Ріел і затримка здачі 4-ї черги Великої Британії довжиною в півтора року

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем bugsboym, 21 тра 2019.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. lookup

    lookup Well-Known Member

    Клоуне, я ж таке вже писав про тебе. Для чого копіювати і видавати за своє? Хоч на щось здатен, рієлосос?
     
  2. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Клоун, бла́зень (англ. clown, від лат. colonus — чолов'яга, грубіян) — смішні виконавці, що їх характеризує гротескний вигляд: у кольорових перуках, обличчя вкрито гримом, вдягнені у чужоземний одяг, у незвичайно великому взутті, і т. д., розважають глядачів, кумедні та жартівливі.


    Тож, Лукап, мабудь, за вашою авою ховається клоун, бидло-клоун!
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. lookup

    lookup Well-Known Member

    Яке ти примітивне, висерок ріелу.
     
  4. Здачі скоро небуде. Мельник йде в депутати. Треба гроші. Несіть лохи і дальше.


    "На Львівщині за Зеленського буде «топити» команда Гриценка !

    ☝️Громадська позиція Анатолія Гриценка та Народний контроль Дмитра Добродомова завершили переговори про спільну участь у парламентських виборах.

    Відповідно до домовленостей, «Слуга Народу» та Громадська позиція та їх лідери не критикуватимуть один одного, а після проходження до парламенту створять спільну коаліцію. Крім того, було домовлено про узгодження мажоритарних округів в частині областей, зокрема у Львівській.
    Так, представники Громадянської позиції ітимуть по виборчому округу❗️ № 120 ( Володимир Гірняк) та № 117 (Тарас Стецьків). Представники Зеленського ітимуть по виборчому округу № 116, № 115 ( імовірно, що там висуватиметься власник будівельної компанії РІЕЛ Ростислав Мельник) . Народний контроль претендує на округи № 115 ( можливий конфлікт інтересів з командою Зе, оскільки 115-1 округ дуже важливий для НК) та №121. Виборчий округ №123 залишається за народним депутатом, лідером УКРОПу Тарасом Батенком.

    Координація і частково фінансування виборчої кампанії у Львівській області покладається на Громадську позицію. Таким чином команда Зе спільно з Гриценком хочуть спільно окупувати та знешкодити єдину область в Україні яка не підтримала Зеленського.
    Тому, голосуючи за представника Громадської позиції на Львівщині – майте на увазі, що насправді ви голосуєте за Зеленського, українофобів в його команді та олігарха Коломойського !"
     
  5. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member





    Треба допомогти Мельнику необратися до парламенту :)
     
  6. lookup

    lookup Well-Known Member

    Як тільки цей залупоглазий добереться до ВР - він заб'є болт на ріел
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Plastunka N

    Plastunka N Well-Known Member

    08.06.2019 відбувся черговий і далеко не останній огляд 3-4 черг ЖК Велика Британія. Нажаль, з об`єктивнх причин я писатиму тут на мінорній ноті, оскільки радіти нічому. Два тижні тому керівник проекту П.Гула наголошував на тому, що дати завершення бмр та здачі будинку не змінюватимуться, а всі роботи (за вийнятоком деяких незначних:мзк, фасад, прибудинкова), хоч і скориговано за термінами, виконуватимуться до зазначених дат.

