Ремонт своїми руками

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем redfox, 5 бер 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. redfox

    redfox Well-Known Member

    Итак, фокси стала счастливым обладателем квартирки в новостройке. естественно, застройщик сдает квартиру без ремонта - то есть только со строительной стяжкой и разводкой электрики...

    задача - совместными усилиями с минимумом затрат сделать ремонт

    ---------- Додано в 12:13 ---------- Попередній допис був написаний в 12:11 ----------

    итак, я погружаюсь в ремонт, звучит ужасно!)
    никогда ничем подобным не занималась и что это такое и как с этим жить тоже себя слабо представляю... буду очень благодарна за любую помощь..
    совсем недавно была уверена, что самое главное - сделать ровный пол, как оказалось (и мой мир перевернулся) сначала нужно делать потолок и стены...

    в общем буду рада любой помощи)

    сначала нужно принять квартиру, расскажите, пожалуйста, кто знает, КАК и на что обращать внимание?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. yasam

    yasam Well-Known Member

    потолок швидше за все потрібно буде вирівнювати, тому без чоловічої допомоги, профілів, гіпсокартону вам не обійтися. А от зашпаклювати, зашкурити і помалювати ви і самі зможете. Не забуваємо давати серп’янку між стиками гіпсокартону при шпаклівці і між гіпсокартоном і стіною.
    Стіни:
    1 варіант: шпаклівка стартова, фінішна, шкурення, малювання
    2 варіант: (ІМХО кращий) шпаклівка стартова, а фінішна наноситься особливим чином, не прижимаючи шпатель до стіни повністю. Тоді виходять рельєфи схожі на декоративну штукатурку. Але цей спосіб в нандцять разів дешевший за декоративну штукатурку, а результат може бути і кращим (залежить від вправності). Малювати акриловою фарбою таку стіну не треба. Береться барвник, наноситься трошки на губку і робляться плямки по стіні. За кілька хвилин після нанесення ці плямки розтираються іншою мокрою губкою. Можна підібрати декілька кольорів барвника.
    І ще один плюс такої стіни не мальованої акриловою фарбою: на акриловій стінці часто лишаються чорні полоси якщо її чимось зачіпити (кріслом чи ногою), а на 2 варіанті не лишається нічого, і її легко можна чистити водою. А те що виробники акриловаих фарб заявлять що стіни помальовані їх фарбою теж можна чистити водою брєд - не вірте цьому (сам перевіряв)

    ---------- Додано в 11:38 ---------- Попередній допис був написаний в 11:37 ----------

    забув сказати про грунтовку стін
    перед шпаклюванням обовязково треба прогрунтувати

    ---------- Додано в 11:46 ---------- Попередній допис був написаний в 11:38 ----------

    далі приступаємо до підлоги.
    тут слід визначитися з покриттям, а покриття, на мою думку залижить від способу обігріву квартири.
    Якщо батареї то найкращим покриттям буде паркетна дошка, або ламінат як дешевший варіант.
    ІМХО кращий варіант підігрів підлоги, але тільки водяний. В такому випадку покриттям підлоги має бути керамічна плитка. І якщо порівнювати ціну сучасних алюмінієвих батарей і кісанівської труби, яка краще підходить для підігріву, то ціна виходить приблизно та сама, що за підігрів, що за батареї.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. redfox

    redfox Well-Known Member

    yasam, большое спасибо!)
    на стены планируется поклейка обоев под покраску, а потолок, видимо, придется выравнивать также под обои под покраску - не хочется гипсокартон вешать...
     
  4. yasam

    yasam Well-Known Member

    то треба дивитися. Якщо потолок більш менш рівний то і шпаклівкою затянути можна, а якщо перепад 20-30 см (що буває якщо перекриття з плит), без гіпсокартону не обійтися

    ---------- Додано в 12:14 ---------- Попередній допис був написаний в 12:13 ----------

    великі перепади зазвичай видно на око, якщо не видно значить і не заморочуйтесь
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Кохана

    Кохана LuBimaya

    а як доглядати/освіжати такий варіант? Якщо через рік захочеться мати інший колір, наприклад?
     
