Саакашвілі та Україна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 10 лис 2016.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я не підтримую Саакашвілі. Він грав роль провокатора при Порошенку і ніякої користі не приносив при Зеленському, лиш отримував високу зарплату за протирання штанів. Його, недалекого, заманили в Грузію і посадили. Він сам собі вибрав якусь таку дивненьку, не розумну дорогу.
    Як людину, мені його шкода, бо таке відчуття, ніби його травлять. Грузинська влада сьогодні проросійська.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Good man

    Good man Обычный человек

    Михаил, не ожидал таких слов. Отвечу честностью на честность.
    На мой взгляд, грузинская власть сейчас прогрузинская. Грузия имеет опыт поддержки со стороны Запада в противостоянии с Россией и поэтому сейчас ведёт себя очень осторожно. Саакашвили стал жертвой своих собственных шагов. Его нынешнее местонахождение является компромиссом многих факторов, поэтому он сейчас там, где он находится. Мне его нежалко, он не хотел слышать голоса тех, кто призывал его одуматься, он оскорблял их, был самоуверен. Истории нужны такие случаи, чтобы они были уроком будущим поколениям.
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Я суджу по тому, що Грузія приймає біженців з Росії, але не допомагає Україні. Хоч з неї яка може бути допомога? Та все ж, при російському вторгненню в Абхазію, ми надавали Грузії буки.

    ЗРК «Бук» і «Джавеліни». Грузія відмовилася допомогти Україні зі зброєю. Чому? (radiosvoboda.org)
     
  4. Good man

    Good man Обычный человек

    Отвечу своим пониманием ситуации. Сразу говорю, это не моё желание, а мой взгляд на происходящее. В твоём правильном понимании моих слов я не сомневаюсь, но не хочется, чтобы потом всякие кацалапые уроды выдавали мои слова за моё желание.

    Грузия очень маленькая страна. И по территории и по населению. Такие страны всегда идут в фарватере интересов крупных стран. Они стараются быть ближе к победителям. Грузия на текущий момент не видит Россию проигравшей стороной. Более того, посмотри, что сейчас происходит в Закавказье. Турция, которая ведёт особую политику в НАТО, создаёт с Россией блок: Турция, Иран, Россия, Грузия, Армения, Азербайджан. Посмотри на карту, это на 100% блокирует Грузию со всех сторон. В этом союзе нет США, нет Румынии или Болгарии. Грузия стала полностью окружена странами, которые либо союзники России, либо имеют очень хорошие отношения с Россией. Вспомни про БПЛА байраткары, они были постоянно на слуху в первые полгода войны, а где новости о них сейчас? Я тебе отвечу. И ты и другие перестали слышать о них после того, как Россия договорилась с Турцией, что Турция будет газовым хабом. И это большая Турция так себя ведёт, а мы говорим о маленькой Грузии. Грузия может помочь Украине на один цент, но прилетит ей за это ущерб на 10 долларов. В таких условиях она предпочитает молчать. Но если Грузия увидит, что союз России и Турции разваливается, если она увидит возможный проигрыш России, то мгновенно перепродаст Украине вооружение.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  5. Good man

    Good man Обычный человек

    CNN поделился видеокадрами экс-президента Грузии Михаила Саакашвили - ВИДЕО


    https://media.az/world/1067896343/c...-prezidenta-gruzii-mihaila-saakashvili-video/


    Хочу напомнить, Порошенко, при всех его сложных отношениях с Саакашвили, не сдавал последнего властям Грузии. Зеленский же, на словах полностью поддерживал Саакашвили, а на деле реализовал хитрую партию по сдаче Саакашвили. Просмотрите итог этого на видео и сравните с тем, как себя чувствовал пациент при Порошенко. Любой человек сейчас наглядно может сравнить результаты Порошенко и результаты Зеленского.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  6. Good man

    Good man Обычный человек

    Помните очередную любовь всей жизни Михаила Саакашвили? Лизу Ясько. А я не забыл и ждал этой новости.



    Пока Михаил Саакашвили и его соратники добиваются от грузинских властей перевода его из тюрьмы на лечение за границу, в Украине разыгрывается отдельная драма, связанная с его отношениями с депутатом Верховной Рады Лизой Ясько.

    Влюбленные долго время скрывали свои романтические связи. Но когда через год Михо вернулся в Грузию, где его арестовали, на его страницах в соцсетях появилось признание в любви к Лизе Ясько. Также было опубликовано соответствующее видео. Таким образом пара сделала публичными свои отношения.
    Поначалу Лиза Ясько летала в Тбилиси повидаться с Михо, записывала видеообращения в его поддержку. Но потом заметно поубавила свой пыл.
    «Ясько уже год не проведывала его в тюрьме, она даже не поддерживает связь с Саакашвили», – говорят его близкие друзья.

