Ріел і затримка здачі 4-ї черги Великої Британії довжиною в півтора року

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем bugsboym, 21 тра 2019.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    нічого поганого він про будинки Ріелу не сказав, тим паче його огляди стосуються більше благоустрою, а багато в чому він залежить від осбб
     
  2. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    а їм аби куди ті вибори приплести, у всьому винуваті вибори/недовибори/перевибори
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ні не потрібно мовчати, що конкретно конструктивно ви можете запропонувати в даній ситуації?
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. Хто винен - невістка. Вам дали порівняльний аналіз двох ЖК. І різниця велика. А Кулик як завжди своє болото хвалить
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member

    Ну от, а я вже думав втопили цей форум.
    Заставити Ріел працювати досить просто, можу навіть сказати вони досить прискорили роботи по 5 ій черзі, після галасу, боти то гниди але виконують роль звязкових і сенсорів наших настроїв. ЧЕРЕЗ БОТІВ МОЖНА ПЕРЕДАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРЯМІСІНЬКО НА ВЕРХ РІЕЛУ :)
    Тому треба тримати їх в тонусі, тим більше якщо вони гальмують процеси будівництва. САМЕ СЛАБКЕ МІСЦЕ ТО РЕПУТАЦІЯ НА ВСЕ МІСТО І Україну , хто має сили і інтузіазм пару ударів в цю крапку і процес полетить наймовірними темпами :)
     
  6. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member

    хотів спитати яка там ситуація з Осбб в 1ій черзі? Бо якось моторошно що пявки ріелу будуть пити кров по завершені проекту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member


    Чаплінський непогано розмазав цих архітекторів. Єдине що мене незасмучує до кінця, дизайн дворів, проїздів можна переробити завжди, думаю що вони непротримаються, розсипляться в пісок мучатися бедемо недовго :)
     
  8. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member


    Репутація в некупивших у них житла якась тай є, гроші в рекламу вбахали немалі, значить сумно буде керівництву втрачати цей потенціал.
     
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ого, такого крутого смм-щика з себе робите. Хоча, може й так, невдоволені, завжди намагаються десь собі дружбана знайти... тож і виходить, писати лише тут.
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ви спалили себе бот РІЕЛу, частинка «не» з дієсловами пишеться окремо, чи не так? Звідки ви такий неграмотний гроші на квартиру взяли?
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Давайте дивитись на все реально: вибір житла просто гігантський, на будь-який смак; попит, на разі, є; куди ви понесете гроші - обираєте самостійно, вас ніхто ні до чого не примушує. Стосовно новобудов: рекламна компанія, у всіх - дай Боже; обіцяють багато, затримують, переформатують; змінюють плани і тд. Від цього ніхто не застрахований. Тож не потрібно вже махати руками і кричати, який ви лох.
     
  12. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member

     
  13. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member

    Ти диви, навіть все перечитує і звіряє з правописом, молодець отримаєш медальку за службу :)))) а може й дві, люблю буквоїдів,
    А піти попрацювати непробував, за хорошу роботу непогано платять, по мінімільці за день.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Смішно, але нехай буде так, як ви собі нафантазували, я не проти! До поки сонце сяє - надія є. П.С. Краще звертайтесь до вп, ваша інформація, принаймні, скоріше дійде до забудовника!
     
  15. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Нічого, навчився в вас, беру приклад, перечитуючи... а ваше повідомлення, дуже схоже на мою відповідь на іншій гільці! Тож, сорокін, бот і рієлосос! Як ми розуміємо всі тут такі.
     
  16. Plastunka N

    Plastunka N Well-Known Member

    Не лише 4-ої, а й 3-ої черги затримка. Хто в житті є лохом і терпілою і готовий вкладати в геморой сумнівної якості- вам до Ріелу, Мельник свого виборця знайде, бо такого планктону у Львові повно)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  17. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member



    Смішно мені :) , що такий "талант" пропадає на такій "перспективніюй" роботі, ніхто на людську роботу небере, ручки криві в голові вітерець. Нема що їсти, розумію, нездарам також хочеться жити.
     
  18. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member


    Якби знали де впадем підстелилиб . Але і з таких ситуацій є вихід,
    Мельник така сама людина як ми, зіпсувати йому свято також можна, навіть треба. Інфу про його будівельні маневри рознесуть його недруги і конкуренти,
    ВІН ЦЕ МАЄ РОЗУМІТИ І ЗНАТИ. Тому сутуація далеко нефатальна, для прискорення здачі будинків треба тиснути.
     
  19. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Пластунка, ми також маємо затримки у нашій черзі, це вже не є новиною. Вважаю, нашою задачею не є розводити демагогію, і ходити навколо, а приймати рішення. Хоча, які рішення, якщо ми інвестори, і хто вивчав інвестиційні питання, чудово розуміє, що це гра у рулетку...
     
  20. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    У мене робота, дійсно, перспективна, і ви кожного дня використовуєте те, що я виробляю, тож, їште більше, і буде вам щастя!
     
а де твій аватар? :)