Ремонт в новобудові: шо по чому?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Sympatico, 1 тра 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Solovij

    Solovij New Member

    На однокімнатну в новобудові обійшовся 10тис.у.о.
    З сантехнікою, дверима, бойлером. Без меблів і техніки.
    Думав, що багато взяли, але, почитавши гілку, розумію, що десь так і є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. DanuloMayster

    DanuloMayster Капітан Харизма

    Навіть не знаю, як на мене неправильно так усереднювати ціну, треба підходити до цього модульно. Ремонт ванної кімнати, чи кухні обійдеться значно дорожче, чим скажімо вітальні чи спальні. Краще помножити площу поверхонь які пройдуть обробку на ціну матеріалів, які будуть використовуватись, плюс робота майстра, ціна на яку теж різниться в залежності від типу робіт та матеріалів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Dianale

    Dianale миється в бані

    Мы делали ремонт только в ванной и туалете,дорого очень вышло...точно не помню,но что то около 30 тыс...Меняли унитаз,стояки воды и канализации,везде плитку ложили( брали правда не из дешёвых),потолки пластиковые+ софиты,и полотенцесушитель,вроде все...а нее,ещё зеркало с шкафчиком в ванную,и двери новые в туалет и в ванную.Правда мы нанимали людей,которые нам это делали,так как живём вдвоем с мамой.Правда много ушло денег именно за работу...Но зато красиво получилось.Мы тогда хоть сэкономили на материалах и сантехнике,все закупали в одном магазине стройматериалов вот этом https://alkiv.ua ,как раз попали на акции и скидки,так что многое обошлось дешевле,чем могло бы) А вообще ремонт вещь хоть и дорогая и очень нервная,зато потом глаз радуется))
     
    Останнє редагування: 22 бер 2018
  4. manur

    manur Well-Known Member

    То заведіть собі з мамою по хлопові - ще дешевше буде ремонт)))))
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. eralviv

    eralviv New Member

    Майстерня ремонту "ЕРА" надає повний спектр послуг по ремонту квартир/будинків/ офісів та інших комерційних приміщень.
    Здійснюємо комплексний/косметичний ремонт у новобудовах та на вторинному ринку.
    .
    Надаємо гарантію 5 років на весь комплекс робіт.

    Безкоштовний виїзд майстра на об'єкт для попередньої оцінки об'єму робіт


    Консультація за телефоном +38067 0000 171
     
  6. DarynnnKa

    DarynnnKa миється в бані

    Нову хорошу студію відкрили для себе з чоловіком. Якщо чесно то і самі могли б це все розробити, здизайнувати, але на сьогодні великий брак часу(((. Вирішили довіритись іншим, може це і на краще! Можливо і вам підійде, студія kmdesignlab - KMDesign. Щодо цін, то дійсно стандартна ціна у порівнянні з іншими, а щодо якості то побачимо))) Проте, вже рацюмо 2 місяці і нас все влаштовує))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Orestov

    Orestov миється в бані

    Ремонт квартири в новобудові залежить як від площі житла, так і від якості використовуваних будівельних і оздоблювальних матеріалів, а також сантехніки і т.д. У нас досить скромний ремонт обійшовся десь близько 3.5 тисяч вічнозелених, і то ще не все до кінця зробили.
     
  8. Galirtovska

    Galirtovska миється в бані

    Ми на ремонт однокімнатної квартири витратили в перерахунку на тверду валюту - 12 тисяч доларів. Це звичайно чимало, але зробили все як і хотіли, і вхідні металеві двері теж дуже вдало тут купили за порадою друзів. Взагалі рада, що з ремонтами недавно закінчили, і тепер можна спокійно жити в своїй квартирі.
     
    Останнє редагування: 26 кві 2018
  9. ocarasef

    ocarasef New Member

    Подскажите пожалуйста , какую нагревательную пленку взять для дома под теплый пол? Я просто в них не особо разбираюсь. Хотелось бы мнение кого-то из более опытных пользователей услышать.
     
  10. MUROSIA

    MUROSIA New Member

    Доброго вечора! Прошу поради. Придбали житло в новобудові, на контрольному огляді побачили величезну газову трубу (будинкову, звичайно, додаткову є і газові труби для квартири, складається враження, що ця стіна - суцільна змійка із труб), кухня-студія, ця картина зіпсувала абсолютно все, чи юридично забудовник мав право таке робити (поверх 3), під час вибору квартири про це ніхто не писав і у договорі теж немає пункту, що саме із моєї квартири має іти подача газу для всього будинку.... Як чинити далі?
     
