Ринг: двомовна лайка рулює!

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем mota_boy, 20 лип 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Ринг: двомовна лайка рулює!

    Ні! Просто законів не порушуємо...
     
  2. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Ринг: двомовна лайка рулює!

    Ну а в чому проблема???? Ви ж тут "родился и вырос, образование высшее получил"(с)



    ЦРУ-шники, Поклковнику, ЦРУ-ники, Ви що не в курсі що завнішньою розвідкою у "наіболеє предполагаємого протівніка" займається саме ЦРУ?
     
  3. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Ринг: двомовна лайка рулює!

    Висшеє політічєскоє. В тому і проблема...
     
  4. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Ринг: двомовна лайка рулює!

    Не погоджуюсь. Справа в особі. Прожити років 20 серед людей та не знати їхньої мови, а потім ще й ображатись що його не розуміють... Хіба це нормально. Це звичайна неповага до оточуючих. До людей серед яких жив.
    От такі самі в Прибалтиці сидять без громадянства та кричать об ущемлєніі прав та свобод.
     
  5. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Ринг: двомовна лайка рулює!

    Чому Ви вирішили, що я не знаю Мови? Дуже навіть знаю.І дуже навіть розумію. Про яку неповагу до Львів'ян Ви кажете? У чому воно виявляється? Де? Вас дратує, що я розмовляю по-російськи. Ну, так це Ваші особисті проблеми! :moskali:
     
  6. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Ринг: двомовна лайка рулює!

    Ну що ви..?
    1. В Прибалтиці не сидять, бо "сиділи б" - тихо...
    2. Полковник - не ТАКий, он лучше (с., Карлосон и малыш)
    3. З моїм дописом даремно не погодилися, бо жарт - завжди добре...

    Наспівуючи:
    І в какой старанє я нє буду...
     
  7. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Ринг: двомовна лайка рулює!

    Ну от без жодної помилки, чому тоді Ви в суді документи заповнити не могли, чесно я НЕ РОЗУМІЮ.

    З.І. Ні мене не дратує те що Ви чи хтось інший розмовляє російською, російську я чудово розумію. Мене дратує коли хтось спілкуючись російською вважає що тут його повинні ВСІ розуміти. А натикаючись на нерозуміння чомусь ображається.

    А на рахунок перекладу документів, так хіба це проблема, фірм таких купа, навіть якщо закінчились гроші, є ж у Львові консульство РФ, думаю, вони б Вам і безплатно допомогли, заради того щоб в російських газетах бучу підняти як російськомовних у Львові ображають.
     
  8. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Ринг: двомовна лайка рулює!

    Знову одні гасла! Покажіть, де і коли я вимагав від софорумников якогось особливого розуміння мого російського?
     
  9. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Ринг: двомовна лайка рулює!

    Точно-точно! У Полковника нормальний "общєпанятний". І, "строго по Уставу"!
     
  10. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Відповідь: Ринг: двомовна лайка рулює!

    Окуляры,тоб то очки,я сам кому хочешь сделаю-это моя профессия.Оптик я.
    Во Львове был-однако я там видел совершенно других людей.Может у Вас и особый юмор , однако чувство юмора в отношении инакомыслящих позавчера Вам отказало напрочь.
     
  11. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Ринг: двомовна лайка рулює!

    [​IMG] (gif.с. Матті)
    ТАКих?
     
  12. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Ринг: двомовна лайка рулює!

    не від форуму а від наших львівських чиновників
     
  13. Полковник

    Полковник миється в бані

    С чиновниками я на Мове общаюсь!
     
  14. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Ринг: двомовна лайка рулює!

    1. Обговорчікі в строю!?
    2.Нє должен! Кидайте звичку залізати на всі амбразури. Оп'ять скажете "Родіна послала..."?
    3. Це 2-ге покарання Чітатєлю за сьогодні: обидві картинки - некоректні.
     
  15. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Ринг: двомовна лайка рулює!

    А мне все равно кот понравился!:beee:
     
  16. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Відповідь: Ринг: двомовна лайка рулює!

    не беру на себя смелость обсуждать данное решение администрации , однако котята мне понравились .Про президентов тоже неплохо , ещё бы в этом же духе про Ющенко - вообще супер было бы.
     
  17. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    +1.
    Кіт - ТАК, підпис - ні.

    Ок! Переніс "кота" у Смішні картинки... :download:
     
  18. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Ринг: двомовна лайка рулює!

    ні, полковнику - це ви придумали, і пробуєте вже ось три роки цю муть довести.
    Мене особисто зачепило ваше бажання будь-яким способом довести, що ваша теза є правильною. Ваша теза насправді - яйця виїденого неварта, але вмілим цитуванням опонентів - вам іноді вдається довести, що мали вони зовсім інше на увазі....
    --
    Замполіто, одним словом...
     
  19. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Ринг: двомовна лайка рулює!

    Пєстня-асоциація:
    пастаянна пйом Чензано
    пастаянна сито-п'яно
    и за енто
    модерато нас
    сніснімано с топікенто о, є-е-с...
     
  20. Win 3.1

    Win 3.1 Member

    Відповідь: Ринг: двомовна лайка рулює!

    Мені здається і тебе дратує що дехто розмовляє по-українськи, звідси і такі пагані закиди. Ви завжди чогось добиваєтесь і завжди чогось вимагаєте, хочете щоб росіяни в Україні жили краще ніж росіяни в Росії, а українці в США, Канаді жили краще ніж в Україні. Абсурд ! Постійно дивуюсь що в парламенті ніхто й не думає за українські інтереси і за інтереси українців. Зате є спеціальна стаття конституції про захист і розвиток будь-яких нац. меншин, плюс міністерство міграції. Тим часом як закордоном українці чекають не позбавляючись укр. громадянства як хтось за них згадає, як частіше згадують про обмеження прав громадян інших національностей.
    В нас українців є єдина проблема - нам все байдуже. Відбирали землю і майно - мовчали, знищували культуру і мову - мовчали, морили голодом - мовчали, все продовжуєть і тепер ми - безнаціональні. Кому ти доведеш що ти українець (навіть з паспортом). Як висновок скажу, якщо і далі буде так - буду боротись, як боролись діди-прадіди, до перемоги ! А мирний варіант, щоб всі жили в злагоді - має бути при владі організація, яка захистить наші інтереси.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)