романтики існують?..

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем duncan, 19 січ 2008.

  1. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Відповідь: романтики існують?..

    А нащо про такі неважливі речі дбати?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: романтики існують?..

    Романи явно не романтики, а радше прагматики... навіть не можу точно дати визначення. Знала одного і ніколи бим його романтиком не назвала. На лековажні дії він не був здатен. Дуже порахований. Може це таки вийняток?

    Я якщо чесно то романтиків не зустрічала а може я думаю поняттям романтицизму як течією в літературі?

    А онтой що ходить в сандальох з довгим волоссям це не романтик а звичайнісінький хіппі.
     
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: романтики існують?..

    От,я великий романтик.
    Був...колись давно...
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Відповідь: романтики існують?..

    ....а що гіппі не може бути романтиком?...чи романтик гіппі?...
    Це поняття відносне , обширне і хто як розуміє.
    Для когось романтика - це амурчики , квіточки , солодкі банальні віршики про любов , паперові сердечка і День Святого Валентина( ніц не маю проти цього дня , сам купую квіти)
    Длай інших - щось інше.
    Колись в СССР була пропоганда "комсомольської романтики"- студ.загін , БАМ , палатка ,тайга , пісні під гітару біля вогню.
    Часи змінилися , зараз для певного колу людей радіо "Шансон" -передає свою "рaмантiку" - лекалка , арєшка , зона , пабєг, медсестра з санчасті влюбилася в зека.
    А таке - пізня осінь 2004 року , Київ . Майдан , "разом нас багато..." , польова кухня , він з заходу України , вона зі сходу.Там познайомилися , полюбили один одного - чим не революційна романтика?.

    "Украл , випіл , в тюрму - рамантіка" © Джентельмени удачі.

    Додано через 29 хвилин

    If you wish that way-...може бути.Немаю ніц проти.
    - Або він має коліжанку , таку саму зварйовану , як він.
    Бувша гіппі , курила "маруньку", протести проти війни в Вєтнамі, протести проти сеґреґейшен(хоч сама біла), піший похід з Каліфорнії до Вашінґтону( той що D.C. на Сході).Секс з Міґ Джаґером(фронтмен "Ролліґ Стоун")в VW вені(бaсі)* , який в деталях памятає по сьогоднішний день.
    Зараз працює в центрі реабілітації для наркоманів і на свому прикладі пробує відучити їх від залежності.

    *VW hippy bus
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 11
  5. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Відповідь: романтики існують?..

    Десь чув історію про брата Елтона Джона. Жив тоді в палатці біля лісу десь здається в Вессексі. Запитали, коли він бачив останній раз свого брата. Він відповів що десь 15 років тому. Сказав, що не бачить причини з ним зустрічатись, бо таке життя його не цікавить. Гроші, гроші, якісь дурнуваті обовязки, ритуали. А от я, сказав він, 100% вільна людина.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: романтики існують?..

    Тут якого бомжа не запитайте, то в нього та воля - основний гонор. :) А мені часто не зрозуміло, від чого воля? Від обов"язків? ;)
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. shaman

    shaman Active Member

    Відповідь: романтики існують?..

    Якщо бути справжнім прискіпливим філософом, то необхідно все-таки визначитися: що необхідно вважати романтизмом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    Відповідь: романтики існують?..

    Ой... так прагматично... Мій чоловік технарь до кінчиків пальців, на відміну від мене - творчої особистості, але він інколи робить мені такі приємні маленькі сюрпризи... це завжди так неспадівано і романтично...
     
  9. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: романтики існують?..

    романтики вимерли яко мамонти.....
     
  10. Anyuta

    Anyuta Well-Known Member

    Відповідь: романтики існують?..

    РОМАНТИКИ Є!!!!!!!! :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: романтики існують?..

    немає!
     
  12. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Відповідь: романтики існують?..

    Є! І сам пупер романтик, тільки не хоче собі в цьому признаватись.Я впевнена на 200%:))
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Anyuta

    Anyuta Well-Known Member

    Відповідь: романтики існують?..

    Є... Є... Є... Є... Є... Є... Є... Є... Є... Є... Є... Є... Є... Є... Є... Є... Є... Є... Є... Є... Є... Є... Є... Є... Є... Є... Є... Є... Є... Є... Є... Є... Є... Є... Є...!
    :):):)
    вИ Ж ТЕЖ романтик:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: романтики існують?..

    я -- так...
    інші -- ні.
     
  15. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: романтики існують?..

    романтиків немає. вони всі романтики в міру. поки не з"являється страх(за будь що)!
    але є закохані, є завжди закохані

    Додано через 57 секунд
    а ще є САМОзакохані. вони стають романтиками для того, щоб збирати похвалу навколо себе і показувати, ОТ Я ЯКИЙ.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Войцек

    Войцек Well-Known Member

    Відповідь: романтики існують?..

    То - САМОромантик, приручений різновид романтика дикого, вигодуваний ненатуральними харчами у неприродних умовах, тому й романтизм не вельми натуральний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Anyuta

    Anyuta Well-Known Member

    Відповідь: романтики існують?..

    Так, є й такі... не сперечаюсь, але СПРАВЖНІ романтики є....
    Дівчата теж романтики, чи то романтички?:D:D:D
     
  18. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: романтики існують?..

    я думаю, що квіти, вечері при свічках, спільні інтереси і проводження часу разом - це не романтика. це -увага. і це є нормальним явмщем. просто так вже в світі все докотилось до того, що навіть просто будь-який знак уваги викликає засліплення і роздмухування з того ДЕЧОГО. хоча насправді, чи не є це нормальним приділяти увагу своїм коханим?...

    Додано через 1 хвилину
    колись читала в книзі афоризмів: "романтику вигадали французькі трубадури"...
     
  19. Anyuta

    Anyuta Well-Known Member

    Відповідь: романтики існують?..

    А що тоді романтика? Чи Ви вважаєте, що її нема?:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: романтики існують?..

    вважаю, що романтики немає. вона є тільки в літературі.Дон Кіхот був романтиком:)
     
а де твій аватар? :)