, тут на допомогу можуть прийти різні сервіси для перевірки вашого ресурсу. коли ви чітко будете знати що спровокувало таку ситуацію то матимите уявлення в якому напрямку рухатися.
   
 5. ivanlviv

  ivanlviv Member

  подивитися на швидкість завантаження сайту: PageSpeed Insights
   
 6. seolab

  seolab New Member

  Если сайт тормозит и теряет позиции, то возможно вы просто ничего не делаете в плане продвижения. Попробуйте сначала сделать внутреннюю оптимизацию сайта, можно попробовать использовать бесплатные сервисы для анализа сайта, они правда не дадут исчерпывающей информации, но с чего-то вы сможете начать, проверить скорость загрузки и оптимизировать ее, проверить ошибки в коде HTML и CSS. В интернете есть чек-листы на оптимизацию и продвижение, если найдете то это вам поможет, правда необходимо будет искать информацию и использовать платные сервисы для получения полной информации о сайте и конкурентах.
   
а де твій аватар? :)