РУНВіра

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем duncan, 20 кві 2007.

?

рун віра це:

  1. Бог зна що

    19,7%
  2. язичники

    47,0%
  3. справжня українська віра

    13,6%
  4. не знаю що це, ніколи не чув

    9,1%
  5. я проти!!! єресь!

    10,6%
  1. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    "Якою б була зараз Латинська Америка, якби туди не прийшла християнська цивілізація?"

    Ми всі добре пов'язуємо з християнством, а лихе з поганими але наша цивілізація не тільки іудо християнська, вона багато в чому залишилася греко римської, в плохом и хорошем.
    Сучасний світ без поганих забав важко собі уявити.
     
  2. Lents

    Lents Well-Known Member

    З майя і ацтекі було не так. Вихідці з християнських країн застали їх в стані великого занепаду. Вони були вражені, коли знайшли цілі міста-мерці.

    до Чупаги А що ж є хорошого в поганих забавах?
     
  3. Яро

    Яро Well-Known Member

    Таки дійсно ніколи ще не було страшнішої. Для природи, зокрема. З такою швидкість види тварин ніколи ще не вимирали. Ніколи не було такого затруєння води і землі. Ніколи не знищувались так племена, народи і цивілізації як християнською цивілізацією: від споєних чукчів до знищених американських культур і цивілізацій...
    Не лише блиском мерседесів будуть судити про Європейську цивілізацію!
    А християнство хіба зараз в Європі не втрачає силу? Скільки там храмів нікому не потрібних? Воно має силу на Філіпінах і в Латинський Америці, але вже не в Європі. Хіба на околицях, таких як Польща. І далі буде.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Інших забав немає і Великдень і Різдво всі від поганих з яйцями та ялинкою. І поп замість волхви по хатам ходить з подарунками або сам побірается.

    "А християнство хіба зараз в Європі не втрачає силу?"

    Не знаю як у Європі ,це так далеко на іспансько африканськом кордоні де чорного козла кожен рік замість чорта з колоколні кидають?о_О
    Якщо молитва збувається то та хто молиться не втратила сили.
    Якби у вашому в роду була бабуся що могла шептати то й не скажете що втратило силу. Без сили хоч в бубен бей хоть головою об стінку не допоможе.Це особиста риса, не загальноєвропейська або загальноукраїнська.
     
  5. Lents

    Lents Well-Known Member

    тому що
    І козла з колокольні кидають язичники.
     
  6. Свят

    Свят Member

    А можна не огульно, а конкретніше? Які язичники, якого козла, з якої дзвіниці? :)
     
  7. Яро

    Яро Well-Known Member

     
  8. Lents

    Lents Well-Known Member

    Це до того, що Ісус не вчив кидати козлів з дзвіниць, спалювати відьом, нищити природу.
    Втім я тут більше сперечатись не буду. Вам подобається ваша правильна, обгрунтована і змістовна віра - то вірте. Бог вам суддя.
     
  9. Чупага

    Чупага Well-Known Member

     
  10. SatYr

    SatYr Well-Known Member

    А щодо відьм, от як Ісус казав :
    Вiд Матвiя 7
    Джерело http://www.ukrlc.org/bible/new/4_Jevangelie/Matthew.htm
    Напевно власне цим керуючись під гаслами Ісуса церква виконували свої звірства, про що і йде мова. Якщо треба можу ще декілька віршів навести.
     
  11. Яро

    Яро Well-Known Member

    Читайте Матвія:
    19. І побачив Він при дорозі одне фігове дерево, і до нього прийшов, та нічого, крім листя самого, на нім не знайшов. І до нього Він каже: Нехай плоду із тебе не буде ніколи повіки! І фігове дерево зараз усохло.
    20. А учні, побачивши це, дивувалися та говорили: Як швидко всохло це фігове дерево!...

    Марко, 11 каже більше, що "не пора бо на фіги була".!
    Ось така цікава історія. Може християни пояснять, чому чудотворець не сотворив чудо і не нагодував себе, хоч, знаємо, ніби 5 тисяч зумів нагодувати? Чому він вибрав помститися дереву, котре не вміє чудеса витворяти і родити не в сезон?
    Та християни щось порозбігалися з цієї гілки... Бо нема чим крити. Ось дискутувати з католиками, православними чи єговістами - то значно комфортніше...
     
  12. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Откровение 11:17, 18: «Благодарим тебя, Иегова Бог, Всемогущий, который есть и был, потому что ты принял великую силу свою и начал царствовать. Но народы разъярились, и пришёл гнев твой и назначенное время … погубить губящих землю».
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Lents

    Lents Well-Known Member

    Напевно. Був період, коли дехто брав на себе функцію Бога винищувати гріх від Його імені.

    Вони, напевно, вже втомилися писати безтолку. Ми з вами як з різних планет. Ну як так можна розуміти Слово Боже? о_О Мені би в голову не прийшло, що у випадку з фіговим деревом Ісус хотів дати нам приклада. На землі Він мав владу від Бога над природою - втихомирював бурі, ходив по воді - бо він - Бог.
    Вас вражає несправедливість? Це ще нічого! А чому Бог допускає смерть маленьких дітей? (оффтоп)
    Є інша несправедливість - чому Він постраждав за нас? Чому терпів усі знущання?
     
