"Руський мiр" та Ту-154.

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем MayorMayor, 28 гру 2016.

  1. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Смотря на беснование кацапов по поводу "жестокосердия" украинцев в случае с авикатастрофой под Сочи и на реакцию подавляющего большинства украинцев на эту катастрофу понимаешь, что "русский мир" умер окончательно и бесповоротно.Радуется этой катастрофе меньшинство украинцев.Отношение большинства можно охарактеризовать словом "пох".И кацапье корежит именно от "пох".Так как ненависть со временем пройдет (все войны проходят), а "пох"- это на века.И теперь кацапы становятся в один ряд с угандийцами или лаосцами, а все "мышебратья" и "адин-на-рот" вызывают недоуменное пожатие плечами.С чем вас и поздравляю.Шануймось, друзi.Бо ми того вартi.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. tea man

    tea man 茶人

    Не ображайте угандійців і лаосців. Вони українців не винищували мільйонами.
     
  3. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Вы должны были понять, что я имел ввиду.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    У мене позиція наступна:

    Давайте не будемо танцювати на кістках тих, хто хотів танціювати на кістках інших.

    Чому я повинен співчувати, чи радіти? Чому мені не може бути паралельно?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. prius

    prius Well-Known Member

    Щоб наші воїни не гинули я готовий танцювати на кістках кацапів,всіх
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    что значит пох? в 43м году упал самолет люфтваффе, с ансаблем песни и пляски вермахта, известный хитами: "дойче фольк них хтеть войны" и "арийские арийцы всех юденов цурюк", а так же начальником ваффен полицаен, плюс засекреченные вермахтом особы, военные пилоты, летела вся эта братия развлекать армию Роммеля в Алжире ... внимание вопрос - схераль всю эту катавасию с точки зрения советского гражданина считать печальным событием?
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Невзоров:
    І Айдер Муджабаєв:
    Ну, і нарешті, етимологія слова "трагедія" (по Невзорову):
    Посилання: Айдер Муждабаев: Почему украинцы не сочувствуют россиянам
    Интервью / Александр Невзоров
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    то не взаємоповязані речі у тому смислі, що ви написали.

    Можна написати ще так: чим ми тоді кращі за кацапів?
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    У пріуса уже квиток (білет) з Америки на Кацапію, де він буде витанцьовувати.

    View: https://youtu.be/GX5ptParFi4?t=33


    Чи може йому кацапські кістки додому носять?
     
    Останнє редагування: 29 гру 2016
    • Тупо Тупо x 1
  10. prius

    prius Well-Known Member

    Не то що ви їм дупи язиком вилизуєте і цим похваляєтесь
     
  11. prius

    prius Well-Known Member

    Я в тому контексті ,що буду радіти кожній кацапскій смерті,навіть якщо вона випадкова,а ми кращі тому що ми захищаємосьа не нападаємо
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Насправді за однією із версій в архаїчні часи хор який співав під час жертвоприношення цапа отримав назву від цього. Або від того що цап був призом хоральних змагань. За іншою версією від Athenaeus of Naucratis (2-3 ст. century Н.Е.) слово походить від trygodia 1. trygos (урожай винограду) і ode (пісня.). Арістотелес надає найдавніше пояснення. Траґедія розвинулась із імпровізацій лідера хоральних дифірамб в честь Бога Діонісіуса. Враховуючи що в золотий вік театр розвинувся саме під час свят присвячених йому це непогане пояснення, принаймні найстарше. 200 років опісля. Щодо хорів в золотий період то вони скорше мінялись в залежності від твору. В одній із комедій Арістофанеса наскільки пригадую був хор жаб. Про архаїчний період легко спекулювати. Так як Зевс наприклад в різних місцевостях міг бути дуже іншим Богом. Але з архаїчних часів збереглось замало даних. Про людські жертвоприношення наприклад. В класичний період релігія ще сприймалась дуже серйозно, принаймні більшістю публіки. Хоча над деякими Богами вже потішались.

    На що насправді натякнув Нєвзоров. На хор який співає при жертвоприношенні цапів (на літаку). Дуже може бути що й так. Можливо їх принесли в жертву. Ніщо що відбувається в Карфаґені мене не дивує.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Думка без емоцій людини з головою, що думає:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. prius

    prius Well-Known Member

    Тількі кінчений кацап може назвати лозу людиною
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Вот это вот "людина, що думає"?Однако....
    На авиационных форумах пишут следующее: пять утра- самое плохое время для взлетов-посадок.Ту-154Б это ранняя модификация Ту со слабыми двигателями, с тягой по 10,5 тонны (в отличие от Ту-154М с 3х30 тонн).Любой Ту- совковое дерьмо, "не прощающий" ошибок пилота.И если Боинг или тот же Эмбрайер практически невозможно свалить (электроника безопасности не даст), то совковое дерьмо-на раз.Ручки уборки шасси и закрылков на Ту рядом, кроме того- случаи убирания закрылков по запарке взлета не единичные.И если на "нескрепных западных" это куча матюков и потраченые нервы, то на "скрепном"- путь в могилу.Вполне возможно, что к аварии привело наложение нескольких факторов, включая нарушение центровки.Как-то так
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  16. manur

    manur Well-Known Member

    Чим думає? Він вже давно мізки пропив. Згадати хоча б те, як він говорив про Бітлз і деяких інших динозаврів світової музики, що вони навіть в ноти не попадали і т.п.........
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я би сказав "зубрів"
    "Динозавр" несе в собі трохи інший відтінок:
    Слово "динозавр" виражає зневагу, слово "зубр" - повагу.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    [​IMG]
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. manur

    manur Well-Known Member

    Я зовсім не тому вжив це слово. А лише тому, що більшість з них таки вже досить пристаркуваті, а дехто вже й у кращому світі.
     
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Продовжуючи тему про Лозу.

    Висловлена ним зверхність стосовно Бітлз та інших могла бути продиктована кількома причинами:
    наприклад, ревнощі, притаманні людям мистецтва (вони часто люблять обсирати один одного).
    Хоча Лозі до Бітлз, як куцому до зайця, але Лоза написав одну чудову пісню "Плот", яка є оригінальною за звучанням, дуже багатьом подобається, і він із цією піснею залишиться в історії пісенного мистецтва.
    Або був напідпитку, тому таке і написав чи сказав (я краєм вуха чув про якийсь конфуз із цього приводу, але не вникав).

    А стосовно падіння літака - людині, яка все життя прожила в "совку" і доживає в нинішній путінській Росії, звичайно, не можуть не лізти в голову підозри про бардак, бодягу і пошуки "стрілочника".
    "На том стояла и стоять будет земля Русская!" (с)

    Я чому процитував: тому що у мене також виникла підозра, що могли перевантажити літак, щоб два рази не ганяти, що пальне - бодяжне (з ішаковою сечою) і тому подібні думки.

    "Всі кацапи мислять однаково" - правда, містере Пріус?

    ЗІ Я в очах містера Пріуса із "московської консерви" підріс уже до "кацапа". Не подивуюсь, якщо з часом доросту до ВВХ. Із-за океану видніше.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)