    Нагадаю: на 30.06.2019 - завершення бмр, на 01.07.2019 - сертифікат готовності будинку, у випадку порушення Р.Мельник брав на себе обов`язок нараховувати та виплачувати кожному покупцеві, починаючи з 1 липня, штраф в розмірі 25% річних забезпечувального платежу. Проте, на зустрічі від 06.06.2019, ініційованій силоміць ініціативною групою, з незрозумілих причин, він запропонуав ВТРЕТЄ перенести ці дати: завершення бмр на 15.07.2019 та сертифікат на 05.08.2019, а, таким чином, й настання відповідальності та зміну розміру такої відповідальності. Хоча ці дати невигідні покупцям квартир з причини відтермінування присвоєння адреси, створення ОСББ, набуття права власності, завершення ремонтних робіт, запуску газу та ліфтів - ми погодились обговорити між покупцями ці зміни. З побаченого 08.06.2019 та почутого 06.06.2019 випливає, що Р. Мельник не в курсі стану будівництва, і мова тут не про побачений незавершений стан МЗК (до речі, тут ще не пахне й чорновим оздобленням: відсутня стяжка, плитка, перила, ліфти, світильники); не про прибудинкову територію, яка наразі виглядає як котлован чи будівельне сміттєзвалище; і не про незавершений фасад, мова тут про те, що за місяць часу квартири та підходи до них, під`їзди автівок до будинку не будуть в придатному для початку ремонтів стані, тож, на мою думку, забудовник РІЕЛ має взяти на себе нарешті відповідальність в повному розмірі, запропоновану самим Р.Мельником, з 01.07.2019 і перестати нехтувати нами, нашими домовленостями та планами. Ми не винні в тому, що відбувається на будмайданчику, на час огляду не було зупинено жодні роботи, тож, РІЕЛ, шукайте винуватих на своїй стороні. Ми розуміємо, що бмр не будуть завершені по 3 черзі навіть до осені 2019 р. - тож, при виплаті Вами нам штрафних санкцій ми не заробимо, але принаймні не втратимо ще більше. Нагадаю, в вересні 2018 року ми надали Вам останній кредит довіри і пішли на всі запропоновані Вами умови. Зараз прошу врахувати те, що нас багато, ініціативна група упереджено захищатиме інтереси лише покупців, у Вас ще є шанс нас здивувати. Огляд 08.06.2019 4Б – Google Диск
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    І за кого ж тоді, ви агітуєте голосувати? Чи є у вас альтернативні варіанти?

    Дві великі сили, намагаєтесь затопити?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А я навпаки, сподіваюсь, що швиденько все розрулиться на будівництві, бо репутація - це найважливіше на сьогодні!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  10. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    А ви самі, що, депутат? Звідки вам відомо про домовлонесті «зверху»? А може, ви прозорливий старець?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  11. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    А ви окрім образ, ніяк висловлюватись не вмієте? Цікаво було б на вашу зовнішність подивитись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. lookup

    lookup Well-Known Member

    Боти хочуть зуби заговорити. Їм факти в рило, а вони як свині тільки хрюкають
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    слідкуйте за своєю мовою, бридко ваші пости читати, не соромно ?
     
  14. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ви за Гриценком слідкуєте? фу він же брехун.
     
  15. Pavlo from Lemberg

    Pavlo from Lemberg Well-Known Member

    Суцільний жах, я вам широ співчуваю. Я працюю на одній з IT фірм у Львові і тепер усі 130 наших працівників знають, що Ріел - лохотрон. Раджу вам діяти аналогічним чином і поширювати інформацію серед друзів та родичів.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  16. vasylkodim

    vasylkodim Well-Known Member

    Ну то тепер по традиції буде
    "А я Вам не обіцяв здати в експлуатацію, це я просто пожартував так" і так підморгуючи до Кулій "Ну що, як ми їх розвели як котят":)))
     
    • Тупо Тупо x 1
  17. Як я й писав - скороі здачі не буде. Вчора в мене у фейсбуку вискочило оце:
    "Друзі! Хоч я і вважаю себе дуже активним користувачем Facebook та, на жаль, не завжди маю час ділитись із вами всім, що ми з командою РІЕЛ робимо.

    Тож запрошую вас на мій особистий сайт Ростислав Мельник - Досить лозунгів! - там ви завжди знайдете найактуальнішу інформацію про мене, РІЕЛ та наші соціальні проекти.

    Переходьте за посиланням: Ростислав Мельник - Досить лозунгів!"

    Ряд відомих львівських блогерів залишили там своі коменти і я теж запитав, коли зможу отримати квартиру.
    Сьогодні перевірив - всі коменти видалені, коментар для мене закрили.

    Можете залишати своі коментарі по ссилкам і на ФБ
    Ростислав Мельник
     
  18. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    що вам все не так і всі не те роблять. Чим погано що Мельник стане депутатом? Адже це навпаки пришвидшить вирішення всіх питань. Доречі подивилась за посиланнями вашими- не знайшла ніякого негативу. Якщо ваш вибір інший - ну то й добре, то ваша справа. До чого тут взагалі це обговорювати?
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ваші жарти недоречні
     
    • Тупо Тупо x 1
  20. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ріелососи бачу ще й мельникососами стали
     
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)