"Руський мiр" та Ту-154.

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем MayorMayor, 28 гру 2016.

  1. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Панове, гілка про ЛІТАК. Самолёт. Aircraft. Попросіть модераторів перенести дещо до "мовних офтопів".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Тема також ще і про рускій мір :)

    Колись на кацапському форумі я запостив відео про те, що несе в світ руський мір.
    Покажу ще тут, щоб всі знали, чого від кацапа чекати

    View: https://youtu.be/PV1Ii-6cA1M


    Бидло...
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  4. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Мучитесь незнанням польської більшістю українців? Ну, ну. Мучтесь собі на здоров'я. )
     
  5. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    "– Ні... А чого радіти? Воно не дуже весела історія. Я просто знаю, що це покарання. І нехай вони приймають це покарання. А чого вони свої власні переживання тепер перекидають на мене? Я то до чого тут? Слухайте, ви ж посадили того пілота в ту залізяку, яку назвали «самольотом». Потім воно все грохнулося у воду. А я тут до чого? Ну, розбирайтеся.


    Вам замість того, щоб ганяти старі літаки в Сирію, краще б взяли та й, справді, антиалкогольну програму зробили. Він обіцяв же ж, цей Пуйло, перед наступом на Крим. Він же: «Ми будемо деалкоголізацію». Слова то які вимовляє! Не кожен актор може так виразно сказати: деалкоголізація! Після цього вони «бояришнику» понапивалися. Бог їх зрозуміє."

    В’їхали у мій дім на танках і брешуть, що це не війна – актор Вертинський про агресію Росії
     
    Останнє редагування: 1 січ 2017
    • Подобається Подобається x 1
  6. Centerer

    Centerer Well-Known Member

    Потанцюємо трохи на кістках разом з "Шарлі":

    [​IMG]

    [​IMG]

    підпис:"Погані новини. Путіна там не було."
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    А тим часом на Раші

    Телезрители потребовали «Первый канал» убрать из эфира фильм с Барбарой Брыльской «Ирония судьбы, или С легким паром!», перепутав актрису с журналисткой Боженой Рынской. Об этом телеканалу «360» сообщил источник на «Первом».
    По его словам, в редакцию телеканала стало поступать огромное количество писем с требованием снять с эфира главный новогодний фильм страны, так как в нем играет та, кто цинично отозвался о крушении самолета Ту-154 Минобороны РФ.
    Телезрители перепутали журналистку Божену Рынскую с исполняющей главную роль в фильме Барбарой Брыльской, уточнил источник.
    Напомним, Божена Рынска написала в Facebook пост, в котором поблагодарила «боженьку за бонус в виде съемочной группы НТВошек». Журналисты НТВ погибли вместе с летевшими на Ту-154 артистами Ансамбля песни и пляски имени Александрова, съемочными группами Первого канала, телеканала «Звезда», Доктором Лизой и военными. Пост Рынской стал одной из самых обсуждаемых тем в российских СМИ. В интернете также появилась петиция с требованием лишить гражданства журналистку.

    Далее: https://news.rambler.ru/kinomusic/3...news&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    "Ну, а нашего соседа забирают, негодяя,
    потому что он на Берию похож!" (В.Висоцький)
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    :facepalm::facepalm::facepalm:
    Цікаво, скільки вони випили БАЯРИШНІКА, щоб примудритися переплутати цих осіб?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    "Так если б водку гнать не из опилок,
    То что б нам было с пяти бутылок?" (В.Висоцький)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  11. manur

    manur Well-Known Member

    Перейдем в цю тему.

    Повертаюся до цієї замітки.
    Марк Солонин - персональный сайт историка. Высота, скорость, обломки, фрагменты

    Щойно спеціально споглядав, як з Шереметьєво злітав А-320 за маршрутом Москва-Рим. А-320 - 2-х моторний. Ту-154 - 3-х моторний.

    Через 6 хвилин польоту А-320 вже мав більше 1000 метрів висоти. А той злощасний Ту сподобився йно 250 набрати? Хрень якась......
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я вже писав майже відразу після падіння, що уявляю собі дві причини (точніше, причина одна - російський армійський бардак, а два - проявлення цього бардака):
    - навантажили на авіаболівара в два рази більше, ніж він може "винести", а "болівар" дуже старенький, потужність двигунів не як у жеребця молодого, а як у старої шкапи.
    - нагодували "болівара" не добірним вівсом, а соломою (залили пальне низької якості. Кожен, хто за кермом, напевне згадає, як після якоїсь заправки двигун не тягне, хоч трісни).

    От ці дві причини могли накластися, і літак не зміг набрати висоту. А закрилки смикали вже панікуючи.

    Правда, хтось із "московских" коментарів ще сміявся з того, що вибухівку не могли пронести на борт військового літака. Та в любий баян можна покласти стільки тротилу, що "мир вашему дому". Баяна підмінили, от і получай вєчную музику.
     
  13. manur

    manur Well-Known Member

    Ви читали текст за посиланням? Там автор наводить приклади страшніших авіакатастроф, але в тих випадках багато й виживших було, не кажучи вже про "фрагменти тіл".
     
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Читав.
    Але якщо уявити, що літак перевантажений і старий, то щось могло і тріснути.
    Соломина, що переломала спину верблюда.
    А перевантажений він був "гуманітаркою". Під прикриттям балалайок і гармошок могли везти щось із "гумконвойного" репертуару. От якась банка із "згущенкою" (або цілий ящик) і здетонувала від якоїсь дрібниці.
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    Ось це й було, скоріш за все.

    Навіть, якщо й перевантажений, то СТІЛЬКИ фрагментів трупів і ТАКИХ пошкоджень самальота не було б.
     
  16. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    InformNapalm Україна
    10 hrs ·
    На борту Ту-154, що впав, був цікавий пасажир. Полковник Хасанов Амір Бакірович.
    Деталі На борту рухнувшего Ту-154 находился ещё один уроженец Башкирии и подслушано в Урмане
    От навіщо командиру колишнього зенітно-ракетного полку, на озброєнні якого стояли ЗРК "Бук", летіти в Сирію? У бойовиків ІД з'явилися ЛА чи комплексу С-400 у зв'язці з "Панцирями" не достатньо для прикриття авіабази Хмеймім?
    Михайло Кузнецов, #InformNapalm
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Вчора слухав чергову передачу Вєллєра. Його взагалі цікаво слухати (і читати, якщо хто читав його Михаил Веллер. Vox populi )
    Там він цікаво і єхидно - у власній манері - говорить про літаки.
    Интервью / Михаил Веллер
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  18. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Було?
    111.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    • Смішно Смішно x 1
  20. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Угу..жалко.
    Кацапи вже знайши те,що впало бо більше нічого не шукають.
     
а де твій аватар? :)