Розрахунки в інтернеті лікбез

Тема у розділі 'www', створена користувачем Michel, 9 гру 2006.

  1. nik-jeanser

    nik-jeanser Member

    Відповідь: 777.biz.ua - виграйте щось і собі;)

    Ну, щоб виграти собі поповнення рахунку то багато часу витрачати не треба.. Багато це якщо захочеш виграти щось побільше
     
  2. ГРОШІ ГРОШІ ГРОШІ.... АЛЕ НІЧОГО НЕРОБИТИ!!!

    В мережі існує чимала кількість повідомлення про спонсорські програми які пропонують наприклад розташувати банери інших сайтів і за деяку кількість відвідувачів які перейшли по банеру на чийсь сайт вам в ваш електронний кошельок капають гроші. ХТОСЬ ЗНАЄ ДІЙСНО ПРАЦЮЮЧІ ТАКІ ПРОГРАМИ СПОНСОРСТВА?
     
  3. spm1950

    spm1950 Well-Known Member

    Відповідь: 777.biz.ua - виграйте щось і собі;)

    Я думаю що легше виграти козу на шкарпі ніж що завгодно в інтернеті.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: ГРОШІ ГРОШІ ГРОШІ.... АЛЕ НІЧОГО НЕРОБИТИ!!!

    ваш пост схожий на нових нет-юзерів....
    про програми багато чув, але, якщо вас цікавить моя думка, — на цьому заробити гроші неможливо...
    простіше йти фури розвантажувати...
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: ГРОШІ ГРОШІ ГРОШІ.... АЛЕ НІЧОГО НЕРОБИТИ!!!

    Та чо, якшо на сайт ходить хоча б чоловік 100, то моде 5 баксів на місяць накапає
     
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

    Чому я маю платити за доступ до павутиння?

    а й справді чому???
     
  7. ihorweb

    ihorweb Well-Known Member

    Відповідь: Чому я маю платити за доступ до павутини?

    А чому я маю платити за програми Мікрософт, якщо там в договорі написано, шо вони ніякої відповідальності не несуть... То певно і я не буду нести, як такі справи :D
     
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Чому я маю платити за доступ до павутини?

    Нагадайте текстовочку або посиланнячко, а то чесно ...ніколи не читав ,до свого встиду
     
  9. ihorweb

    ihorweb Well-Known Member

    Відповідь: Чому я маю платити за доступ до павутини?

    Може то через то і пише, шо вони вже хакнуті ті проги :o . При інсталяції постійно пише (може не дуже постійно), шо Ви використовуєте цей продукт на свій страх і ризик, а ми мол не винні, шо Ви його використовуєте... Може знайду зара десь.

    При інсталяції Віндовс2000 пише, шо підтримка мови Ява галіма і використовувати її для компів, які регулюють шось там ядерні реактори - не рекомендується.
     
  10. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому я маю платити за доступ до павутиння?

    я би поставив питання інакше - не чому, а скільки, і за які послуги ;)
     
  11. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Чому я маю платити за доступ до павутиння?

    так ви ж знаєте! в будь якій угоді прова то стидливо називається "надання інформаційних послуг " від того лицемірства шляк чоловіка може трафити
     
  12. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому я маю платити за доступ до павутиння?

    я чомусь думав, що ви один з провайдерів ;)
    --
    власне, саме надання послуг буває різної якості. Крім того, зараз крім "основних" провайдерів з'явилася значна кількість "домашніх". ;)
    До речі - хто може підказати - ліцензування на прокладку кабелів локальної мережі в будинку - потрібне?
     
  13. ihorweb

    ihorweb Well-Known Member

    Відповідь: Чому я маю платити за доступ до павутиння?

    Так-так. Домашній провайдер - це викладач фізмату, який протягнув з корпусу додому кабель (або телефончиком збацав) і тепер всім провайдерає :D. І ліцензії не треба :D.
     
  14. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Чому я маю платити за доступ до павутиння?

    Оть Вас заклинило ....Берете нет через Супутник і не маєте проблем
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому я маю платити за доступ до павутиння?

    отже - ще раз.
    1) чи потрібне ліцензування, якщо хочеш "чесно вийти з тіні" - на прокладку кабелів в будинку?
    2) що використовуєте як білінгову систему (віндові рішення не пропонувати)?
    3) чи використовуєте динамічний шейпінг каналу?
    х) додатково - мережа містить N каналів, підключено до інтернету M користувачів.
     
  16. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Чому я маю платити за доступ до павутиння?

    Білінг вбудований в FreeBSD,при розширенні сітки шейпінг обовязковий ,додатково -N каналів,M користувачів."FreeBSD представляет собой прекрасную основу для создания Вашего Internet или Intranet сервера. FreeBSD обеспечит Вас мощнейшим сетевым сервисом даже под тяжестью нагрузок, эффективно распределит память между сотнями (и даже тысячами) пользовательских процессов."
     
  17. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому я маю платити за доступ до павутиння?

    можна дещо більш технічно те все описати? Хоча б назви пакетів ;)
     
  18. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чому я маю платити за доступ до павутини?

    вперше таке чую...

    а джава — суперська мова, щоправда, особисто для мене надто складна...
    попередження там щодо того, що в джаві є можливість змінювати реєстр, тобто небезпека для операційної системи...
     
  19. ihorweb

    ihorweb Well-Known Member

    Відповідь: Чому я маю платити за доступ до павутини?

    Змінювати реєстр можна в будьякій мові високого рівня, яка використовує ббліотеки DLL операційної системи (якщо йдеться про Вінду). В Делпхі, С/С++, навіть в Асемблері є можливість доступу до реєстру через АРІ-функції. А от про Йаву навпаки такого не чув, бо це безплатформна мова програмування, її код повинен виконуватися в будь-якій ОС, для якої є компілятор. А реєстр в різних ОС - різний... Хоча під конкретну ОС, то могли зробити...
     
  20. ihorweb

    ihorweb Well-Known Member

    Відповідь: Чому я маю платити за доступ до павутини?

    З інсталяції Windows DDK від Мікрософт: These portions of the SOFTWARE PRODUCT may not operate correctly and may be substantially modified prior to first commercial shipment. (...цей продукт може неправильно працювати... бо це не остаточна версія...)

    То нашо розповсюджувати?
     
а де твій аватар? :)