  14. Яро

    Яро Well-Known Member

    Таки з різних - я з Української, Ви - з Юдейської:)
    Це несправедливість для християнина, тим більше для єговіста. Для інших все по-іншому. У індуїстів є, наприклад, карма. Те, що ви вважаєте несправедливістю, є Велика Справедливість Дажбога, просто не всі ми здатні збагнути Його справедливість і логіку. Точніше, всі не здатні збагнути до кінця. І смерть дитини, і людську нерівність, і війни, і епідемії, при бажанні, можна обгрунтувати з точки зору навіть людської недосконалої логіки. Просто вам на ваших зібраннях цього не говорять, а розказують лише те, що "треба" розказувати...
    А щодо того, що
    то див. тут (з продовженням): http://slovoor.info/SO1/St1Nas.htm
     
  15. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Про відьом складне питання Янку Даркову - Жанну Д Арк визнали святої після того, як визнали відьмою. (До речі деякі французькі дослідники вважають що замість неї спалили сільську глупачку - таки відьма.) Спiлкуешь з адекватниим духами- ти свята, з неадекватними-вiдьма.
    Вирешают які духи правильні спецнавчені дядьки від Папи.
    Франція для французів казала Иоганна Дарк з німецьким акцентом, не знаю відьма чи ні але одна з перших наци.:dntknw:

    Неправильних відьом або чаклунів погане теж казнят (в Африці) замість відьми мисливці зазвичай ловлять дурників. Схоже на мисливців на терористів -легше пастуха спіймати і засудити ніж досвідченого розбійника.
     
    Останнє редагування: 16 кві 2009
  16. Lents

    Lents Well-Known Member

    Я не вважаю це несправедливістю! Ви зовсім не розумієте людей з "юдейської планети". Бог справедливий, хоча ми і не бачимо цю справедливість і любов в багатьох випадках.
    Ваш Дажбог не спалює блискавкою дерева? А за що?

    Те, що не вірите в Воскресіння мене не дивує.
    А ви вірите в те, що Ісус зціляв хворих, яких до Нього приносили? Це була милість, чи це було Йому потрібно? Можете не відповідати, я вже бачу, що для вас нема нічого святого в християнстві.
     
  17. франц-йосип

    франц-йосип Well-Known Member

    Так нащастя ми з Єрусалиму,Риму,Афін, а не з Багдаду, Пекіну, або якогось Славомиро-велеслава. Це я про християн і християнський світ
    Бо всі решта "планет" зникли
    А де ж тая ваша рідно-національно-язичеська планета? Якщо ви тільки і спроможні скиглити,що у вас все позабирали, що вас надурили,заманили,лишили «рідної»віри,то виникає питання, а чи та міфологічна спільнота язичників життєздатна?
    Чи спроможня вона взагалі існувати щоб не продатися комусь або самознищитися у своєму прагненні віддалитися від Бога?
    Чомусь таке ниття можна чути тільки від певних кіл російського і українського суспільства.
    Наші слов»янські родичи в европі не нарікають на християнство,яке понищило їхні «поганські»традиції і принесло світло християнської віри.
    Перебіг подій в історії людства довів про безсилість поганських вірувань.От вам і зникнення всіх «великих» цивілізацій азії,европи і америки.
    Отже «відродження» а насправді створення нових псевдорелігій- справа відома чия.-супротивника Христа.( ім»я я думаю відоме)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Свят

    Свят Member

    А зараз хіба немає церкви як інституції, котра діє від імені Ісуса?

    Точніше, став ним за результатами єрейського голосування підняттям рук аж у 325 році н.е. на Нікейському соборі.

    Блискавка - це електричний розряд між різнойменно зарядженими частинками. Ви в школі фізику вчили? :)

    Вони просто не можуть логічно вести дискусію, бо, на основі їхніх аргументів, це просто неможливо робити.


    То повертайтеся туди. Я, наприклад, з Києва.

    Погляньте за вікно. Вона вже тут. :):):)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Яро

    Яро Well-Known Member

    Як же не відповісти? За все відповім. Ісус таки, скоріше всього, зціляв. Для чого? Важко зараз сказати, але там, не виключаю, були присутні обидва мотиви. Але справа в іншому. Подібних цілителів і чудотворців було багато у будь-який час. Наприклад, Кашпіровський набагато потужніший. Але з ним не додумалися провести "фокус" з розіпяттям-воскресінням, тому його скоро й забудуть...
    В християнстві для мене нема святого так, як і для Вас в РУНВірі - тому тут нема чого ображатися. Адже ми ведемо дискусію не в площині святости, а в логічній площині.

    Я не бачив, щоб тут хтось особливо скиглив. Скиглити - привелегія християн:) Констатуємо факти, що так сталося. Ну не зуміли волхви створити тоді потужну Ідею - тому їх чужинці й перемогли. Ми реванш будемо брати:)
    Та не зникли вони - відкрийте широко очі! Все часом народжується і вмирає. Зараз християнству приходить час. На зміну інше прийде. Життя триває...
    Ще раз повторюю, не від Бога, а від Єгови-Саваота. До речі, в оригіналі Біблії його так і називають. А навіщо ви, мешканці юдейської планети, забрали у язичників слово Бог? Час прийшов повернути...:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Яро

    Яро Well-Known Member

    Так ваші предки (я сподіваюсь) зі "Славомиро-велеслава"! Ви від них відмовляєтеся? Ви на них так смачно чхаєте? То може й від матері своєї відмовтеся, а знайдіть собі технічно оснащену, яка пахне французькими парфумами і на блискучому "мерседесі"!
     
а де твій аватар? :)