Сайт гальмує впродовж кількох місяців.

Тема у розділі 'www', створена користувачем Andrijco, 15 лис 2017.

  1. Andrijco

    Andrijco New Member

    За остані кілька місяців мій сайт став працювати набагато повільніше (ніж раніше). Кількість відвідувачів знизилася в 2 рази. В пошуку в гуглі сайт тепер показується аж на пʼятій сторінці. Що мені робити? Що можете порадити?
     
  2. Dimongr

    Dimongr New Member

    Не зовсім зрозуміло про що мова. Нехай вам спочатку ваш програміст подивиться в чому проблема. Можливо вам потрібно щось з запитами зробити. Якщо ж проблема не в сайті, тоді спробуйте змінити хостинг. У мене деякий час назад була схожа ситуація. Теж помітив що сайт почав повільніше працювати. Я дзвонив в саппорт uh.ua У перший раз мені порадили виправити SQL запити. А іншим разом збільшилася кількість відвідувачів, і стало більше файлів сайту, і мені довелося брати VPS.
     
  3. Polinaty

    Polinaty Member

    ну якщо повільного завантажується то річ в тому що потрібно оптимізувати контент, для прикладу фото, які ви заливаєте можли має велику вагу тому і підгяльмовує. Зробіть аналіз через будь-який безкоштовний сервс, і у вас буде картина що де потрібно підправити.
     
  4. siriodaf

    siriodaf New Member

    потрібно зробити аналіз щоб розібратись в чому причина, тут на допомогу можуть прийти різні сервіси для перевірки вашого ресурсу. коли ви чітко будете знати що спровокувало таку ситуацію то матимите уявлення в якому напрямку рухатися.
     
  5. ivanlviv

    ivanlviv Member

    подивитися на швидкість завантаження сайту: PageSpeed Insights
     
  6. seolab

    seolab New Member

    Если сайт тормозит и теряет позиции, то возможно вы просто ничего не делаете в плане продвижения. Попробуйте сначала сделать внутреннюю оптимизацию сайта, можно попробовать использовать бесплатные сервисы для анализа сайта, они правда не дадут исчерпывающей информации, но с чего-то вы сможете начать, проверить скорость загрузки и оптимизировать ее, проверить ошибки в коде HTML и CSS. В интернете есть чек-листы на оптимизацию и продвижение, если найдете то это вам поможет, правда необходимо будет искать информацию и использовать платные сервисы для получения полной информации о сайте и конкурентах.
     
а де твій аватар? :)