Русский газ не пройдет!!!

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Tosik, 6 лют 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Как смешно! Ха-ха!
    Вы, видимо, специалист по газопотреблению? Не объясните ли народу, почему в Украине одни из самых энергоемких производств и почему энергосбережению не уделяют внимания, даже препятствуют?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Вже газові поля України направо-наліво за копійки продають?!

     
  3. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

    Ссылку pls...:)
     
  4. UDALA

    UDALA Well-Known Member

    Именно по той же причине , что я указал выше.
     
  5. Полковник

    Полковник миється в бані

    Украина в 2009 году увеличила импорт сала на 40 процентов, сообщает УНИАН со ссылкой на еженедельник "Комментарии". Объемы ввезенного продукта в прошлом году составили 47,3 тысячи тонн.

    Резкое увеличение импорта связано с изменением приоритетов украинских свинарей, которые перешли на выращивание мясных и беконных пород свиней. Сало же на 30-50 процентов дешевле этих продуктов и поэтому менее прибыльно для сельхозпредприятий.
    Сало, однако, используется для производства колбасных изделий, что и стимулирует увеличение его импорта. Нишу украинских производителей активно занимают поляки, рассматривающие Украину как перспективный рынок сбыта.
    В начале 2009 года президент Украины Виктор Ющенко ввел дополнительную пошлину в размере 13 процентов на ввозимое сало. Однако затем кабинет министров во главе с Юлией Тимошенко этот сбор отменил. В октябре 2009 года Верховная Рада отложила на пять лет вступление в силу закона, запрещающего в стране продажу пищевых продуктов, произведенных фермерскими хозяйствами. Таким образом, украинцы сохранят возможность покупать на рынках домашнее сало и мясо.

    http://lenta.ru/news/2010/01/28/salo/
     
  6. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

    Останнє редагування: 16 лют 2010
    • Подобається Подобається x 1
  7. Romualdo

    Romualdo миється в бані

    Скільки у Львові не був жодного разу не бачив, щоб хтось реально хоч трохи газ економив. В наших умовах зменшення споживання можливе лише, якщо друга хвиля кризи прийде :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Полковник

    Полковник миється в бані

    А первая волна уже отступила у Вас?
    Счастливые люди!
     
  9. HOHOL

    HOHOL миється в бані

    Еще раз убеждаюсь в смешной русофобии львовских активистов...

    Один только заголовок их смешной акции чего стоит!)))
    "Против газовой зависимости от РФ"!!!!

    Такая же газовая зависимость от любого другого государства, воспринималась бы нормально, как неизбежное очевидное, а вот от РФ, о то вжэ страшнэ!!!

    У вас во Львове там некому подсказать смешным активистам русофобам , что голодовку нужно устраивать, если устраивать, против газовой зависимости как таковой, а не газовой зависимости от РФ!!!

    Хоть не рекламировали бы уже это национально-РУСОФОБСКОЕ позорище!:crazy:
     
