Реставрація ванн

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем egoistka, 22 чер 2010.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. manur

    manur Well-Known Member

    Наскільки? А ще більше будете задоволення, коли реклама на форумі спрацює. Так?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. heross

    heross New Member

    розкажу про нашу другу реставрацію ванни,
    робила жінка своїй мамі (робили не ті шо нам, а інші)
    найшла жінка когось по дешевше з Тернополя

    скупий платить двічі...
     
  3. tride

    tride New Member

    наскільки акріловий вкладиш довговічніше/надійніше ніж заливка акрілом?
     
  4. GRINZOLA

    GRINZOLA New Member

    Доброго дня суток. Попробую поділитись тим .що трішки знаю.Зароз є три способи реставрації ванн.
    1 )-емаліровка .коштуе приблизно 800-1000гр. Я особисто не раджу.не витримує навіть і року.(як кажуть дешеве м'ясо і пси ........)
    2)-рідкий акрил. Більш якісний матеріал.Він є двох видів.виробник Росія (стакрил) ( пластол ) і німецький ,якості не знаю ,який кращий но німецький без запаху і сохне 36г (руский 2 доби і мае не приємний запах) Ціна десь приблизно від 1400-1800гр. Срок служби -15-17 років.
    3) - це ванна у ванні (вкладиш).Тут можна і докладніше.бо трішки знаю(в мене стоїть).Це є повністю нова акрилова ванна яка вставляеться у Вашу стару ванну.Виробник прибалти і вже робить помоєму Китай.Стару ванну вони використовують як основу і як термостійкий варіант(прекрасно тримане тепло) і головне.що непотрібно робити ремонт у ванні кімнаті .Міняють на нову зливну систему Ціна в районі 5500гр. служить 25 років.Що другий і третій метод ,якісний і довговічний, но багато залежить від.майстра який виконує реставрацію ванни.
    Можливо Вас зацікавить наші послуги по реставрації ванн.Прошу звертатися www.vannalviv.com Дякую.
     
  5. yanulik

    yanulik New Member

    Два года назад уронили молоток в ванную! Ванная стальная! Покрытию - каюк! А ванне только 6 лет! Сразу начали искать варианты ремонта, наткнулись на сайт https://vannochka.net.ua/
    Приехал к нам мастер сделал новое покрытие, выглядит как новая!
    А главное что очень приятно, оставил после себя не кучу мусора, а чистую идеальную ванную комнату!
     
  6. Alinayakova

    Alinayakova Member

    То дивлячись який майстер робить. Бо знаю ситуації коли ставлять вкладиш, під ним не заповнюють порожнину, потім вона тріскає, туди заливаеться грязна вода і все це починае воняти і пліснявіти. То таким майстрам треба руки повідривати. А знайомій моїй ставили акриловий вкладиш у ванну (Київ), то вже 5 рік все бездоганно. Інша знайома зверталася у https://www.vanna-lux.com.ua щоб покрити ванну емаллю, то теж казала хороші майстри. Ми живемо в старому домі, тож багато у кого ванни чугунні залишилися, та щей обшиті кахелем. Міняти повністю то морока, от ми їх і реставруємо хто як придумає.
     
  7. Ponkov

    Ponkov Active Member

    Судячи з пропозицій на ринку.. то були б гроші і можна зробити який хочеш ремонт
     
  8. Ponkov

    Ponkov Active Member

    У мене просто сестра в новобудові в ЖК Оптимісто https://optimisto.com.ua/ купила квартиру, без ремонту звісно, бо це новобудова. То я трішки з жахом уявляю скільки ж то треба буде грошей зробити гарний ремонт, плюс меблі, плюс техніка... цікавий буде рік одним словом.
     
а де твій аватар? :)