Ремонт мобільних телефонів

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем MrFanktastik, 10 жов 2007.

  1. yulya

    yulya New Member

    телефон sonny ericsson W350i. виключила , шоб переставити сім-карту після чого телефон вже не включився і не включається вже цілий день. шо з ним могло статись? не падав,не мокнув,не мерзнув(((
     
  2. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Був у мене телефончик Нокiа 6290. Але в нього почалися проблеми з мережею (думаю, що це почалося через перегрів плати під час заміни мікрофону) Телефон почав погано ловити сигнал. Користуватись можна було лише в місті і то з великими проблемами - вибивало, а часто й взагалі дозвонитись не могли до мене. Після маси спроб відремонтувати всі відмовились від цієї затії. Зараз у мене 6120 класік. А той телефон лежить без діла. Працює в ньому абсолютно все, але сигнал не ловить зовсім. Хотілося б повернути його до життя, бо ж зручнішого телефону я ще не мав. Є в когось якісь ідеї???
     
  3. Summer

    Summer Well-Known Member

    можете, тільки кабель купіть
     
  4. SHREK

    SHREK Member

    Скільки коштує поміняти дисплей???

    Вмене телефон СоніЕріксон P990i троха впав, побився дисплей, тепер я думаю чи його міняти!!!Підскажіть скільки приблизно буде коштувати заміна дисплея???? чи варто міняти???
     
  5. SHREK

    SHREK Member

    Вмене телефон СоніЕріксон P990i троха впав, побився дисплей, тепер я думаю чи його міняти!!!Підскажіть скільки приблизно буде коштувати заміна дисплея???? чи варто міняти???
     
  6. Charovnisa

    Charovnisa Well-Known Member

    Если кому нужно, могу порекомендовать хорошего мастера, там точно ничего не снимут и не так дорого.
     
  7. Anaid

    Anaid Well-Known Member

    Може хтось знає чи міняв такє в телефоні-динамік не працює в Nokia 6131.Скільки то буде коштувати?І скільки коштує перепрошити мову?
     
  8. dvvxcom

    dvvxcom New Member

    Nokia e55

    у нього розбитий екран! чи є зара у наявності такі екрани? і скільки це буде коштувати ? якщо можна напишіть ПП
     
    Останнє редагування модератором: 25 бер 2010
  9. Martysuk

    Martysuk New Member

    ---------- Додано в 00:41 ---------- Попередній допис був написаний в 00:37 ----------

    [/COLOR]в мене тел LG KU 311, проблема в тому що окли вставляєш вільні руки він починає набирати останній набраний номер без перестанку, кожного разу приходиться або заходити в настройки і міняти, тоді він перестає, а також автоматично піднімає трубку якшо у вільних руках....хоча настрєно щоб телефоном піднімати і що то за глюк ?????? що робити тел сказився?
     
  10. Svetyk

    Svetyk New Member

    Як підключити Нокію-2630 до комп"ютера
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А хто підкаже, де можна купити пасту для полірування екрану моб. телефону?
     
  12. Basshunter

    Basshunter New Member

    скільки коштує поміняти джойстік до n73?
     
  13. Provincial

    Provincial Well-Known Member

    спеціальним кабелем..але нащо воно Вам? Мелодій та картинок в ту Нокію не закачати,а змінювати програмне забезпечення (прошивати) телефон я Вам не рекомендую,якщо Ви не знаєте,чим підключити телефона.

    ---------- Додано в 07:53 ---------- Попередній допис був написаний в 07:50 ----------

    На Краківському базарі наприклад.Підходит будь-яка полірувальна паста,наприклад паста ГОІ ..шматки тої пасти зеленого кольору на розвалах присутні у дідків практично на кожному ринку.Тільки сильно не тисніть при поліруванні,щоб не трісло захисне шкло екрану
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Svetyk

    Svetyk New Member

    У мене є кабель ! я підключаю але воно нічого! там програму якусь треба чи що?:badc:
     
  15. Provincial

    Provincial Well-Known Member

    програму треба для зв"язку термінала (телефона) з комп"ютером (для нокій то програма Nokia data suite наприклад) а також драйвер емуляції ком-порту,якщо підключаєте дата-кабель до USB порту комп"ютера а не ком-порту.Але для випадку з вищевказаною 2630 то не діє...в ній немає інтерфейсу для мультимедійного зв"язку з комп"ютером!
     
  16. gigila

    gigila New Member

    sony ericsson r306 невключається
     
  17. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Який жах!
    Не включається... І що далі?
    Ви спробуйте з іншим акумулятором спочатку...
     
  18. mastaras

    mastaras New Member

    потрібно нести в ремонт
     
  19. DBCooper

    DBCooper Member

    Доброго дня шановні форумчани, скажіть будь-ласка де можна купити дисплей LCD до SonyEricsson W950i ?
     
  20. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    На радіобазарі бачив тих екранів - хоч завались...
    Чи до W950i були - не певен :)
     
а де твій аватар? :)