    Останнє редагування: 25 бер 2010
    • Подобається Подобається x 2
  10. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    До чого це? Це - тільки бізнес і нічого особистого.
    Ви перед тим, як роздавати дурні поради, поцікавтеся, як, наприклад, Європа диверсифікувала свою газову залежність.
    І по-друге, а чому вас так не обурює бажання Росії диверсифікувати шляхи транзиту газу в обхід України?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Головним ресурсом Росії є поклади нафти та газу. Саме ріст цін на енергоресурси дозволив Росії розбагатіти і відчути, що в її руках є доволі потужна зброя, яка може по-іншому перекроїти світ.
    Аналіз світових запасів нафти, її видобутку і споживання показує, що всіх запасів нафти, якщо не збільшиться споживання, вистачить на 27 років. А якщо закласти 5% зріст споживання – то тільки на 15 років.
    Так на сьогодні ЄС близько 30% газу, який він споживає, отримує з Росії. Завдяки цьому Росії вдалося накопичити чималі валютні резерви, що складають 464 млрд. доларів США. Вона створила свій стабілізаційний фонд у розмірі 127 млрд. доларів, який має право вкладати за кордоном і таким чином ставати ще одним з видів зброї РФ. Оперативним інструментом російської політики стала державна газова монополія "Газпром".
    Нагулявши таким чином жирок Росія перейшла до активних дій. Першою спробою стало скорочення постачання газу на 25% в зимовий період в Україну 2006-2007 р. Приводом, як завжди є ціна на газ. Це повторювалося неодноразово і дало побачити ЄС його вразливість. Хоча досі Росія відключала газ тільки колишнім республікам СРСР. Європейці зрозуміли, що "холодна війна" може насправді бути холодною. Після цього сепаратні перемовини з окремими членами ЄС про ексклюзивні умови та "стратегічні партнерства" активізувалися надзвичайно.
    При цьому європейські "штрейкбрехери" ніяк не можуть зрозуміти, що тільки у узгодженій політиці ЄС є порятунок. Росії за великим рахунком ще нікому продавати свій газ. Тай практично всі газопроводи та нафтопроводи ведуть тільки на захід. Про величину європейського ринку, який наразі єдиний може спожити такі великі кількості енергоресурсів і говорити нічого.
    А узгоджена політика означає разом з тим і диверсифікацію постачання енергоресурсів до ЄС. Про це багато говориться, однак мало робиться. Диверсифікація стосується двох моментів: видобування енергоресурсів та їх транспортування.
    І тут ми з європейського рівня гри перескакуємо на вищий – на глобальний. Основні поклади енергоресурсів розміщені зовсім не на території ЄС. І цю банальну істину всі давно вже зрозуміли. Особливо після енергетичної кризи 70-х. Тому кожен з великих господарських мегакомплексів, як от європейський чи північноамериканський конгломерати вже давно розпочали війну за контроль над видобутком та забезпеченням постачання енергоносіїв.
    Головні розвідані поклади нафти є в Саудівській Аравії – 25,5%, Іраку – 11,1%, Кувейті – 9,5%, Ірані – 9,2%, ОАЕ – 7,8%, Венесуелі – 6,2% а в Росії тільки 5,0%.
    Головними добувниками нафти є Саудівська Аравія 11,6%, США – 10,7%, Росія 9,7%, Іран 5,0%.
    Головними постачальниками нафти для ЄС не враховуючи Норвегії, є Росія 18%.
    Головні розвідані поклади газу є в Росії – 30%, Іран – 15,4%,Катар – 7%, Саудівська Аравія – 4,4%, ОАЕ – 4%, США – 3,2%, Алжир – 3,1%. А також Туркменістан – 1,9%, Казахстан – 1,2%, Узбекистан – 1,2%.
    Головними постачальниками газу для ЄС є Росія – 27%
    Постачання газу до ЄС відбувається як трубопроводами, так і танкерами – йдеться про скраплений газ. Росія контролює найбільшу газотранспортну систему світу і постійно прагне опанувати ділянками трубопроводів за своїми кордонами. Однак все більше транспортування газу йтиме у скрапленій формі. Якщо сьогодні це 27% світового продажу газу, то 2010 р. це вже буде 40%. Причому світовий ринок скрапленого природного газу контролюватимуть Росія, Катар, Алжир, Малайзія и Індонезія. А в подальшому ще й Іран та Нігерія.
    Отож свою війну за контроль над видобуванням та транспортуванням газу та нафти розпочала і Росія. Створивши монополію у видобуванні газу та транспортуванні газу всередині країни у вигляду "Газпрому" вона пробує поширити вплив цієї монополії і поза межами Росії.
    Що для цього потрібно? Контроль за видобуванням і транспортуванням. Це можна здійснити двома шляхами.
    Або йдучи бізнесовим шляхом, просто скуповувати газотранспортні та нафтотранспортні мережі, беручи участь у розробках родовищ – беручи участь у тендерах, пропонуючи ексклюзивні умови, новітні технології, погоджуючись на дольову участь без контрольного пакету акцій і т.д.
    Або йдучи шляхом політичного тиску – просто підпорядковуючи собі уряди країн в яких видобуваються енергетичні ресурси чи через які вони транспортуються з тим, щоб оволодіти видобуванням газу, нафти і транспортною системою країни. При цьому використовується як економічний так і політичний шантаж. Часто Росія вдається до підкупу чи застрашування політичної еліти країни. Це в багатьох випадках дало добрі для Росії результати. Цю школу пройшли Молдова, Вірменія, Білорусь, Казахстан, Туркменістан. Неодноразово цю технологію застосовували і щодо України. Ще за часів президента Леоніда Кучми. Але особливо часто за президентства Віктора Ющенка.
    Якщо у "дальньому закордонні" (у відповідності з придуманою росіянами для самих себе термінологією) йти приходиться радше бізнесовим та політичним шляхом. Щодо Лівії, Алжиру, Венесуели у сфері видобутку, та Греції, Югославії, Угорщини у сфері транспортування. А також Німеччини, Італії, Франції у сфері споживання.
    То у "ближньому закордонні" (яке за російськими стандартами одразу передбачає певну ущербність їхнього суверенітету) перевага віддається не стільки паритетним стосункам, скільки політичному тиску, шантажу і останнім часом військовим операціям. Це стосується України, Білорусі, Молдови, країни Балтії, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану – у сфері транспортування, Туркменістану, Казахстану, Узбекистану, Азербайджану, України – у сфері видобутку, і України, Білорусі, Молдови, Вірменії, Грузії – у сфері споживання енергоносіїв.
    Різні країни у загальній системі видобутку, транспортування та споживання енергоносіїв виконують різні функції. Є країни, які є ключовими у цих питаннях і є країни, які є периферійними. Є країни, які виконують подвійну функцію – вони особливо важливі і є об'єктами особливої уваги як споживачів так і видобувачів енергоресурсів. Особливо Росії, яка поставила собі стати монопольним поставником енергоресурсів на ринок ЄС. Однак останнім часом ми бачимо, що не тільки на ринок ЄС – Росія робить спроби вийти на глобальний рівень видобування та транспортування енергоресурсів. Візит Путіна до Венесуели у укладені там угоди – тому підтвердженням.
    До особливо важливих для Росії держав належать:
    У сфері видобутку нафти та газу – Туркменістан, Казахстан, Азербайджан, Узбекистан меншою мірою Україна.
    Головними транспортерами є щонайперше Україна, Казахстан, Азербайджан, Грузія, Узбекистан, Білорусь.
    Головними споживачами є ЄС (Німеччина 42% спожитого газу і більш ніж 30% нафти, Італія та ін), Україна, Білорусь.
    Як бачимо, деякі з цих країн мають подвійну функцію. Вони неначе те вушко у голці, через яке росіяни змушені проганяти свої енергоносії, а тому вони зацікавлені максимально контролювати ці країни та їх видобувні і транспортні системи. З деякими країнами вони вже вирішили ці проблеми. Перш за все це стосується країн Середньої Азії, які розміщені далеко від головного споживача – ЄС, і примушені Росією продавати свої енергоносії російським монополіям для подальшого їх транспортування до споживачів. Останнім часом Росія успішно реалізовує політику скуповування цих енергоносіїв, як то кажуть, оптом. Це стосується Туркменістану, Казахстану. Однак не Азербайджану, який має свої шляхи транспортування і не настільки залежить від російських. Ба більше – Азербайджан є ще й важливим видобувником. З огляду на це для Росії було дуже важливо підпорядкувати його собі. Що й було частково здійснено у військовій операції у Грузії у серпні 2008 р.
    Тарас Возняк

