Реєстрація шлюбу з іноземцем. Польська карта

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем nirvanka, 18 лип 2007.

  1. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Які документи потрібно мати з собою для подачі заяви на реєстрацію шлюбу з громадянином Польщі? І де можна перекласти його документи (присяжний перекладач - хто це?)?
     
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    в центрі Обласний загс
     
  3. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Гляньте ось тут http://www.docs4u.kiev.ua/?MenuId=30&lang=2 На цьому сайті інформація про перелік документів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    http://www.kijowkg.polemb.net/index.php?document=78 виявляється в переліку віз нема візи для наречених,вважають що ніхто з поляками не укладає шлюб чи що
     
  5. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    дешевше буде все-таки в центрі,до Польші не прийдеться їхати наскільки я знаю,але то не по прейскуранту вибирати Вам
     
  6. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Найголовніший документ - це довідка про те, що Ваш наречений може укласти шлюб, що немає ніяких перешкод (видається за місцем його проживання). Перекласти і легалізувати її найкраще в Україні (якщо живете у Львові, то добре бюро перекладів "Руна", там заодно й нотаріус є). Також потрібно зробити копію паспорта Вашого нареченого, перекласти цю копію і завірити. Це, здається все. Але ліпше уточніть в ЗАГСІ на Дорошенка (бо ж ті правила постійно змінюються).
     
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    а я про шо вогорю....
     
  8. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    До речі, там, на Дорошенка, такий дядько злий сидить (принаймні, кілька років тому сидів). Якщо заповнити в заяві щось не так, якусь буквочку не так написати, то відразу шаленіє. І мораль читає. Але якщо пережити зустріч із ним - то далі все просто :)
     
  9. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Шреку, Ви все добре вогорите ;)
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Україно, Україно... (Т.Петриненко)
    Бюрократія та її ідіоти. Тут вже давно ніхто на таке увагу не звертає. Папір може бути заповнений 2 кольорами, мати закреслення, але підпис під каракулями робить його важним, бо то не екзамен з каліграфії.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Українські бюрократи добре загартовані. Їм тільки подавай нагоду, щоби людину принизити, показати, що "без бумажкі ти - букашка...". А ще на лапу хочуть... Той дядько в ЗАГСі, пам'ятаю, до мене придерся, що я якесь-там слово написала з малої букви, а треба було з великої. Мій чоловік тоді був в шоці, що якийсь службовець дозволяє собі на мене підносити голос. Але, поживши трохи в Україні, звик до українських реалій.
     
  12. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Нірванко, як матимете якісь запитання, то питайтеся. Я кілька років тому через усю цю бюрократію пройшла. Багато чого вже забулося, але чим зможу - допоможу ;)
     
  13. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Ця причина поїздки до Польщі підпадає під статтю Віза гостьова - відвідини.
     
  14. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    До Melody

    Тут в переліку документів є "довідка з місця проживання". Але ж в мого нареченого в паспорті є відмітка про місце проживання. То може цієї довідки йому не потрібно?
    А у Вас чоловік звідки?
     
  15. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Мій чоловік має два громадянства, в тому числі й польське. Оскільки він перетнув укр. кордон з польським паспортом, то виявилося, що я можу укласти з ним шлюб тільки як з громадянином Польщі (хоч він вже багато років живе в Швеції). То йому довідку видавали у польському посольстві в Швеції.
    Нехай Ваш наречений звернеться за місцем проживання в установу на кшталт нашого ЗАГСу і там йому видадуть цю довідку. Вона стандартна для всіх. В ній мають бути особисті дані чоловіка, має бути вказана його адреса в Польщі, а також інформація про те, що він ні з ким не укладав шлюбу в Польщі. І це єдина довідка, яку від нас вимагали.
     
  16. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Він був сьогодні в своєму ЗАГСі в Польщі. Йому сказали, що є три типи такої довідки - повна версія, коротка або типу для ЄС. Ви не підкажете яку саме він має робити?
     
  17. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Я б радила повну, з огляду на те, що наші бюрократи (як я вже казала) дуже придираються до дрібниць. У мене була повна версія (хоч мого чоловіка й не питали, яку робити - самі зробили).
     
  18. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Е ,то розумних кобіт на Форумі побільшало,в приватній розмові я дав маленькій Нірвані таку ж пораду
     
  19. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    В мене на роботі співробітниця буквально в червні виходила заміж за німця, сидимо з нею в однй кімнаті і всі перепетії з оформленням проходили в мене на очах.
    Насамперед йдете на Дорошенка, той дядько досі там сидить але зараз за консультацію треба заплатити 100 грн. і він нінакого не кричить, бо хто за гроші буде кричати?
    Сама консультаця представляє з себе список потрібних довідок. Я завтра на роботі буду то у неї уточню що і де вона виробляла. Довідки потрібно перекладати, легалізувати в МІДі, в консульстві. Щоб непонаписувати зараз дурниць, завтра проконсультуюся у неї і розкажу все як на духу.
     
  20. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Все змінюється в Україні :)
     
а де твій аватар? :)