Русини Закарпаття обрали свій уряд

Тема у розділі 'Львівська газета', створена користувачем gazeta, 1 січ 1970.

  1. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    а може ж бути, що справді вірить!
    є ще українська православна церква московського патріархату, вони також вірять, що це правильно, коли керівництво не в києві, а в москві.... :dntknw:
     
  2. Фесько

    Фесько Well-Known Member

    Радянський Союз багато чого пропонував. Ось візьміть, згадайте - http://www.strelka.com.ua/storage/album/1/v/1/b28723aba4da3e4cd13539.jpg
     
  3. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ыыыыыыыыы уморили, правда смешно, чтож крайний коммунизм как и крайний национализм - штуки страшные и смешные :haha:
     
  4. Фесько

    Фесько Well-Known Member

    До чого тут націоналізм?
     
  5. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    нет я не о конкретном примере, я о опасности впадать в крайности
     
  6. Фесько

    Фесько Well-Known Member

    Мабуть ви плутаєте вільний свідомий вибір з примущенням. І певна річ, плутаєте приорітети політики СРСР та сьогоднішньої України. Русинів ніхто не вивозе, ніхто їх не засиляє українцями чи росіянами. А державну мову повенен знати кожен громадянин. Якщо вони держмову не вчать навмисне, то і ставлення до них буде відповідне. Хай продовжують у тому ж дусі. Хай далі залицяються до наших ворогів, а ми у відповідь будемо їх придушувати. Все чесно. Якщо вони люблять Україну та бажають розвитку і процвітання цієї держави, то навіщо їм автономія?
     
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А потім будемо дивуватися: звідки там вражинські паспорти...
     
  8. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    интересно в чем это проявится?
     
  9. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    Конституція України забороняє позбавляти будь-кого громадянства України. Хіба, може цього тижня, Конституцію змінять, але то інша тема іншої гілки.
    А щодо мови... Так тоді Закарпаття в п`ять разів менше громадян буде налічувати :mocking:
     
    Останнє редагування: 8 гру 2008
  10. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    Навіть якщо ми вважаємо когось "казлом і нєгадяєм", потрібно діяти, "як книжка пише". Бо задля благої мети почнемо порушувати законодавство, а потім - взагалі крок до "своїх власних" законів...
    Так має бути, хоча нам воно і не подобається.
     
  11. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    чого це усі переполошились з приводу волевиявлення Закарпатського народу ??? а якже демократія, рівні права? знову впроваджуємо владу більшості !
    "Свободу Русам закарпатським!!!! " (смеюсь)
     
  12. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Було б не зле, аби влада України налякала тих русинів відповідною заявою про автоматичну втрату пенсії, тоді все швидко "рассасьотца".
     
    Останнє редагування: 11 гру 2008
    • Подобається Подобається x 2
  13. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    А давайте заради експеримента поживемо з орієнтацією на Україну?
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Ну я одну знаю.:dntknw: А шо, їх декілька?о_О
     
  15. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    А-а-а! Даруйте, не зрозумів. Класна постановка питання, непогано б гілку окрему. Я за 4-й варіант.
     
  16. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Невже "бачення Обами"?:mocking:
    Окремі гілки давно є...
     
  17. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    RobinGuest...
    Степанич і Кучмізмъ!?
    Нє вєрю! (с)
     
  18. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    А у нього є?!
    До речі, хороша фраза. Тільки хто скаже ЯКУ?
    І я нє вєрю. Я не знаю, що таке "кучмізм".
    Та коли то було! І не "зчепилися". Я запитав, він відповів.
    А яке це? От наприклад, я б хотів, щоб для боротьби з кризою робили так, як це роблять в Росії. Однозначно - Ющенко-Тимошенківської (сьогоднішньої) України я не хочу!

    До речі, от русини Закарпаття. Недавно СБУ сказала, що вони самі не знають чого хочуть, що їх обманули. От дійсно, як взнати, чого хоче переважна більшість народу? З іншого боку, чи можливо задовольнити ці бажання? Очевидно, що ні. "Как тяжело жить"(с).
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Полковник

    Полковник миється в бані

    Это КЕМ надо быть, что бы х... ню такую писать??????
    (про последние 4 поста)
     
  20. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Це представники тої самої сімї. В Галичині. Дуже гарна, патріотична сімя.
    Мають ще кума - пана Міська. Щось я довго про нього не чув, може нездужає...
    А те що вони пишуть - то є дуже мудро. Народ скаже як завяже!
    Я знаю, Полковнику, що Ви мусите то осуджувати. Так би мовити, па уставу нє паложєна. Але вірю, де в чому Ви згідні. Я ж Вас знаю, як досить не дурну людину:good:.
     
а де твій аватар? :)