Ріел і затримка здачі 4-ї черги Великої Британії довжиною в півтора року

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем bugsboym, 21 тра 2019.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Лукап, я не отримую ні копійки! У мене є робота, яку я дуже люблю, не хвилюйтесь за мене, я щаслива людина, чого і вам бажаю! Заведіть собі родину, знайдіть гарну роботу і буде вам щастя!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. lookup

    lookup Well-Known Member

    Процитуюсь з сісдньої теми і заодно підніму тему. Ви тільки но подивіться яке сране лайно побудували в непоганому районі. Ці всі протікання - це вирок цьому будинку, адже він почав руйнуватись ще до його здачі в експлуатацію. Таке і знести не шкода, але шкода ошуканих вкладників. А потенційним покупцям це інформація для роздумів. Хоча які там роздуми, висновок напрошується миттєво - лайно лайном

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    от старається, перепости робить по усіх гілках, і потім скаже, що йому за це ніхто не проплачує...бла бла. Із цим списком уже в фб все порішали і отримали вичерпні відповіді коли все буде зроблене. Будинок ще не здано, звичайно, роботи ще ідуть
     
  4. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    досить рахувати чужі гроші
     
  5. lookup

    lookup Well-Known Member

    Так чого ти так РІЕЛОсосиш, тупенька? Які відповіді там було отримано? Більшість проблем не підлягає вирішенню бо це конструктивні провали і тепер ріел пробує підмазати і підфарбувати
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  6. Anna Lewkina

    Anna Lewkina Well-Known Member

    Лукап, як завжди - безглузді питання, до того ж тупі. Тобі яка різниця які там були отримані відповіді? Тобі ж все одно, ходиш тут копійки свої відпрацьовуєш по всім гілкам, аж смішно вже.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  7. lookup

    lookup Well-Known Member

    А ти чого взагалі втикаєшся? Чи акаунти сплутала?
    Працювати за гроші на форумах буде тільки останнє чмо. Тому вважай що це про тебе і твоїх подільників по акаунту
     
    • Баян Баян x 1
  8. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    як влучно ти себе назвав, нічого не цураєшся
     
  9. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    як станеш інвестором то і дізнаєшся про процеси і вирішення питань, а поки думай та гадай що і як там вирішили
     
  10. Anna Lewkina

    Anna Lewkina Well-Known Member

    От повністююююю з вами згодна, чмо! Підтримую вас Чмо Чмошович! Взагалі мені на вас з великої гори... говори, ти мені не заважаєш.
     
  11. lookup

    lookup Well-Known Member

    Пишеш худобі що вона тупа, а воно бере і починає то повторювати, нічого нового. Взагалі цей акаунт анналевкіна маринувався ще з жовтня минулого року. Навіть цікаво як це ним залогінитись тільки зараз довелось. Може ще скелет ІванШим-а треба витягнути з шафи?

    Перефразовуючи відомий анекдот (в оригіналі він рос. мовою)

    Застряли в лифте двое работников РИЕЛ и их сосед.
    Работники РИЕЛ вразнобой орут:
    — Помогите! Помогите!! Спасите!
    Сосед им говорит:
    — Давайте кричать вместе, тогда громче получится!
    Работники РИЕЛ переглянулись и давай орать:
    — Вместе!!! Вместе-е-е!!
     
  12. Anna Lewkina

    Anna Lewkina Well-Known Member

    З твого тексту все зрозуміло. Нічого толкового, просто набір слів. Я не розумію як, а головне навіщо тебе тримають на роботі, але напевне ти інвалід, попристойніше собі знайти не можеш, тож і сидиш тут строчиш чухню.
     
  13. lookup

    lookup Well-Known Member

    Знову це ріелівське біо-сміття повторює те що писали про нього. Про інваліда дивись собі не накаркай. Взагалі правильно казати людина з інвалідністю. Але ти просто тупе лайно
     
  14. Anna Lewkina

    Anna Lewkina Well-Known Member

    Лукап дивись правді в очі, з такими дописами, тупе лайно, то ти. До твоїх повідомлень я і слів таких не знала. Король слів та висловів, так і здохнеш по вуха у своєму лайні.
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. lookup

    lookup Well-Known Member

    Левкіна порвалась. Давай логінся вже люлькою-стєрвою, або всеволодом-мачо. А може там ріел якийсь ригель залив чи вентиль на трубу змонтував?
     
  16. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Слухай, а тобі не важко буде контролювати свій базар? Дуже неприємно читати все що ти тут пишеш. Просто до блювоти.
     
  17. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Невже? Йому про його «базар» всі говорять, проте то до одного місця, йому все одно.

    А от лукап, тобі особисто яке діло до труби та чогось ще там... ти НЕ ІНВЕСТОР, квартири не маєш, маєш лише одні проблеми як вдався до такої невдячної роботи.
     
  18. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

  19. lookup

    lookup Well-Known Member

    Курво, ця тема про інше. Тупа інфузорія тупо підняла всі теми ріелу в топ, неосвічений покупець може подумати що крім ріелогівна нічого більше не будують.
     
  20. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А от і знову ви, ще й зі своїм чудовим сленгом. Не пробували заміняти слова, щоб не так вухо різало? Бо то біда бути таким тупим, образована людина, як мінімум знає тактичні синоніми слів, як максимум не показує свою невихованість.
     
а де твій аватар? :)