  11. sofia s

    sofia s Active Member

  12. nikitinavaleria

    nikitinavaleria миється в бані

    Як на мене то так важко конкретно сказати, яка ціна ремонту за кв.м. Все залежить від матеріалів, бо ціни на роботи +- однакові. А по матеріалах хтось бере паркетну дошку за 1500 грн кв.м, а хтось ламінат за 500 грн. В когось фарба за 100 грн в когось за 800грн. Ну ми з чоловіком недавно робили ремонт в котеджі Головна ( там є планування, щоб розуміли об'єм робіт) в нас 160 кв.м. матеріали обирали різнної цінової категорії, фарба, підлога, кухонні меблі, техніка (пральна машина, варочна поверхня, духовка, холодильник, мікрохвильовка) з дорожчого класу. Плитка у ванну та на кухню зовсім дешева, ванна + умивальник теж економ клас. Ще весь дім не обставлений, на другому поверсі нема плінтусів, тобто ремонт завершений, але є ньоанси. Короче кажучи вже нам все склало десь 500 у.о за кв.м. і то ще багато незакінченого. Напевно якщо брати якісні матеріали вище серенього то сума буде 700 у.о кв. м. Ну а в загальному напевно я б сказала від 300 до 1000.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. AndryUa

    AndryUa New Member

    Делал ремонт где то 2 с половиной года назад, тоже в новостройке и помню, что самое сложное было подобрать хорошую систему отопления, так как не хочется уже пользоваться центральным отоплением. Я даже и близко не знал с чего начать, так как ремонт делал в одиночку, я обходил много магазинов, и в одних то дорого, то долго. Но я нашел хороший магазин, где мне всё объяснили и помогли подобрать котёл, они посоветовали мне газовый котел. Честно я ним и до сих пор доволен, если кому то интересно то магазин навивается "Флюгер Пласт"
     
  14. LolaTomato

    LolaTomato миється в бані

    Я недавно искала для дома систему видеонаблюдения - не знала какую лучше всего выбрать, и в каком магазине заказывать, чтобы не обманули и продали нормальную технику. Знакомый посоветовал обратиться в магазин Агент007, я там взяла видеорегистратор Hikvision DS-7716NI-K4 Очень довольна покупкой - отличный магазин, быстрая доставка, качественная аппаратура.
     
  15. Rozalina

    Rozalina Active Member

    110 000 гривнів за весь ремонт 3 кімнатної квартири в новобуді з технікою і оплатою робочим. Це в місті Рівне робили такий ремонт мої родичі, все конкретно порахували, все за пару місяців зробили. Всі матеріали економ класу, меблів ще немає.
     
  16. IlonaBuvaw

    IlonaBuvaw New Member

    Нещодавно придбав квартиру в новобудові на Замарстинівській. Коли зайшло питання про внутрішні роботи зі стінами, дуже допомогла зекономити кошти ця колор-студія. Досить великий вибір продукції та більш-менш приємні ціни.
     
  17. EvaKozak

    EvaKozak New Member

    Ми нещодавно робили ремонт в нашій новій квартирі (новобудова на Мазепи), Розглядали декілька компаній, в котрих можна було б замовити повний ремонт квартири під ключ. Зупинилися на цій (порадили знайомі, вони замовляли в Капітель ремонт минулого року) і не пошкодували. Адекватні ціни, все зроблено в оговорені строки, ми задоволені.
     
  18. VinST

    VinST миється в бані

    Тільки почали ремонтом займатися, придбали ламинат, та вхідні й межкомнатні двері у Стардизайні, ще треба шпалери та фарбу для вікон. Я так подивилася ціни в наших крамницях у Львові трошки підросли, у інтернет-магазинах дешевше матеріали для ремонту можна придбати.
     
  19. mirchella

    mirchella миється в бані

    Так а ми також нещодавно закінчили ремонтні роботи в нашій новенькій квартирі в за порадою батьків зробили декоративну штукатурку в кухні, тепер не жалкуємо, що не обрали інший вид материалу, так як декоративна штукатурка виглядає дуже єффектно. Я думаю багато хто використовував в ремонті такий матеріал, адже останнім часом вона дуже популярна. Наразі чекаємо поки завезуть меблі та підбираємо техніку.
     
  20. vasylynaOnatsko

    vasylynaOnatsko New Member

    Довго не наважувалась з чоловіком переїхати на нову квартиру, бо гостро стояло питання з покупкою кухні. Обійшла більше 7 фірм які роблять кухні на замовлення, і у всіх них були космічні ціни. На щастя нові сусіди порадили Львівську фірму, в якої самі замовляли, казали кухнею задоволені. ᐉ Кухні на замовлення Львів - розумні ціни, висока якість ✅ Звернулись з чоловыком до них. дуже сподобалось відношення менеджера Василя. Порадив яку краще кухю вибрати, щоб було і гарно і практично, і фінальна ціна получилась цілком адекватна. Якщо не хочете переплачувати, звертайтесь до них.
     
а де твій аватар? :)