    Змова еліт

    весь текст
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. HOHOL

    HOHOL миється в бані

    Неужели объявляли голодовку?

    Ага. Меня очень обурюе, что Россия стремится построить газопровод в обход Украины! Гады какие!!! Они просто обязанны терпеть хамское отношение, хамские заявления, воровство газа и политические русофобские игры и провокации украинских нациков при власти...:crazy:

    Шановный, меня обурюе поведение украинцев нациков при власти, чья неуемная отвратительная тошнотворная русофобия и постоянные провокации газовых конфликтов привели к строительству Россией обходных газоводов!
    Вы как-то неадекватно акценты расставляете...Шановный...Как вы еще США не обвинили в том, что они гады вас обурили :))) своими поставками нефти на территорию США не через территорию Украины... :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Все зрозуміло, не знаємо значення слова диверсифікація. о_О
    Як казав ваш учитель і вождь: "Вчитись, вчитись і ще раз вчитись". Успіхів у навчанні. ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. HOHOL

    HOHOL миється в бані

    Ой, я с вас улыбаюсь!:)))
    Не злоупотребляете словами и понятиями, которые вам кажется умными, потому что ВАМ мало понятны!:)))
    Где львовские активисты русофобы а где ЭУропа, с ее реальной возможностью проводить деверсификацию! Так я все же жду предложения по деверсификации поставок энергоносителей на Украину, кроме озвученной ГОЛОДОВКИ!!!:haha::blush:
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Читайте гілки про газ, там для таких як ви вже все сказано. Навіщо повторюватись?
     