    «Она даже притворилась беременной. Сказала Мише и его матери, что ждёт ребенка. Вынудила таким образом его записать видеопризнание про их отношения перед отъездом Саакашвили в Грузию. А когда он оказался за решеткой, то сама распорядилась это обнародовать. Мол, это воля Михаила», - поясняет источник из близкого окружения экс-президента.
    Теперь, когда Саакашвили находится в тяжёлом состоянии в тюремном заключении, Лиза практически не вспоминает о нем.
    «Она не прилетает, никак не поддерживает с ним связь», – говорит источник.


    Подводим итоги:
    Оказывается, этот честный человек согласился признаться в любви только после шантажа беременностью.
    Всё закончилось тем, чем должно было закончится у такого человека - публично унизил на весь мир свою супругу, рассказав об измене и уходе. Бросил своих детей и жену ради любовной интрижки и признался в очередной "любви" только под шантажом. Популярность Саакашвили сошла на нет и любовь всей жизни мгновенно пропала. Мне не жаль этого человека, он всё сделал своими руками.
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  8. Good man

    Good man Обычный человек

    Грузинская власть поступает очень расчётливо, как известный грузин в первой половине 20-го века. Зная методы грузин Берии и Сталина, не трудно предположить, ему прямо говорят: пока идёт война, ты полностью в нашей власти; до окончания войны никто о тебе не вспомнит, а после окончания войны все ещё, минимум, год будут заниматься обустройством мирных соглашений; за это время ты получишь непоправимый урон здоровью или умрёшь; либо соглашаешься на наши условия, либо будет вышесказанное.
    Вся игра идёт за время. Пациент надеется продержаться до окончания войны и мирных соглашений и тогда Запад окажет давление на Грузию. Власти Грузии надеются, что раньше закончится сам пациент.
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. Паралелі прослідковуються.

    Тарас Чорновіл.
    Мені самому важко дивитися на ту руїну, на яку перетворився Саакашвілі. Я його сприймав ворогом і зневажав, але на співчуття мають право всі, окрім рашистів. Десь так думають і більшість українців. Але дозвольте, не мінусуючи емпатію й співчуття, все ж зробити пару чисто об'єктивних акцентів у різних сферах. Та й привід є Верховний Суд Сакартвело відмовся помилувати екс-президента.

    1. Чому грузинська влада така безжальна до Саакашвілі? Тут є юридична складова - з нього робили ікону антикорупціонера, а він підняв корупцію на найвищий рівень, просто це була вже не низинна, а верхова корупція. Обдирали не чиновники громадян, а найвища владна верхівка бюджет, ресурси країни та міжнародну допомогу.

    А ще Міхо пробував запровадити жорсткий авторитарний режим проти політичних опонентів. Жорстоко розганяв мітинги, ьнарощував арешти, переслідування, порвав з усіма колишніми соратниками. У тюрмах, як проти злодіїв у законі, так і супроти опозиціонерів застосовували катування і жахливі приниження (наприклад, зґвалтування швабрами й ніжками від табуреток). Жорстко закривали незалежні медіа з побиттям та арештами журналістів. Також відбулося ряд політичних убивств, найвідоміше та найцинічніше - їхнього секретаря Ради Безпеки Зураба Жванії.

    Саакашвілі сьогодні просто мстять. Хтось дуже впливовий у владі мав зазнати таких катувань сам чи когось з його родини, що поклявся ніколи не простити. Про кого йдеться, я не цікавився, але чув підтвердження.

    А я згадав історію, яку в Мордовії під час побачення розповів мені батько. В них у маленькій політичні зоні сидів один дивний мовчазний чоловік. Він при сталіні був високим чином МГБ в Грузії й забавлявся катуванням жінок "прєдатєлєй родіни". Любив власноручно спершу припікати соски, а потім відрізати груди й творити інші садистські речі. Так уже на початку 50-их він особисто закатував жінку чи дочку якогось арештованого комуністичного діяча. Після реабілітації той піднявся до вищої партноменклатури й поклявся, що кат ніколи не вийде на волю. Його посадили й щоразу в зоні проводили суд і за надуманими підставами добавляли новий термін. Отака була історія. Щось схоже могло бути й тут. Але помста неприйнятна в цивілізованому світі, тому й я приєднувався до ініціатив про звільнення Саакашвілі.

