Розлучення. Як залишити дітей із батьком

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Warder, 27 чер 2016.

  1. Warder

    Warder Member

    Доброї ночі всім.
    Прошу Вашої допомоги...
    В мене діло йде до розлученння.
    Маю 2 діток яких кохаю понад усе. Син 13 років, та донька 3,5 роки.
    Склалося так, що з дружиною більше жити не можу. Вона до наших спільних дітей відноситься гірше ніж до чужих. По любій дрібниці починає кричати і крити їх матом, також при наймалішій дрібниці починає бити доньку (сина трохи боїться). Коли я вдома - звісно вона такого не робить. Дружина знаходиться у декретній відпустці(цей рік уже в неоплочуємій) - тому вільного часу в неї досхочу. Вдома вона тільки спить - фактично весь вільний час вона проводить із своїми подругами.Один раз в день готує їсти і пропадає на цілий день. Я фактично один займаюся своїми дітьми. Меньшу вранці веду до садочка, увечері забираю. Часом і їсти дітям сам готую - оскільки мама ще вранці х.з. куди пішла, а дітям птрібно щось їсти. Моя дружина майже кожен день приходить додому із запахом спиртного і сигарет (буває зовсім дрова).Дітям сказала - для вас я вже пожила - досить.Тепер буду жити для себе... Мене це все вкрай дістало. Я дуже люблю своїх дітей і займатися із ним і весь вільний час проводити з ними для мене не проблема. Склалося так що на данний момент оскільки в нас у місті проблема десь знайти роботу - тимчасово працюю охоронником на одній із фірм міста(Хоча сам є електронщиком).Вдома займаюся ремонтом мобільних телефонів і з товаришем займаємося установкою систем безпеки(відеонагляд та сигналізація). Не можу сказати, що заробляю дуже багато, але роблю все для того щоб мої діти були всім забезпечені. Дружина відмовляється йти на роботу - мотивує тим, що вона ще не відпочила після родів дититини...
    Сказала що після розлучення в нашій спільній квартирі вона буде жити з донькою, а сина вона віддає мені...
    Мені навіть боляче думати про те, що хтось з дітей буде жити не зі мною.

    Прошу допомоги усіх хто в темі.
    Чи може вплинути на рішення суду стосовно дітей те - хто стане ініціатором розлучення?
    Чи слова мого сина можуть мати вагу у суді і вплинути на результат?
    Якщо я звернуся в органи опіка і мій син все їм розкаже - чи зможуть вони допомогти.
    Мій син основний свідок - дружина на людях веде себе як повина вести справжня дружина.
    Я у відча. прошу всіх небайдужих допомогти....
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    вам потрібен юрист.
     
  3. Warder

    Warder Member

    Розумію. Думав може тут хтось із юристів буває. А ще хотілося із кимось поділитися....
     
  4. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    чомусь після прочитаного хочеться пошкодувати Вашого сина...не завелику відповідальність Ви покладаєте на його дитячі плечі? Я б не вплутувала дітей у ваші, дорослі, проблеми.
     
  5. Warder

    Warder Member

    Я це прекрасно розумію, але якщо не буде інших варіантів - що тоді робити. Син сам давно говорить про те, що нам краще було би жити окремо. Це при тому, що я при дітях старався не сваритися із дружиною і ніколи їм не говорив, що мама погана або щось в такому дусі. Діти самі це бачать. Донька навіть спати лягає із зомною у іншій кімнаті - каже що мама погана бо вона на неї кричить і б'є. Я взагалі не хочу впутувати дітей у це - тому й питаю поради. Про сина написав тому, що він це все бачить і чує(особливо коли я на роботі) .
     
  6. Warder

    Warder Member

    Я не хочу нікого вплутувати і в мені не грає моє ЕГО, - що діти мають бути зі мною і край.
    Я дуже люблю своїх дітей і розумію, що з такою матір'ю їх не чекає нічого доброго. Була б вона інша - можливо все було би по інакшому. Можливо я б тоді подумав про те, що дітям буде краще з матір'. Але це не той випадок....
     
  7. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    Об"єктивно судити можна лише вислухавши обидві сторони....але це вже справа суду.
    Сил Вам, мудрості і терпіння.
    і ще, матір своїм дітям обирали саме Ви, а не хтось.
     
  8. Warder

    Warder Member

    Матір обирав я і відповідальність за дітей і їхнє майбутнє на мені. Я пробував вирішити наші проблеми "мирним" шляхом. Але вона не може пояснити навіть чого вона хоче від дітей. В усіх діти як діти, а це якісь виродки і т.д. До народження другої дитини дружина була зовсім інша. На мої пропозиції щоб нам поспілкуватися із зімейним псигологом реагує негативно. Говорить, що це мені треба псиголого і в дурдом...
     
  9. Warder

    Warder Member

    Дякую за побажання.
     
  10. prius

    prius Well-Known Member

    Юрист і суд ,тількі вони вам допоможуть , і не виносьте це на люди
     
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    В Чехії приймаються до уваги оцінки ситуації дітьми, котрі старші шести років. Також додому приходять працівники соціальних служб, щоб побачити, в яких умовах живуть діти, хто ними опікується ітд. Їхній висновок суд приймає до уваги.

    В Україні, наскільки я знаю, також є органи опіки, Ви можете звернутись туди ще до розлучення.

    Але знаєте, на ДП описуються подібні ситуації, і дуже частою радою є почати зміни з себе. Зрештою, десь будуть причини такої поведінки.
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    За восьмим разом вже можна почати з себе, однозначно. Хоча там уже по барабану. Де восьмий - там і дев'ятий.
     
  13. manur

    manur Well-Known Member

    А в такі моменти потрібно зробити дзвінок в поліцію (можна не самому, а домовитися про таке з кимось із своїх знайомих, які живуть десь подалі (навіть, в іншій області)) про те, що за такою адресою чути крики п"яної жінки і т.д. і т.п.

    В такі моменти результату не буде жодного, але, приїхавши на виклик, поліцейськими буде зафіксовано, що баба - п"яна. А така фіксація пригодиться потім в суді при розлученні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    а може, це післяпологова депресія затягнулася?
    а за що дружина купує собі сигарети і випивку?
     
  15. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ну вона не поводиться як жінка, а це було б не по-чоловічому.

    А взагалі дивний допис. Ні слова про почуття чи відчуття.
     
  16. manur

    manur Well-Known Member

    Ну да... ну да... По чоловічому - то наставити їй нормальних фінгалів попід вочами. Так?

    Чи пару ребер зламати?
     
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ні :)
     
  18. manur

    manur Well-Known Member

    А як тоді?

    На суді вона ніколи не підтвердить, що шлялася фік зна де і забухана до дітей поверталася...
     
  19. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А я не знаю, як.

    Для мене чоловік - це шляхетність, а цей спосіб аж ніяк не шляхетний.

    Зрештою, можна просто соціалку викликати, тобто діяти чесно і відкрито, а не "домовитись про крики п'яної жінки".
     
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Досить рідко, але буває трапляються такі мамаші яким діти нафіг не потрібні, якщо автор теми пише правду, то можливо ця саме така, а тоді і проблеми нема, вона сама від них відмовиться, особливо за "невелику винагороду")
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)