Розвиток дитини

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем Svetkka, 20 січ 2018.

  1. Svetkka

    Svetkka Member

    Как вы развиваете своих деток
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Я, для прикладу, поливати їх люблю. Непогано розвиваються після цього.
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Дайте вгадаю: взимку холодною водою? :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. gucul

    gucul Member

    Нещодавно водили дочку у Веселий Вулик на майстерклас, їй там дуже сподобалось - багато діточок, весело та цікаво.

    Та й для нас с жінкою там суцільні плюси - недорого та зручне місцезнаходження.
     
  5. IvanovPeetro

    IvanovPeetro миється в бані

    Жінці подруги казали, що дуже добре немовлят до року возити до масажиста, щоб він розімяв всі мази дитини. Хтось таке робив зі своїми дітьми, це справді допомагає дитині швидше стати на ноги і не бути кволою???
    Бо я знайшов сайт Масаж у Львові і не знаю наскільки хороші масажисти, ніхто не звертався сюди?
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Який вік вашої дитини?
    Хлопчик чи дівчинка?
    Якого кольору волосся і очі?
     
  7. IvanovPeetro

    IvanovPeetro миється в бані

    3 місяці, дівчинка.
     
  8. Nastasiaaa

    Nastasiaaa Member

    Подскажите, сколько в среднем уходит на развитие ребенка? Бывшая жена моего брата тянет с него деньги на "развитие ребенка" но там такие деньги что можно вообще не работать а чисто жить на них. Подозревает ее в манипулициях, что она использует ребенка в личных целях, что делать?
     
  9. DimonSapun

    DimonSapun миється в бані

    Да на развитие ребенка уходит огромное количество времени, а на счет денег то все по разному. Пусть подает на алименты, так 25% от зарплаты будет платить и все. А на счет развития можно например купить слайм Слайм «Банановый», 50-400 мл он развивает моторику рук ребенка. А можно купить специальные программы, нанять массажиста для того чтобы помог ребенку. Ну вы сами уже должны понять что все зависит от самой матери.
     
  10. Mariana Alipchenkova

    Mariana Alipchenkova миється в бані

    Доброго дня! Ми для свого хлопчика придбали в інтернет-магазині Yesmarket стіл-трансформер (вежа), цей стіл по принципу Монтесоррі. Коли потрібно можливо використовувати його як стіл зі стільцем для ігор та сніданку, а деколи можливо ставити як ступенчату вежу (допомагає мити посуд, готувати).
     
  11. brilenkonikki

    brilenkonikki New Member

    Очень важно развивать у малыша мелкую моторику, массаж рук можно сделать крохи специальным приспособлением, но для этого хорошо подойдет и даже самый обычный грецкий орех. Массировать пальчики, делать пальчиковую гимнастику и играть в пальчиковые игры с малышом в этом возрасте просто необходимо.
    Это такая группа развивающих игр, в которых участвуют ладошки, пальчики ребенка, его ручки. Самый известный пример таких игр, это игра «Сорока, ворона, кашку варила…». Эта игра хороша в том, что в ней сочетается и массаж ручек, который влияет на развитие мелкой моторики, а через это и на развитие речи. Тактильный контакт, это контакт с родителями, что дополнительно позитивно влияет на развитие ребенка.
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  13. Marina Litov

    Marina Litov Member

    Дітей у мене немає, але иколись я розвивала молодшого двоюрідного брата граючи з ним в школу.
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  17. Kateryna Pl

    Kateryna Pl New Member

    Освіта починається з технологій! Освіта починається з України!

    Зустрічайте AR_Book – мобільний навчальний застосунок, в якому діти можуть проходити лабораторні експерименти зі шкільної програми в форматах AR (доповнена реальність) та 3D. У нас вже є понад 200 авторських експериментів з 6 шкільних предметів. І ми розроблятимемо все більше. Додавайте яскравості у щоденне навчання!

    Детальніше за посиланням: https://arbook.info/
     
  18. Oliviia

    Oliviia Member

    Для розвитку дітям потрібні іграшки.
     
  19. Gorov

    Gorov Member

    Так, дуже потрібні, але зараз нема проблеми купити хороші іграшки. Я в Бонтой https://bontoy.ua дивлюсь, гарний вибір. То оптовий магазин. Гарні ціни для гуртових закупівель іграшок на будь-які події та для продажу.
     
  20. Oliviia

    Oliviia Member

    Цікаво
     
а де твій аватар? :)