    2. Деменція. Ви знаєте, що це за хвороба. У Саакашвілі вона в особливо жорсткій формі, а ще поєднується з особистою агресивністю та особливостями характеру. Тому ті кадри, які ми іноді бачимо з його тюрми, не особливо б відрізнялися, якби він був у звичайній клініці в Тбілісі, Києві чи Амстердамі. Та й сама палата й умови в ній не були б аж так дуже відмінні, хіба в нас трохи скромніші. Формально між волею й тюрмою при такій стадії захворювання різниця суттєва, а реально мінімальна. Нам краще б згадати, як у тюрмі наша укрсучвлада знищувала здоров'я абсолютно невинному Ріфмастеру Антоненку. У нього наслідки також пішли дуже важкі, якби спільними зусиллями не вирвали на волю (дуже умовну волю), то не знаємо, в якому стані він би був зараз. Але в нас долею свого фальшиво звинуваченого патріота 99% суспільства взагалі не переймалися.

    3. Отруєння. Якщо деменція в Міхо йде вже незворотним процесом і тут умови утримання (а вони в нього цілком прийнятні) ні на що не вплинуть, то заяви адвокатів і соратників про отруєння були серйозним аргументом. Але пройшли вже роки від арешту. На короткій першій стадії картина захворювання допускала версію отруєння важкими металами. Але вже давно розвиток пішов би зовсім по іншому, а він абсолютно не прогресує. Я вже давно не маю стосунку до медицини, але думаю, що хороші токсикологи це б підтвердили. Там або був одноразовий випадок отруєння, або просто неправильна зовнішня оцінка.

    4. Зовнішній вимір. Прості й далекі від Міхо люди можуть і справді щиро співчувати йому, не вдаючись в особливості його хвороби та скоєних у Грузії злочинів. Мова про сильних і впливових. А я щось не впевнений, що рідна партія Саакашвілі так боролася б за нього, якби побачила, що є шанс на реальне звільнення. Їм він корисний у тюрмі, як жертва терору проросійської влади, але не на волі. Голландська родина і Сандра. Але ж він її покинув заради депутатки-слугині Ясько. Сама Ясько теж публічно не особливо згадує про свого страждальця-чоловіка.

    Західні уряди часом згадують про необхідність дотримання прав ув'язненого та милосердя, але теж дуже скоро втратили активність після ознайомлення з матеріалами справи. Це хороше нагадування Зеленському. Він думає, що всі, хто сьогодні виступають у його підтримку, будуть стояти горою за нього, коли якась наступна влада потягне його до суду чи народ після війни вимагатимме його відходу від влади. Союзники підтримують Україну, яку акцептують сьогодні в особі Зеленського. Після війни, а тим більше виборів, він ще в кращому випадку перетвориться для них на такого ж Саакашвілі.

    І, нарешті, Україна. Зеленський навіть зробив заяву на його захист і вимогу відпустити в Україну. Бо знав, що не відпустять. Усе це дуже нещиро - пригадуєте, як прем'єр Сакартвело Іраклі Гарібашвілі подякував українській владі за допомогу в затриманні небезпечного злочинця Саакашвілі? Так ото ж... Порошенко його хоч на Захід видворив, а Зеленський передав у руки грузинському правосуддю, прямо за ґрати.

    То скажіть: ви впевнені, що Саакашвілі хоч хтось у світі щиро чекає й йому є місце десь поза стінами тюремної лікарні?

    5. Суспільний вимір - Україна. Отже, сьогодні явно проглядаються ознаки тільки деменції в критичній стадії помножені на звичну агресію. А тепер згадаймо поведінку, політичну діяльність, висловлювання Саакашвілі в попередні роки. І я зараз навіть не про істеричні виходки на даху чи якусь галіматню, яку він ніс у суді, не про його щоденну поведінку, яка свідчила про ознаки серйозного психічного захворювання. Я про те, як він водив агресивні хороводи по Києву, вривався з натовпами то в установи, то в театр, провокував до насильства, збирав не менш озлоблені й деструктивні акції по всій Україні, стягнув під своє крило всіх неадекватів, деструкторів, антисемітів, руйнівників та відвертих ворогів.

    Стоп! Він збирав? Він - безнадійно хвора людина, позбавлена логічного мислення та спроможності робити тверезі оцінки. Чи може його тягнули, як парасольку для себе різні авантюристи й мерзотники та відверті вороги? Вони всі бачили, ще експлуатують психічно хвору людину. Але в них було завдання з різних мотивів ослаблювати й розхитувати владу часів Петра Порошенка. Я вам просто згадаю пару груп, які тоді використовували Саакашвілі, впливали на нього й фінансували та організовували його деструктивні акції. Коломойський і Курченко - основні фінансисти руйнівних дебошів. Авантюристи на зразок Семенченка, Лєщенка, братів Наємів, Чумака, Фірсова, Соболєва, Білецького та сотні інших... Усі вони дуже добре знали, що експлуатують безнадійно хворого за російські гроші та на шкоду Україні. І наше суспільство, яке так співчуває хворому Саакашвілі, досі не засудило всіх цих аферистів...

