RTX 3060

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем DmytroYaroslavovychIam, 22 лис 2022.

  1. Привіт! Я маю нову rtx 3060 gigabyte gaming oc 12gb 192bit, i511400f, 32gb ram kingston fury на 3000mhz, блок живлення на 750вт. Температури нормальні. Прошу вашої поради щодо відеокарти. Річ у тім, що коли я запускаю фіфу 23 (рекомендовані вимоги - Intel Core i7 6700 or AMD Ryzen 7 2700X; NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon RX 5600 XT; 12 GB of RAM; Storage: 100 GB of available space ) не на найвищих налаштуваннях ( рідна роздільна здатність монітора 1920х1080), то утиліти гігабайт aorus engine і gigabyte control center одразу фіксують зростання використання vram до максимуму, тобто до 15002 mhz, в той час як інші програми, такі як nvidia perfomance overlay, hwmonitor, msi afterburner показують 7500mhz, тобто як би половину. І цифри би цифрами, хоча я би хотів зрозуміти, чому так, адже я не розганяв відеокарту. Проблема в тому, що впродовж тривалого перебування на максимальному завантажені (приблизно від 30-40 хв) відео пам'яті починаються регулярні посмикування зображення - різкі з боку в бік, а іноді гасне монітор на секунду. Я не дуже розбираюся у залізі, поясніть, будь ласка, чому так відбувається, адже рекомендовані вимоги до устаткування пк цієї гри є значно нижчими ніж мої комплектуючі, а отже жодних проблем і близько не має бути.

    З повагою, Дмитро
     
а де твій аватар? :)