Ремонт в новобудові: шо по чому?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Sympatico, 1 тра 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Paratrooper

    Paratrooper Member

    Добрий день. Порадьте добру фірму або бригаду для ремонту під ключ в квартирі.
     
  2. NataZor

    NataZor New Member

    Якщо хтось збирається робити ремонт, і потрібні матеріали, то я можу порекомендувати ТЦ Три Слони. Нам даний ТЦ порекомендували друзі, вони робили ремонт, міняли підлогу, і робили заміну дверей. Відрекомендували з кращої сторони, дуже гарна якість матеріалів, і ціна більш менш приємна. Коли ми звернулись в Три Слони, хочу подякувати менеджерам-консультантам, розповіли про всі тонкості і всі нюанси. Ми змінювали двері, якість на високому рівні, з якісних матеріалів, також є можливість підібрати ексклюзивний дизайн. Дякуємо за швидку доставку і монтаж!!!
     
  3. DarynnnKa

    DarynnnKa миється в бані

    З шорошими та відповідальними майстрами тепер дійсно важко. Попит великий, треба домовлятися за рік наперед. Буває, що одна бригада бере кілька замовлень одночасно, а потім розриваються між об*єктами. Відповідно ремонт значно розтягується в часі.
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А на маєш...о_О
    То де ві Львові вчуть так файно по рускі говорити?

    Навіяло...

    Судять западенця за вбивство сина.

    Убивця, чорний від горя, розповідає:
    - Ото ми його послали вчитися до київського унiверситету. Шiсть рокiв
    надсилали грошi, харчі, собi в усьому вiдмовляли...

    Та й дочекались - входить в хату й каже:
    - ЗДРАВСТВУЙ, ПАПА!

    Отут рука сама і кинула в падлу сокирку...

    (с)
     
  5. Mactuc

    Mactuc Member

    Средняя стоимость ремонта, который выполнен из дорогих качественных материалов вместе с установкой встроенной мебели и техники обходится в 300 амер.долларов за кв.м. Нужно понимать, что это цифра усредненная, ведь предела совершенству нет.
     
  6. fedorivandriy

    fedorivandriy Active Member

    Самому ремонт не так просто і зробити, тим більше він безкоштовним вам точно не вийде)
     
  7. solovej

    solovej New Member

    Зараз хороші знижки на іспанську знижку, можете подивитися асортимент тут ceramik-studio.com.ua на "Ceramik Studio" Ми у них замовляли, плитку для кухні і ванної кімнати, допомогли підібрати необхідний колір, оформили замовлення і швидко доставили. На даний момент дуже багато знижок до чорної п'ятниці, можна добре заощадити на будматеріалах.
     
  8. KatyaGayer

    KatyaGayer Member

    ось тут є безкоштовні онлайн-калькулятори розрахунку: або просто по метражу квартири (зокрема і новобудови), або набираючи окремі види робіт і вказуючи площу: https://remontternopil.com/kalkulator-tsin/
     
  9. OlegBaidar

    OlegBaidar Member

    Найкраще та найвигідніше - це зробити ремонт власноруч. Купити інструменти на тому ж https://yato24.com.ua/elektroinstrumenty/ , де, до речі, я не раз купував та працювати. Можливо це стане навіть вашим хобі. Якщо наймати когось для ремонту - це вийде в 2 рази дорожче, як мінімум. Але вирішувати вам, звісно
     
  10. Markov

    Markov Member

    Мене не влаштував в новій квартирі котел опалення. Забудовник певно зекономив...Будемо міняти
     
  11. MarkTven

    MarkTven миється в бані

  12. Belaya Daria

    Belaya Daria Member

    Останнім часом, і як і ви, помітила безпрецедентний бум на новобудови. Справді, це вражає! Щодо витрат на ремонт квартири, особливо у середньому ціновому сегменті, це дуже важке питання. Саме нещодавно я завершила ремонт у своїй квартирі, яка також є новобудовою.

    Я багато часу витратила на вибір матеріалів і знаходження відповідальних майстрів. Але ось мій головний секрет: зверніть увагу на компанію Файнобуд. https://fnbud.kiev.ua/ Я особисто користувалася їхніми послугами, і не можу не поділитися позитивним досвідом. Вони не лише допоможуть вам оцінити вартість, але й нададуть професійні поради щодо вибору матеріалів та дизайну.

    Важливо пам'ятати, що ремонт - це велика відповідальність, і краще довірити це професіоналам. Файнобуд - це та команда, яка привнесе в ваш дім якість та затишок.
     
  13. tohanich

    tohanich Member

    Я бы хотел посоветовать рассмотреть вариант жидких обоев. Достаточно неплохо смотрится в любом дизайне. Я покупала жидкие обои Юрски в интернет-магазине ДомДом - https://www.domdom.com.ua/ua/zhidkie-oboi-yurski-103-begoniya.html. Качество продукции выше всяких похвал, настоящее воплощение стиля. Заказывал легко и быстро, доставка безупречная. Отличный сервис — профессиональные консультации и дружелюбный подход. Весь процесс был приятным и беззаботным. Думаю мой совет поможет вам хорошо украсить стены вашего дома.
     
  14. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    Дуже дуже стрьомна штука... Виглядає як килим на стіні. Вбирає в себе пил, вологу, запахи.
    Зараз дивимось за квартирою родичів, вони себе наробили такі обої крізь. Ну такої...
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Який на який?
     
  16. Belaya Daria

    Belaya Daria Member

    Привет! Недавно сам пережил ремонт в новой квартире, и могу поделиться своим опытом. Что касается вопроса о стоимость ремонта в новостройке за квадратный метр, важно учесть различные факторы. В среднем, стоимость может варьироваться в зависимости от выбора материалов, дизайна и объема работ.
    Я считаю, что для среднего ценового сегмента следует рассчитывать на сумму в пределах 300-450 $ за квадратный метр. Однако, каждый случай уникален, и цены могут отличаться.
    Что касается перегородок в новостройке, важно учесть их тип, материалы и дополнительные требования к звукоизоляции. Я бы порекомендовал почитать статьи на сайте компании Файнобуд, так как там я нашел много полезной информации о выборе материалов, дизайне и стоимости ремонта в новостройках. Дискуссии на форуме тоже могут принести ценные советы от людей, уже сталкивавшихся с подобными вопросами. Удачи в ремонте!
     
  17. Marila

    Marila Member

    Після ремонту починається ще цікавіший етап - підбір меблів....
     
  18. Ponkov

    Ponkov Member

    О да, це ще декілька тисяч $... звісно якщо нормальні меблі купувати, а не що попало.
     
  19. Ponkov

    Ponkov Member

    Зазвичай ремонт квартири дорівнює вартості самої квартири. Я памятаю ще в 2017 році як купив квартиру за 21200$, вклав в неї близько 8000$ і це ще не завершення ремонтних робіт, не говорячи про меблі і т.п.))
     
  20. Gorov

    Gorov Member

    Якщо говорити про капітальний ремонт, то так і є. Але вдома завжди щось ламається, треба вчасно та оперативно всі несправності виправляти, щоб не допускати значних руйнувань. І добре мати вдома завжди підручний інструмент. Як мінімум, купити хороший мультитул. Він і для ремонту машини, на рибалці, на природі завжди знадобитися. Тут https://leatherman.in.ua/ є гарний вибір і оригінали.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
а де твій аватар? :)