    P.S.: я можу похвалитися, що ще тоді, коли усякі аферисти й вороги України піднімали Саакашвілі, як прапор, зумів поставити йому доволі точний діагноз. Ні, не деменцію, а оцінку ураження ділянок кори головного мозку, які й є основою деменції. Ще тоді написав, що в Міхо явні ознаки ушкодження нижньої частини лобної частки кори головного мозку. Всі симптоми відповідали його неадекватній поведінці. Перші ознаки деменції проявлялися вже тоді, а нині вона вже стала незворотною.
    FB_IMG_1678003454360.jpg
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    https://t.me/censor_net/26156

    "Кістки розпадаються": Саакашвілі знаходиться на межі смерті – Sky news

    "Спочатку я важив 120 кілограмів, зараз – 64. Якщо я стану менше 60, лікарі прогнозують поліорганну недостатність. Я весь час в ліжку, мої кістки розпадаються, і це завдає пекельного болю", – заявив Саакашвілі.

    Адвокат експрезидента Грузії Шалва Хачапурідзе повідомив Sky news, що стан його підзахисного погіршується з кожним днем.

    "Це жахлива картина. Він виглядає як в'язень концтабору в нацистській Німеччині", - сказав адвокат.

    Підтримати| Telegram| Facebook | Twitter
     
  11. Good man

    Good man Обычный человек

    Люблю и халву и хачапури.
     
  12. Good man

    Good man Обычный человек

    [​IMG]
    [​IMG]


    У меня во втором классе почерк был лучше.:))):)))
     
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    От що путінські скоти зробили із колись здорової людини.
    Цікаво, Порошенко щось казав з приводу тих тортур, яким піддали його колишнього товариша по університетських роках?

    [​IMG]

    Georgia: EU doctors examine jailed ex-President Saakashvili (msn.com)
     
    Останнє редагування: 13 лип 2023
  14. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Саакашвілі у Лєфортово?Або у грузинській тюрмі?І його засудили за те, що він сказав "прутін-Хуйло", або за порушення грузинських законів?
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ну да, якщо президент України нічого не може зробити, то хіба Порошенко зможе, нє?
    Оце віра в Порошенка!
     
  16. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Схоже на те, що у штани Мєдвєдо теж Порошенко сере.
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Він помінявся місцями з планктошею - ще одним носієм обісраних попередником штанів
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Що до Саакашвілі.

    Як людину, мені його шкода, як і будь-яку людину, що підпадає під таке знущання.

    Як політик, я його поважав, коли він був президентом Грузії. А коли влада в Грузії перейшла до проросійських сил, він переїхав в Україну. Порошенко дав йому громадянство, дав високу посаду, щоб той допомагав робити реформи, але Міхаіл вирішив не працювати на Україну, а просто попіаритися. Замість економіки взявся за політику.
    Після чого був звільнений з посади, але не заспокоївся, почав підбурювати народ, скакати по дахах. Очевидно, за це йому не зле платили. Потім, коли прийшов до влади Зеленський, взяв його в уряд на зарплату близько $50 000, де він мав займатися здається євроінтеграцією, але насправді він нічого не робив, абсолютно, просто протирав штани. Ви запитаєте, чого його взяв Зеленський в уряд? Я думаю, є три причини, перша, Саакашвілі популярний і харизматичний, по-друге, ненавидів Порошенка, а по-третє, у Зеленського постійний дефіцит кадрів. Потім шляхом обману його заманили в Грузію, де він мав чимало ворогів і там його затримали.

    Ну а тепер про те, як відноситися до того, що Зеленський дбає про звільнення Саакашвілі. З людської сторони - це правильно, але як тільки я чую про турботу Зеленського про бідного і нещасного грузина Саакашвілі, я згадую про його турботу до звичайного українського солдата Ярослава Журавля, котрий захищав Україну і був поранений і чотири дні стікав кров'ю і президент взагалі нічого не робив і його це не цікавило.

    upload_2023-7-13_18-51-15.jpeg

    Ось за що болить більше.
     
  19. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Мєдвєдо, в Маріуполі загинуло від 30 до 90 тисяч мирних мешканців. Серед них сотні чи тисячі дітей. Точно сказати ніхто не може, бо москалі не розбирали завали, а технікою вантажили бетон разом з тілами та вивозили на звалище. Що зробив Зелупа, щоб цього не сталося?Розмінував Чонгар, і доля Маріуполя була вирішена?
     
  20. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Схоже, добре Зелупу у Вільнюсі пикою по гівну возили, що зелебобіки кинулися стрілки переводити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)