Ремонт своїми руками

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем redfox, 5 бер 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Isokrat

    Isokrat миється в бані

    А в мене родичка робила ремонт, також можна сказати шо своїми руками. Кухню і кімнату - другий чоловік, коридор - зять, ванну - ще один хороший знайомий)))
     
  2. Finya

    Finya enjoy the silence

    Де купити гашене вапно, термінове питання) Можна в пп)
     
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Member

    Щось не знайшла в яку тему краще написати тож напишу сюди (якщо не сюди прошу перенести).
    Маю велику підозру, що вчорашня блискавка вдарила в інтернетівську антену (інтернету немає, сподіваюся сьогодні приїдуть з фірми майстри подивитися). Питання в першу чергу до власників приватних будинків або просто тих хто розуміється у фізиці: хто робив громовідвід ? як визначити чи він потрібен ? якщо то не дуже складно маю кого підгрузити, щоб зробили самі, але цікавить чи то взагалі варто самому за те братися. Ще одне тупе питання: заземлення і громовідвід це мабуть різні речі? бо на ел.лічильник робили заземлення.
    А взагалі коли вдарила та блискавка, світло зразу відключилося. То значить вона таки в ту антену вдарила?
    Пліз хелп!
     
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Member

    Питання з антеною зняте (на щастя). Але невже ніхто не робив громовідвід? Може він не потрібен?
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    навчіться користати гуголь..
    https://www.google.com.ua/search?num=20&site=&source=hp&q=громовідвід+своїми+руками&oq=громовідвід&gs_l=hp.1.2.0l9j0i30.1914.9433.0.13739.14.11.1.2.2.0.146.1417.0j11.11.0....0...1c.1.64.hp..1.13.1329.0.X-xSpOEPwxo
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Member

     
  7. shelev

    shelev Well-Known Member

    Клас!! :) Почитала коменти як багато хто самостійно робить ремонт в квартирі, то аж і самій захотілось "обновити" трохи квартиру. Думаєм зараз почати з кухні і там меблі і кухонну стінку переробити (панелі ті самі залишити, переробити ручки і змінити скло).
     
  8. Petrenko Lidia

    Petrenko Lidia миється в бані

    Ми ще ніколи в принципі не звертались за допомогою до майстрів ремонту (за винятком встановлення вікон та дверей). На щастя, ще не було проколів. Шпалери поклеїти або пофарбувати стіни це не біда, вже коли йдеться про натяжні стелі, наприклад, чи гіпсокартонні конструкції - тут без професіоналів не обійтись.
     
  9. Bira

    Bira Well-Known Member

    Думаю, і того можна навчитись ;)
     
  10. kristiina

    kristiina New Member

    Мені теж потрібно!
     
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    я теж так кажу, алеза рекляму тре платити..
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Magistryoda

    Magistryoda Active Member

    Вже як робити, то гарний ремонт. Можна і своїми руками, але спочатку дизайн-проект якісний потрібен
     
  13. KristinkaGyrtovaya

    KristinkaGyrtovaya миється в бані

    У нас та сама історія. По максимуму намагаємось зробити все власноруч, тільки от коли стелі натяжні робили - звертались до спеціалістів. Але, навіть коли потрібно було просверлити натуральний камінь в будинку, ми придбали перфоратор і чоловік все зробив сам) Обирали в Комфі http://comfy.ua/building-tools/power-tools/perforators.html, там достатій вибір був. І взагалі, я вважаю, що дім, в якому ви живете повинен бути збудований власноруч. Звичайно, не все під силу зробити без залучення професіоналів, але по максимуму докласти до цього власних зусиль.
     
  14. Lyscka

    Lyscka New Member

    Не можу знайти відповідну гілку , а може її не існує?!
    Потрібно терміново хороших майстрів для ремонту квартири , може хтось може порадити, в когось робили ремонт і залишились задоволеними
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    І ета правільна.... Тіко, якщо руки з тильного місця ростуть, то потім дорожче буде, якщо майстри то переробляти будуть))))))
     
  16. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Що реклама з людьми робитьо_О
    Ладні навіть ремонт зробити:mocking:
    І циклюють, і скажуть де дешеві матеріали ще й перфоратор порадять.:facepalm:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
  17. Pavilion

    Pavilion миється в бані

    Ми власноруч робили ремонт фасадної частини на дачі,для початку в інтернеті подивились як воно все робиться та які саме матеріали потрібні,потім ще в знайомого будівельника попитали що і до чого там потрібно,він порадив ще взяти драбину для зручності pioner.ua/catalog/perekhody-zarges/peredvizhnye-lestnitsy-podmost/ і далі вже самі все робили,так зекономили декілька тисяч гривень
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. AnDriyXXL

    AnDriyXXL Member

    Люди, хто знає недорогого плиточника? Бажано не рукожопа:)
     
  19. Romanovych

    Romanovych New Member

    Повністю згоден. Гіпсокартонні конструкції навчився сам робити - це абсолютно не складно, а з натяжними потолками не стикався - щось не лежить мені до них душа
     
  20. OlenkaKrylova

    OlenkaKrylova New Member

    так вже давно всі знають, що в інтернеті завжди дешевше буде. Ми теж, коли ремонт робили, майже все замовляли через інтернет. Навіть освітлення тут Интернет-магазин Miroshop: светильники, люстры, бра, торшеры, споты, настольные лампы Так не марнуєш часу ні на біганину, ні на консультації - вибрав з каталогу, подзонив менеджеру і той все спокійно розповів і відповів на всі питання, замовив і сиди собі чекай на доставку.
     
а де твій аватар? :)