Ремонт ванної кімнати

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Nevermind, 9 жов 2011.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Тоді тре думати як зробити вентиляцію. Ше можна то всьо обробити антипеніциліновим засобом
     
  2. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона


    Я прихильник максимального використання натуральних матеріалів. Тобто фарбування стелі вважаю за найкращий варіант.

    Якщо ж ви хочете добитись "паро-водо-мухо-ізоляції..." то краще вагонки буде натяжна стеля. Плівкова, вона відповідатиме вашим вимогам, ше й захистить вас від затоплення сусідами. В разі такої оказії триїде служба і спустить всю водичку, а стеля стане на місце. Та й до вмонтованих джерел світла - вона лояльніша, на предмет розігріву. Щоправда певне дорожчою вийде.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Про натяжну я якось забув. Спасибі, нагадали... Варіант.
     
  4. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Хожяін-барін,шо Василь вибере те і буде.
     
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Теж варіант... Вибиратиму між ГКП і натяжною...
    От натяжну я ще ні разу сам не робив... Напевно і не прийдеться... :)

    ---------- Додано в 10:09 ---------- Попередній допис був написаний в 10:07 ----------

    :)))
    Якби ж то від мене залежало...
    Он поруч сопе головний дизайнер, головний інженер, замовник, бухгалтер, стиліст і прочая-прочая-прочая :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    А щодо висоти встановлення мийника, стандарт Н-800мм. Якщо ви високі з дружиною, то можна і до Н-900мм підняти, якщо низенькі - можна встановити мийник на Н - 750мм.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Мила Coffe13... :)
    Які ж Ви наївні... :)))
    Знаєте, як я вже довгі роки вішаю вазонки? Беру горщик і тягаю його по стіні, поки головний флорист не скаже "О!". Потім три рази перепитую: - Тут?. При ствердній відповіді беру олівець і ставлю відмітку. Відкладаю горщик і ще раз запитую: - Тут?. І тільки після відповіді "Так" беру в руки перфоратор... :)))
    Зате маю чистий спокій і не чую отого "А-га, не слухав мене..." чи "Послухав жінку і зробив навпаки..." :)))
    Вас же ж, жінок, переконати в чомусь, ой як важко... ;)

    ---------- Додано в 10:35 ---------- Попередній допис був написаний в 10:28 ----------

    Ось надибав...
    Ржав, що кінь Чугєзи... :)))
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Свою павутину із труб показувати встидаюсь... Теж наверчено, будь здоровий...
    Бо коли приїхали, то в квартирі була тільки холодна вода. Потім по мірі покращення життя (хороший вислів :))) ) добавлялись крани, труби, згони, змішувачі... Це зараз просто, Кісанку взяв, пару рухів і все співає, а раніше...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
  9. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Покажіть стелю ванної теперішньої
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Так,бачу,то газова колонка і димохід від неї. А справа в кутку витяжка?
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Колонка "врємянка", буде перевішуватись, але все одно далеко не втече від каналу димоходу. Ну а монстр-витяжка збудована в стилі сталінського гігантизму :))) А як Вам газова труба? :)))
    Такою ціле село живити можна, ще трохи і газопровід Уренгой-Помари-Ужгород, в черзі стояти буде за цією трубою :)))
     
  13. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Я зрозумів шо колонка буде зміщена. А куда веде тота вентиляція?
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    В вентканал. Він десь у стіні. Бо з іншого боку, з туалета, така сама хрєнь. Можливо і є варіант, друлити ту фігню та добратись до центрального вентканалу. Обревізую відпишусь...
     
  15. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Друляйте,між ванною і туалетом ту дірку лишаєте (зміряйте її по висоті,якшо там 30 см то її можна звузити) так само в туалеті,тоді там (між стелею і підвісною не тре буде вентиляційних труб і буде сухо). Тоді вже і підвісна не буде низько,єдине ше тре подумати над комином,попробуйте помацати чи він йде просто догори чи вбік як догори то можна видовбати дірку вище,але як завжди-7 раз відмір, 1 відріж.
     
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Туалет буде в ванній, сумістив. Стіну між туалетом і кухнею друляю, що дозволить збільшити кухню. Тому канал в бувший туалет не потрібен. На кухні є свій. Труба все одно потрібна. Щоби з"єднати саму ванну із вентканалом через мертву пазуху підвісної стелі.
    Комин іде прямо. Вище піднімати отвір немає потреби. І так на висоті 2,7.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Salata

    Salata Well-Known Member

    Кстати, по поводу вентиляции от колонки. Не знаю как у вас, у нас требуют чтобы она была из оцинковки (нержавейки). Ходят по квартирам и отключают весь дом от газа, пока не переделают. Гофры запрещены на газовых приборах.
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Чуваки пользуются Вашим незнанием... :)

    ГОСУДАРСТВЕННЫЕ СТРОИТЕЛЬНЫЕ НОРМЫ УКРАИНЫ

    Инженерное оборудование зданий и сооружений

    ГАЗОСНАБЖЕНИЕ

    ДБН В.2.5-20-2001

    Ж. 9 Присоединение газового оборудования к дымоходам следует предусматривать соединительными трубами, изготовленными из кровельной или оцинкованной стали толщиной не менее 1,0 мм, гибкими металлическими гофрированными патрубками или унифицированными элементами, поставляемыми в комплекте с оборудованием.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    В мене таке саме було. Від колонки іде гофра...сказали, що такого не може бути, що потрібно оценкована труба...я їх випхала в плечі з хати. Діалог взагалі був...космічним. Вони мені говорили, що гофра прогоряє, а я: я її міняю кожен рік :), хоч вона в нас вже стоїть 10 років тільки так! Потім, що по техніці безпеки колонка має стояти на кухні (вона в нас у ванній), то я їм запропонувала власним коштом поставити колонку на кухню. Бо з часів здачі будинку, а то балекий 56, вона стоїть, та буде стояти в ванній! Короче, народ, вони від мене пішли до сусідки...а в тої: газ та вода на мягких шлангах...от там було весело! Вони аж руки потерали. Але нічого з того не вийшло! Правда також погрожували відрізати газ. В сусідньому будинку так і зробили! Також сказали, що доржина самої гофри має бути 50 см, в нас трошки меньше, а от у сусідів 20 см :)
     
  20. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Ті газмени то одні шахраї.
     
а де твій аватар? :)