Саакашвілі та Україна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 10 лис 2016.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Львівець @Мих -уїл, те що тепер Порох теж каже Путіну - це фігня. Йому на цю тему треба було з пуйлом говорити в статусі президента. Хто тепер такий Порох для пуйла? Ніхто.

    А те, що там У Офісі генпрокурора сказали про причину Іловайської трагедії - це тримайте для законників :)))
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:


    Про голодування як вид протесту

    “Якщо з рота відчувається трупний запах, це ознака летального результату. Наглядачі тримають тебе за руки, розширювачем розводять щелепи – при цьому, як правило, ламають зуби, – запихають шланг і вливають поживну рідину. Ця рідина підтримує життєдіяльність. Вона швидко всмоктується, але вже через годину знову відчуваєш голод”.
    Мустафа Джемілєв витримав у радянській в’язниці без їжі 303 дні. Його арештовували сім разів. Загалом 15 років в ув’язненні.
    Через багато років він розповідає історію свого голодування з усмішкою. Його голос не дрижить, навіть коли згадує про процедуру примусового годування.
    У 1975–1976 роках про справу Мустафи Джемілєва писали у західних виданнях. Завдяки його тривалій голодівці світ дізнався про цілий народ, вигнаний із рідної землі.
    Нині Мустафі Джемілєву 78 років. Прочитати його історію можна у спецпроєкті “Дисиденти”.
    https://dysydenty.localhistory.org.ua

    зі

    А на відео Міхо ложкою махає без нагадування )
     
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    • Подобається Подобається x 1
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я маю надію, що Михо там розбурхає революцію, не дарма ж він туди їхав?Досить сміливо. Ще і мирові лідери вступляться.
    Як це можна - тортури для екс-президента, який зробив Грузію відірваною від Раші, некорумпованою та демократичною?
    Та президентка матиме ще такий головний біль, що не знатиме, що робити, щоб скоріше ця проблема розсмокталася.
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я думаю, що ще до Нового року Саакашвілі повернеться в Україну.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  6. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    А якшо не повернеться? Чи визнаєте Ви себе дегенератом?
     
  7. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Досить тупо. Справжній зебіл!
     
  8. Good man

    Good man Обычный человек

    Небольшой урок высшей математики для борщеварочки.

    Пусть Саакашвили сделал Грузию некоррумпированной и демократической, тогда все обвинения, предъявляемые ему, были сформированы в условиях демократии и пррзрачности следствия. Значит эти обвинения законны и справедливы. Что и требовалось доказать.
     
  9. Good man

    Good man Обычный человек

    А почему нет сообщений в теме от сторонников Зеленского? Сколько они тут кричали, что Саакашвили вот вот умрёт. А как появилось видео с этим 110-ти килограммовым Карлсоном, то тема тут же перестала быть им интересной.:)))
    Кстати, власти Грузии молодцы. Дождались пика истерики о полусмерти пациента и только после этого опубликовали видео. Они могли сделать это сразу, там везде видеокамеры. Но они умно дождались, чтобы как можно больше людей закричало о смерти пациента, а потом опубликовали видео, где отлично видно - пациент скорее жив, чем мёртв.:)))
    Всё идёт по моему прогнозу. Никто Грузию не нагибал, лишь выразили пожелание, чтобы пациент не умирал. Власти Украины для вида что-то изобразили и всё. Тишина.
    Обвинения там серьёзные, видео массовых избиений мирных граждан по приказу пациента в открытом доступе имеются. Так что сидеть ему свой срок.
    Не нравились элитные рестораны, сочные тёлочки при Порошенко? Хотелось бОльшего? Пусть теперь подумает над своими желаниями, хлебая баланду. Времени у него навалом для этого. Сейчас ему 53, жил в своё удовольствие, хорошая медицина в любое время. Теперь выйдет в 60-ть с подкошенным здоровьем. Его нынешняя сосна уже выйдет замуж, родит детей. Жена после такого публичного позора на весь мир, который он ей устроил, отвернётся от него. Дети, надеюсь, тоже не простят ему оскорбление собственной мамы. Старик с подкошенным здоровьем, с клеймом преступника на всю жизнь, без жены, без детей. И что самое красивое во всей этой истории - он всё сделал своими собственными руками.
     
  10. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Невже до цього лоха нарешті дійшло що його надурили? А скільки було щастя, коли його заарештували за кримінальні злочини!
    Пам"ятаєте, зебіли?

    [​IMG]
     
  11. Грузинські судові медики визнали сакашвілі психічно хворим.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Good man

    Good man Обычный человек

    Не перестаю удивляться прозорливости грузинского руководства. Вы только послушайте, что заявил пациент на первом заседании суда:

    "Я - Михаил Саакашвили, и у Грузии не было президента - преступника. Я хочу, чтобы это знали все грузины. Основатель грузинского государства не мог быть преступником ...".

    "Весь мир поражен тем, что я вынужден к вам обращаться вот так из-за стекла, вместо того, чтобы иметь возможность в моей стране, в построенной мною стране ...



    Пациент всё сделал своими собственными руками. Оказывается, Саакашвили - это основатель грузинского государства, он построил его. После таких слов за него ни один серьёзный политик не заступится. Так может выражаться только диктатор, но никак не демократический лидер.


    Сторонники Зеленского, учитесь, как надо отмазывать милицию во время евромайдана:
    "Они [правоохранители] выполняли обязанности - как понимали и, исходя из того, какой опыт был у нашей полиции, которая тогда была очень молодой и очень неопытной", - сказал Саакашвили.

    Кому-то может показаться, что я выдумал весь этот бред, такой достойный человек, как Михаил Саакашвили, не мог наговорить столько откровенной чуши. Пожалуйста, ссылка в подтверждение.

    "У Грузии не было президента-преступника". Михаил Саакашвили впервые выступил на суде над собой - BBC News Русская служба
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Якраз підходить для уряду Зеленського - робити швидкі реформи.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
    Після голодування 50 днів. Майже як Савченко - голодувала, а дупа росла.
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Саакашвілі на суді в Грузії заявив, що він має в Україні найвищий рейтинг на прем‘єра, проводить надзвичайно важливі реформи й палко підтримується українцями.
    Сьогодні ввечері канал Імеді попросив мене прокоментувати це в прямому ефірі.
    Вибачте, але я сказав усе, що думаю про цього демагога, популіста й пустобріха та його видатні реформи в Україні.
    П.С. Найобговорюваніша заява Мішіко - по справі про розтрату державних 9 мільйонів баксів на власні забавки, типу ботокса та дорогих спа-процедур. Екс-президент обурився, чому на лаві підсудних не сидить поруч його дружина Сандра, адже вона також користувалася цими процедурами.
    Я ще ніколи не чув нічого подібного за рівнем ницості від жодного кавказця. Як думаєте, може, він там у тюрмі змінив уже статеву орієнтацію настільки, що чоловіком себе більше не вважає?
    К.В.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. 70-й день реформує грузинську пенетенціарну систему Міхуєль Саакашвілі.
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Good man

    Good man Обычный человек

    Сторонники Зеленского такие активные были в этой теме в первые дни задержания преступника.:))) А когда поняли, что никакое освобождение пациенту не светит, то перестали писать в теме.:hi:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Что напісано пєром, нє вирубішь топором(С)
    :crazy:
     
  19. Good man

    Good man Обычный человек

    Верить словам кацалапого - себя не уважать.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
а де твій аватар? :)