Реєстрація шлюбу з іноземцем. Польська карта

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем nirvanka, 18 лип 2007.

  1. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    А якщо ми збираємось брати шлюб у Львові в церкві, то нареченому треба якісь довідки з його костелу?
     
  2. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Потрібна його довідка про хрещення, про те, що він пройшов передшлюбні науки, а також благословення на шлюб від його церкви (видається на тій парафії, до якої він ходить).
     
  3. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Дякую за інформацію! Буду мати на увазі..
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Всім привіт! :)
    Ми подали заяву :radist: .
    Як воно відбулось: спершу жіночка, яка нам допомагала, переклала та завірила (легалізувала) документи. Коштувало 70 грн за кожен - за закордонний паспорт нареченого, за довідку про шлюбний стан та свідоцтво про народження. Як потім виявилось, останнього документа не треба було. Цей документ хлопець мав тільки виробити, щоб отримати довідку про шлюбний стан.
    Потім ми пішли з нею на Дорошенка 23 ("обласний ЗАГС"). Дідуся, про якого Ви писали, там не було.. Ми написали заяву до міського ЗАГСу, де ми будемо брати шлюб (можна було до будь-якого іншого районного), подали документи нареченого та мій паспорт начальниці обласного ЗАГСу, вона все перевірила і дописала на заяві "прошу посприяти реєстрації шлюбу бла бла бла". Це типу її дозвіл на наше одруження.
    Потім ми пішли до начальниці ЗАГСу (за сприянням жіночки, яка нам допомагала). Вона нас провела до жіночки в ЗАГСі, яка реєструє документи. Їй треба ще 2 квитанції - 0,85 грн та 1 грн. Ми записались на суботу 25 серпня. Навіть було вільне місце на 15 год (!!!). Ми маємо прийти у вівторок перед шлюбом, вона нам дасть № р/р, на який треба перерахувати 145 грн за обряд (ми не хотіли цієї церемонії, але все рівно треба заплатити ці гроші, якщо одружуєшся в суботу..).
    Ось такі справи ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Гарно ,не даром ми туть "пикировались".Тепер залишилось чоловіка любити ,а вони зовсім іньші люди...так як і наречені і жінки ,конфетно -букетний період бай -бай
     
  6. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Я так не думаю. Мабуть це стосується тих, хто починає жити разом після одруження. Тоді в них починається "битовуха" і часу на "конфети-букети" не має.
    Хоч 2 місяці, то і не термін, але ми собі щасливо живемо вдвох, і "конфетів-букетів" не бракує, чого і всім Вам бажаю! :)
     
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    безумству храбрых поем мы песню.
     
  8. Maryn@

    Maryn@ New Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Вичерпну інформацію з питань шлюбу з іноземцем можна БЕЗКОШТОВНО отримати за безкоштовним номером "гарячої лінії" 8 800 500 22 50
     
  9. краля

    краля Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Всім привіт! Збираюсь вийти заміж за італійця, підкажіть хто знає як це зробити в Італії. Які документи там необхідні? Жодного пермессо у мене немає.. В Італії була лише один раз на зустрічі молоді у 2000р. Яку візу спитати в посольстві? Якщо я не буду змінювати громадянство, чи доведеться мені там (в Італії) чекати після розписки? Бо плануємо жити на Україні.
     
  10. spm1950

    spm1950 Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Прошу конкретно описати якого іноземця і кому потрібно.
     
  11. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Інформацію про це можна знайти на сайтах посольства України в Італії. Гляньте тут.
    А щодо вироблення італійської візи шукайте сайт посольства Італії в Україні.
     
  12. краля

    краля Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Спасибі Nirvanka за цінну пораду! Я заходила на цей сайт раніше але саме тої сторінки не бачила... Ото мантелепа! З документами тепер все зрозуміло, добре що їх треба подати в Італії. Тепер саме головне залишається - щоб візу відкрили.
     
  13. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Є так звані візи нареченого (нареченої).
     
  14. краля

    краля Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    І що італійське посольство легко їх видає? Можливо якусь туристичну візу зробити?
     
  15. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Отого вже не знаю, чи легко, чи ні...

    А чому ви не хочете розписатися в Україні? Тоді з візою не буде проблем.
     
  16. краля

    краля Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Бо я хочу весілля тут, а він хоче там. Тому і поділили: розпис в Італії а шлюб в Україні.
     
  17. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Добре, що Ви вирішили там розписуватись! В Україні було б багато мороки! Жіночка, яка допомагала мені з документами, розповідала, що одруження з італійцем для наших жінок - це дуже довгий і недешевий процес. Потрібно кілька разів навідуватись в Київ в посольство, давати запити в Італію, типу чи там нема бажаючих одружитись з вашим обранцем, чи ніхто не проти шлюбу. До того всього це дуже дорого обходиться - переклад і легалізація документів українки для посольства Італії і документів італійця для нашого посольства.
     
  18. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Жах :ninja: А хіба наречений не сам вирішує, чи йому одружуватись, чи ні?

    А які ж тоді вимоги, щоби візу отримати?
     
  19. краля

    краля Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    У мене знайомі одружились на Україні: він - француз, вона - українка. Документи 6 місяців робили щоб розписатись, і так як каже Nirvanka шалені гроші пішли, то на апостиль, то на подвійну легалізацію документів, то дорогу туди-сюди, то у Франції не те щось написали, а тут не прийняли... Може і справді легше буде там розписатись аніж тут. Єдина проблема - це віза в Італію, я чула що зараз дуже важко з цим питанням...
     
  20. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Казали, що доходить до того, що посольство має розмістити оголошення в італійському ЗАГСі про те, що такий то такий то має намір одружитись. І тоді чекають місяць чи якийсь там термін. Якщо за той час ніхто не зголосився (наприклад якась італійка, якій теж було обіцяно женитись, або яка має дітей від нього або ще там що...), тоді дають дозвіл на одруження.
     
а де твій аватар? :)