Розлучення

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем duncan, 19 гру 2010.

  1. Serena

    Serena May Flower

    Торро, у меня есть столько посуды...а я не ем..она мне не нужна...Хотите вам вышлю..Передам курьером. За свой счет...да-да-да....
    Чесслово...
     
  2. Седой

    Седой Well-Known Member

    Развод-это трагедия.Трагедия разрушившейся семьи.Как будто взяли и разрезали по живому...:sad:
     
  3. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    :rose:
    Не всегда..Бывает, что развод - это освобождение.
    Одно могу сказать точно, должно хватать мудрости оставаться РОДИТЕЛЯМИ.
     
  4. Седой

    Седой Well-Known Member

    Развод-это освобождение?Ну если это освобождение-то это освобождение от совместного прошлого.И каждый после этого идёт своим путём.
     
  5. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    Наверное...
    Мне сложно судить. Да и каждая семья - потемки, но иногда кажется, что лучше друг друга не мучить.
    На истину не претендую:)
     
  6. Седой

    Седой Well-Known Member

    Да,верно.У каждого своя правда,свой взгляд на проблему.
     
  7. Глафира

    Глафира Скрытная натура

    НУ да, потом в осколках этой посуды похоронить...
     
  8. MIB

    MIB Well-Known Member

    а нельзя ли как то с мужем/женой договорится о свободе? надо обязательно разводится? мужу порой не хватает секса с другими ну не нагулялся он, а жене после долгих лет совместного проживания с мужем не хватает романтики,нежности и любви....
     
  9. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    популярна річ у наші непрості часи
    "вільний шлюб", шлюб без зобов’язань
    кожному своє
    але може у вас просто тимчасова сімейна криза
    а Ви шукаєте вирішення не там, де тре?
     
  10. MIB

    MIB Well-Known Member

    извиняйте пожалуйста тема не моя,я разводиться не собираюсь и не ищу себе приключений на стороне.Я написал наоборот для тех кто хочет развестись а не сберечь семью,что бы они попробовали решить проблему по другому.У меня в этом плане довольно крепкий фундамент!
     
  11. Зануда

    Зануда така зануда

    Брєдовішого брєду не буває. Якщо шлюб, то вже зобов"язання. Навіщо одружуватись, якщо потім "розмінюватись на стороні"? Краще нікому нічого не обіцяти і проживати своє життя так, як зручно з невпорядкованим зв"язками, зате без брехні і викрутасів, аморально, але принаймні чесно.
     
  12. zherech

    zherech Well-Known Member

    А зачем тогда вообще этот брак? Можно просто пожить какое то время совместно,секасом позаниматься, обедать ,ужинать и т.д. Не понравилось-разбежались. Никакой ответсвенности.Это браком назвать сложно.
     
  13. Кохана

    Кохана LuBimaya

    інколи й так трапляється... Можу сказати, щоправда, виключно за себе. Коли отримала документ про розлучення і вийшла із будови суду, то серце стало битися рівно і спокійно, і світ наповнився новими фарбами, і повітря стало пахнути інакше. Зараз мені про той шлюб нагадує тільки пара зелених оченят, що дивиться на мене щодня. А так, більше нічого і згадати, хорошого я маю на увазі. А погане вже й забула давно. Таке враження, що це взагалі все не зі мною було.
    Тому так, інколи розлучення - звільнення!
     
  14. Мілена

    Мілена Дуже важлива персона

    Поставила Вам "згоден", але...
    "Розміни на стороні" аж ніяк не плануються під час вступу до шлюбу, всі сподіваються, що саме в них буде щонайкраще. І поява потреби до чогось "на стороні" часто зовсім не залежить від "якості" сімейного життя: ну просто чоловік - бабій. І от тут виникає дилема - чи примружити очі або, щоб чесно і морально, розлучитись. (навмисне не написала "закрити", бо велика різниця...)
     
  15. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    І я поставила Вам згоден, але...
    Є люди, котрі сподіваються, що "в них все буде найкраще" без того, аби вони в себе в чомусь обмежували, не приділяючи уваги "якимсь" обіцянкам. Зради - як "сємочкі". При чому той чоловік зовсім не мусить бути бабій.
     
  16. Мілена

    Мілена Дуже важлива персона

    Так, модель сучасного (і щасливого) шлюбу сильно модифікувала. І більшою мірою через модифікацію свідомості і поведінки жінок. (Не кажу, що це погано.)
     
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А от цікаво стало - які зміни у свідомості та поведінці мали вплив, як Ви вважаєте?

    (Чесно кажучи, я притримуюсь МАЙЖЕ такої ж думки, з різницею, що свідомість жінки ЗАВЖДИ мала вплив на стан стосунків).
     
  18. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    ок, є зобов’язання -- приходити на ніч додому, оплачувати комунальні послуги, турбуватися про партнера
    уявімо картину, що одна людина не може фізично мати статеві стосунки
    що робити другій?
    маячня?
    цікаво

    ---------- Додано в 11:14 ---------- Попередній допис був написаний в 11:13 ----------

    шлюб не обмежується сєкасом
     
  19. Мілена

    Мілена Дуже важлива персона

    Немає різниці :empathy:! (Ми ж не будемо брати до уваги жінок Сходу?)
    Суто приземлені - економічні і контрацепція. Вони сприяли росту жіночої самодостатності і її бажання-можливості робити вільний вибір.
     
  20. MIB

    MIB Well-Known Member

    пусть что бы вы не говорили а я за современную систему брака.Те кто считает свободный брак аморальным были воспитаны за коммунистов и их отцы и матери так воспитывали,человека перевоспитать не возможно.Думаю их дети уже будут к браку подходить совсем по другому,сейчас сексуальная революция,кто хочет тот и спит с кем угодно,а вы говорите про какие то обязанности....П.С.я только за эту систему,и лично меня это не касается:) но то что вокруг происходит я вижу.
     
а де твій аватар? :)