  16. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Це було часом не після того, як Путін сказав Януковичу?
    - Вы бы лучше сала привезли :haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Вже "нацика" давно переобрали, а у Вас, перепрошую - ще піна з рота валить... :)))

    Що стосується російських газопроводів, то є одна дуже і дуже серйозна версія...

    Справа в тому, що нафтогазові родовища Росії вичерпуються. А нові - не розроблено, а старі - вичерпано. Уже сьогодні Росія намагається скупити газ Казахстану, Туркменістану тощо, щоб виконувати свої контракти! А вони взяли - і продали газ Китаю...
    Це неодмінно призведе у найближчому майбутньому до втрати позицій Путіна (які замасковано під Газпроми-Лукойли) на європейському ринку. В результаті - буде обвал акцій цих псевдоВАТ, і їх параліч. Це відбудеться одразу після того, як криза закінчиться. КРИЗА ВИГІДНА КРЕМЛЮ, бо дозволяє звинувачувати споживачів у тому, що вони не викупляють законтрактований газ. Але як тільки криза закінчиться - позиції Кремля покотяться донизу ще більш стрімко. Уже сьогодні Катар та Саудівська Аравія пропонують LPG (зріджений газ) Європі по значно нижчій ціні - диверсифікація постачання іде повним ходом. Більше того, є впевненість, що скорочення закупок вуглеводнів з РФ і нарощування поставок з інших країн вдало маскується Європою. Використовується та сама криза.

    Отже, тільки тому і виключно для того, щоб поблефувати, і задумано нібито "розширення експортного потенціалу" Кремля за допомогою підводних газогонів. Поки їх запроектують..., поки збудують... А там - і життя пройде. Путіну з Медвєдєвим на їх вік вистачить, а далі - "хоч потоп" .

    Найбільші споживачі використовують кризу для суттєвого скорочення енерговитрат і переходу на альтернативні джерела. Наприклад, через кілька років більшість автомобілів будуть мати гібридні двигуни, а доля електромобілів буде зростати в арифметичній прогресії. Європейські країни, і, особливо, неєвропейські, в першу чергу США за час кризи побудували небачену кількість вітроелектрогенераторів, і довели їх потужність до потужності, еквівалентної 7 потужностям Запорізької АЕС, яка є самою потужною в Європі! Тільки в 2008 року США збільшили видобуток вітроелектроенергії на 50%!

    Що робить Україна? Виходячи з реалій і можливостей, Україна за час кризи практично наблизилася до вирішення питання повного забезпечення себе паливом для АЕС власного виробництва, Тимошенко також дуже добре використала потенціал вугільної промисловості та газових сховищ. Тобто - використовувались можливості базових галузей. Незважаючи на кризи, ні за які "100 грам і пончик" так і не вдалося привезти шахтарів на страйк, як це було багато років підряд раніше. Не було відключень електроенергії.

    А ось що стосується економії - то ці роботи потребуватимуть величезних інвестицій. А це - просто неможливо у країні з нерозвинутим громадянським суспільством, бо майже будь-які гроші, вкладені в безконтрольний суспільний сектор економіки, будуть розкрадені.

    На жаль, Ющенко став ліпити карикатуру на "вертикалі влади", замість будувати таке суспільство. А намагання Тимошенко дати більше повноважень хоча б сільським громадам назвав "підкупом" виборця.

    Це добрий приклад того, як поганий баран псує всю отару.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Вона майже нікого не зачепила. По крайній мірі - моїх знайомих...

    ---------- Додано в 21:15 ---------- Попередній допис був написаний в 21:13 ----------

     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Полковник

    Полковник миється в бані

    :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. HOHOL

    HOHOL миється в бані

    Ясно. Вам МНЕ сказать нечего...)))

    ---------- Додано в 02:05 ---------- Попередній допис був написаний в 02:01 ----------

    Я могу еще с пару надцать десятков кардинально-полярных дужэ и дужэ сэръйозных вэрсий с колена написать, но факт останется фактом!;)
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)