Розмовний клуб японської мови.

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем Origa, 22 тра 2015.

  1. Origa

    Origa New Member

    Шановні добродії!
    Чи існує у Львові розмовний клуб японської мови? Якщо ні, чи знайдуться люди, які б забажали його створити?
     
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А хто у львові японську мову знає?
     
  3. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Мій знайомий приміром. Фанатів від Японії, самураїв, мечів і всього такого, самостійно вивчив що міг і тупо подзвонив в посольство Ніпонії і поговорив з ними на їх мові. Вони здивовані звичайно, дали йому візу. Вроді два роки там прожив, повернувся дещо розчарований японцями, але всеодно мав у Львові курси на мечах чи якесь там ніндзюцу.
    Але то ще в 90-их було, давно зв"язок з ним втратив.
     
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    В тебе всі знайомі поліглоти? Один китайську вивчив від нічого робити, другий японську.
     
  5. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Не всі звичайно. Мій кум і найкращий друзяка, той що китайську вивчив (і зовсім не від нічого робити, в нього троє дітей) - в 38 років вже професор в канадському університеті. То йому як кубік-рубік складати, плюс непоганий такий плюс в автобіографію.
     
  6. manur

    manur Well-Known Member

    Є в мене знайомий один - в нього дочка хіпенську мову вивчала і вивчила. Пару літ в Хіпенії жила - вдосконалювалася.
     
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Як же з вашими знайомими вправлятися, тільки вивчить хтось - відразу ту-ту за кордон, тільки й бачили.
     
  8. manur

    manur Well-Known Member

    Але то вже давно в минулому. Зараз вона, вроді, у Львові жиє.
     
  9. Origa

    Origa New Member

    Тобто, клубу немає? Це дивно, оскільки у місті є курси з вивчення японської та в Університеті також викладають. Як на мене, досить сильна школа. Можливо, хтось з однодумців знайдеться і відгукнеться. Думаю, такий клуб варто створити.
     
  10. terRen

    terRen Дуже важлива персона

а де твій аватар? :)