Реєстрація шлюбу з іноземцем. Польська карта

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем nirvanka, 18 лип 2007.

  1. краля

    краля Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Це щось схоже на оповіді які роблять у нас у церкві..
     
  2. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    От шкода, що пана spm1950 забанили, такий веселий чоловік. Я би йому свої пропозиції вислала, може, він якесь агенство має ;).

    Вибачайте дівчата за оффтоп :).
     
  3. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    В пана spm1950 заклинило пластинку: на всіх гілках одне й те ж писав. довелося "госпіталізувати" :)
     
  4. Поно4ка

    Поно4ка Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Привіт! От вирішила і я до вас приєднатись..і розповісти вам свою історію.
    Мій хлопець уродженець україни, виїхав на ПМЖ до Ізраїлю,через рік там розлучився з дружиною,є син. В ізраїлі прожив 9 років, має гомадянство. Тепер вирішив повернутись на Україну. Вже 4 місяці ми ніяк не можемо нічого вирішити з документами :-(
    Зразу він звернувся до паспортного столу в нашому місті, де написав заяву з проханням отримати паспорт громадянина України.Кумедний дядько разом з заявою забрав Український закордонний паспорт..і відправив до нотаріуса завіряти заяву на посольство,де він просить,чи зрікається громадянства Ізраїлю. Цю заяву разом з паспортами Ізраїлю треба відправити до посольства Ізраїлю в Україні...
    Щось я помудрувала і вирішила,що було б непогано ізраїльське громадянство залишити..і почали ми збирати документи щоб отримати вид на життя на Україні. А це виявилось зовсім нелегко :-( Перелік необхідних докупентів, пунктів 20 зібрати не складно..а от перевести їх і завірити...от де біда,адже знайти перекладача з івріту у нас важко:-((((
    Знайшла я знайомих у тому самому паспортному, ..нерозумію..чомусь переконували щоб від задумки з видом на життя відмовились...І ще й загрузили проблемою що в ЗАГСі проблеми з іноземцем будуть...
    Може порадите що таки в кінці кінців краще зробити...час іде ми до ЗАКСу почали потрохи збиратись...але ж без документів ніяк:8:
     
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    А Ви подумайте чи Вам воно так необхідне громадянство ізраїльське. Плануєте жити в Ізраїлі? Тоді звісно потрібне. А якщо Ви будете жити в Україні, то може простіше зробити громадянство України?

    Швидше не проблем, а витрат.. На переклад і легалізацію документів нареченого, на отримання дозволу в обласному РАЦСі на Ваш шлюб з іноземцем.
     
  6. Поно4ка

    Поно4ка Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    У тому то і діло, що майбутньому нареченому всеодно, байдуже який документ, він хоче жити на Україні, і закордон їхати лише в якості туриста..а от в мене ще коники в голові...хочу в США на роботу поїхати.. :-(
    Але насправді мене на таку їдею підбило те,що коли повернувшись з паспортного столу,де у нього відібрали український закордоний паспорт і сказали що й інших документів доведеться позбутись..наречений мін з таким жальом розповідав ще що мені аж в середині щось защемило...кілька днів не міг прийти в себе..говорив що шкода йому втратити ті документи...

    Додано через 2 хвилини
    це точно...я знайшла скільки коштує переклад і легалізація 1 документу...

    але є і ще купа проблем..де взяти виписку з рішення суду про розлучення..він 8 років розлучений..а де його екземпляр поняття немає... і довідка про несудимість потрібна,що в Ізраїлі незасуджений був
     
  7. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    А яким чином Вам допоможе поїхати у штати ізраїльське громадянство чоловіка? Може воно Вам насправді не конче потрібно.. Це б значно спростило Ваші проблеми. Чоловік матиме громадянство України, йому повернуть документи, буде простіше подати документи в ЗАГС..

    Додано через 1 хвилину
    Перепрошую, не розумію що Ви маєте на увазі.
     
  8. Поно4ка

    Поно4ка Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    а як щодо прав іноземних громадян у підприємницькій діяльності? можливо і з цим виникнуть проблеми... :-(

    Додано через 2 хвилини
    ідею зберегти ізраїльське громадянство
    громадяни Їзраїлю без проблем отримують візу для поїздки і працевлаштування в штатах..що українцям зробити нереально

    Додано через 4 хвилини
    а взагалі, відмовившись від громадянства, і через певний період звернувшись до посольства його можливо поновити?
     
  9. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Але ж мова іде про громадянство Вашого чоловіка. Як Ви хочете собі виробити громадянство Ізраїлю? Знаю, що в Польщі громадянство можливо виробити, якщо прожити там 3,5 роки. В Ізраїлі теж, мабуть, є такі закони.

    А Ви не хочете розписатись з нареченим в Ізраїлі? Він би зберіг громадянство..
     
  10. Поно4ка

    Поно4ка Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Воно мені і не потрібно...я просто як дружина громадянина ізраїлю перетну з ним кордон... хоча і тут я незовсім впевнена чи взагалі потрібно це....

    у нього неповнолітній син..з цим виникнуть теж проблеми..і щось він розповідав що такі шлюби Ізраїлем невизнаються,і взагалі не реєструються, люди які хочуть одружитись реєструють шлюби на Кіпрі, і тільки тоді їх частково визнають...це взагалі нам нічого не дасть..там релігійна країна і до всього відносяться дуже скептично...він маючи громадянство в правах там обмежений

    Додано через 2 хвилини
    в принципі все вирішено, він сказав остаточне слово що готовий відмовитись від усього,аби жити і мати права як усі українці...це мені все нейметься,і я в змозі його переконати,але чи потрібне воно все...правду кажуть що надія помирає останьою..хоча насправді нен помирає вона..треба докласти лише наполегливість і сили..ну і звісно немаленьку купку грошенят.

    Додано через 3 хвилини
    хоча ідея гарненька... ;-)
     
  11. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Ну якщо Ви вже так вирішили, можу дати контакт до жіночки, яка допомагала нам з чоловіком з документами. Вона сама давала на переклад і легалізувала. Напишу Вам в приват.
     
  12. Поно4ка

    Поно4ка Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    але ж вона у Львові...а ми в Хмельницькому:-(
    Але давайте, пригодиться
     
  13. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Якраз про це я щойно Вам написала... Але добре, дам на всякий випадок.
     
  14. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    http://www.russianitaly.com/forum/viewtopic.php?t=20320

    http://www.russianitaly.com/forum/viewtopic.php?t=4224&postdays=0&postorder=asc&start=1400
     
  15. краля

    краля Member

  16. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    на здоровя
     
  17. spm1950

    spm1950 Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Прошу усіх бажаючих одружитися подати свої данні на форумі .
     
  18. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Легше одружитись тут а потім лише апостілювати свідоцьво про шлюб в міністерстві зовнішніх зв"язків. Знаю всю процедуру, навіть перелік документів потрібних десь валяється.
     
  19. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Для чого? І може Ви ще знаєте чи потрібно мому чоловіку-поляку подавати в себе якісь документи про одруження в їх ЗАГСи чи куди там, чи це наш ЗАГС зробив сам? (Ми розписались у Львові)
     
  20. spm1950

    spm1950 Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Прошу оголосити всіх список бажаючих.
     
а де твій аватар? :)