  6. yasam

    yasam Well-Known Member

    от якраз збираюся цього року на практиці в себе перевірити.
    А в теорії просто наносиш інший відтінок лише БАРВНИКОМ таким же способом: губка з барвником + губка з водою

    ---------- Додано в 12:43 ---------- Попередній допис був написаний в 12:42 ----------

    але я це робитиму не для того щоб освіжати, бо рідний клір вже 8 років свіжо виглядає, а лише для експеременту

    ---------- Додано в 12:48 ---------- Попередній допис був написаний в 12:43 ----------

    а ще класна фішка до 2 варіанту після нанесення основного тону зробити ті ж маніпуляції з губками з золотим, срібним або перламутровим барвником (місцями або по всій стіні) - пальчики оближеш, буде як в януковича в мижегірї
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Давайте так. Сфоткайте отдельно потолок, отдельно стены и пол. Начнем, ессесно, с потолка. Посмотрим что есть, спросим Вас, что хотелось бы иметь, и примем решение, как и что делать быстро, качественно и с наименьшими затратами сил и казначейских билетов. А угадывать цвет кота в мешке, не будучи увереным в наличие именно кота, как-то затруднительно...
     
  8. yasam

    yasam Well-Known Member

    я в принципі уявляю як виглядають стіни, стеля та підлога в новобудовах, а от планування квартири було б цікаво глянути щоб щось ще вам порадити
     
  9. redfox

    redfox Well-Known Member

    там перекрытия вроде нормальные, пока фоток нет - сама еще внутри не была, а вот планчик есть, правда не строительный, сейчас найду ссылку и кину
     
  10. yasam

    yasam Well-Known Member

    ще б якщо ви бюджет запланованого ремонту написали ....
     
  11. redfox

    redfox Well-Known Member

    а ни у кого случаем нет друзей-знакомых ремонтников в москоу?

    ---------- Додано в 14:43 ---------- Попередній допис був написаний в 14:42 ----------

    http://www.yit-dom.ru/pages/view.php?id=17416&id_old=49
    вот, этажный план, моя 70,5

    ---------- Додано в 14:44 ---------- Попередній допис був написаний в 14:43 ----------

    пока фото нет, точнее нет фото мой квартиры... я пока там не была - жду пока чуть потеплеет

    ---------- Додано в 14:49 ---------- Попередній допис був написаний в 14:44 ----------

    а вот здесь начинаются чудеса, короче, в наличии только 200000 рублей, это ППЦ как немного)
    а сделать нужно под ключ...

    ---------- Додано в 14:52 ---------- Попередній допис був написаний в 14:49 ----------

    так, еще информация - дом - монолитно-кирпичный, то есть стены вроде как достаточно ровные подразумеваются, разводка вроде как готова, меня устраивает любая, которую там сделают :)
    итак, ремонтик по принципу бедненько но чистенько!)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. yasam

    yasam Well-Known Member

    не працює посилання

    а я думав кватира в Україні, тому і бюджет цікавив, а так я в цінах на будматеріали в росії не орієнтуюся
     
  13. - 200 тыс. на неплохую дверь с замком (и установку) "под ключ" должно хватить. Ещё на линолеум и побелку останется. Я думаю, сотенку-полторы подыскать где-то придётся. И терпения...
     
  14. yasam

    yasam Well-Known Member

    ну у вас і ціни в москоу :)
     
  15. -
    цены ничто в отрыве от требований (ожиданий). Можно и в Москве уложиться в 200 тыс на ремонт, но реально - я не думаю, что пани сможет каждый раз выбирать не лучший (красивый, быстрый, удобный в применении) вариант покрытия пола, краски, обоев, плитки и пр., а подешевле. Вряд ли удастся всегда обходиться без доставки... Я делал у себя ремонт лет 5 назад, без особых замашек, просто выбирал более-менее качественные на сравнимую часть площади ушло на материалы где-то 300. Вряд ли сейчас сильно подешевело... Скорее, наоборот.
     
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
  17. redfox

    redfox Well-Known Member

    положим, не все так печально - на выхах гоняла на строительный рынок - посчитали краску, обои, клей, посмотрели двери как межкомнатные, так и входные - нормально, по материалам вписываемся, все остальное - от лукавого)

    расчет тут довольно простой, особенно что касается отделочных материалов, и на пол не линолеум, а ламинат.. кстати иногда и линолеум дороже паркета стоит
     
  18. yasam

    yasam Well-Known Member

    я думаю на це питання швидше на московських форумах дадуть відповідь
     
  19. redfox

    redfox Well-Known Member

    спасибо)
    надеюсь, форумляне не оставят в беде - то есть с ремонтом один на один)))
     
  20. yasam

    yasam Well-Known Member

     
а де твій аватар? :)