Ранковий Біг

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Templar, 12 вер 2011.

  1. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Ранковий біг ефективніше вечірнього, якщо ставиться мета підготовки до змагань або швидкої втрати зайвих кілограм.

    Ранковий біг абсолютно нешкідливий, якщо все в порядку з серцево-судинною системою. Якщо ж є хворе серце, то забіг краще перенести на вечір, бо ранковий біг дає навантаження на серце більше, ніж вечірній.

    Біг - ефективніше велосипеда (якщо це, звичайно, не їзда вгору у спеку), тому що при бігу задіяні майже всі групи м'язів. Півгодини на біговій доріжці потребують більше калорій, ніж півгодини на велотренажері :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Я приблизно те саме сказав Мартіні, але він далі буде возитись на свому ровері.
    Та загалом ровер добра штука, якщо на роботу на ньому їхати...
    Сумніваюсь, що з нас хтось пробіжить 20-30 км :dntknw:
     
  3. Kupalinka

    Kupalinka Active Member

    А як щодо вечірнього бігу?
    Чула, що він шкідливий - не можна збуджувати організм перед сном.
    А от вранці встати ну ніяк-ніяк не можу. шо дєлать?:cry:
     
  4. DerianFox

    DerianFox Well-Known Member

    В мене було так:
    Прокинувся зранку (в 4 години), пішов на стадіон, пробіг 4 км, прийшов додому, впав і проспав ше 8 годин. Повторив те ще 5 разів. Ніякого покращення самопочуття я для себе не відзначив (коли я займаюсь чимось, то займаюсь досить жорстко і наполегливо, тому то була не ранкова пробіжка, а майже "марафонський" забіг для мене). Почав бігати вечером і помітив, що пішло набагато краще, бо можна викладатись до упаду, все одно скоро буду лягати відпочивати (та й спиться краще). За вечірні пробіжки підвищив витривалысть (бігаю по 7 км), а також швидкість бігу (100м пробігаю за 12,3 секунди).
    Висновки, які я зробив для себе: якщо хочеш зранку привести м"язи в тонус і збадьориться, то цього можливо досягнути пробіжкою в 1-2 км (для початку) легким темпом в задоволення. А якщо хочеш покращити результати у вмінні бігать, підвищить витривалість організму, до стресових навантажень, зміцнить ноги, то бігать потрібно виключно вечором, викладаючись на максимум.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Дивлячись наскільки вечірній. Якщо перед самим снів - годин на 9-10, то дійсно - не зовсім нормально. Тим більше, що в цей час вже темно, а тренажерні зали вже не працюють.

    Вечірній біг - це після роботи - годин в 6-7 вечора. Побігаєш годинку, а потім ще залишається 2-3 години до сну. Такий біг нікому не шкодить.
     
  6. DerianFox

    DerianFox Well-Known Member

    За 2 години до сну потрібно завершить бігання. А бігать в тренажерному залі, то для мене дико. Стадіон в 2х хвилинах ходьби від мене. Та й бігать можна просто по вулиці, є шанс ненароком налякать деяких параноїдальних людей, які думають, що за ними женуться))
     
  7. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Що стосується бігу на вулиці проти бігу на біговій доріжці в тренажерному залі (або вдома, якщо у когось вдома є доріжка):

    1. Не у всіх під боком стадіон (парк, ліс, тощо). А бігати по вулиці, загазованій машинами - не так здраво.

    2. Біг на вулиці залежить ще і від пори року і погоди: ідеально бігати весною і ранньою осінню...(Коли погода ось як зараз).

    Взимку сильно не побігаєш, бо можна до запалення легенів добігатися через морозне повітря, влітку - теж, якщо сильна спека (це можна хіба що вставати о 5 ранку і бігати, поки ще не так спекотно).

    Біг - це справа, що вимагає регулярності. А яка може бути регулярність, якщо раптом піде зливеняка, і мало хто фанатіє від бігу по калюжах і багнюці. :)

    3. На біговій доріжці можна виставляти різні швидкості, різні програми бігу, вона не дає сачкувати, як біг по вулиці (коли в будь-який момент можеш дати собі слабинку і зменшити швидкість бігу. Якщо це, звичайно, не стосується слабкого-слабкого бігу підтюпцем).

    До того ж, якщо це тренажерний зал, то можна і на силових тренажерах теж займатися, зміцнюючи різні групи м'язів. Але, знову ж таки, тренажерний зал впирається в гроші. :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. DerianFox

    DerianFox Well-Known Member

    та ну. Платить за те, щоб бігать? Для мене це не спорт, а філософія життя. Це як дихати (треба відкрити платні зали з чистим повітрям, щоб люди платили гроші і приходили дихати) чи стрибати (ну коли весело). Це все доступно для кожної, фізично здорової людини.
    Бігать на біговій доріжці, те саме що кататись на велотренажері чи плавать в трубі з потоком води - тупе навантаження на м"язи. А емоції і відчуття? Куди цікавіше усвідомлювати, що я за 5 хвилин можу збігати туди-то чи доїхати кудись-там.
    Всі ці тренажери виглядають для мене сумно: людина піднімається на ліфті, заходить додому, включає тєлік і крутить педалі.
    Корочє кожному своє)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. kukuruku

    kukuruku Member

    Раніше часто бігала зранку, чудово себе почувала. На жаль, зараз через пухлину фізичні навантаження заборонив лікар,с умую за тими днями, коли могла давати собі навантаження.
     
  10. Kupalinka

    Kupalinka Active Member

    Nevermind, DerianFox дякую за роз"яснення!
     
  11. Fermyna

    Fermyna Member

    Корисно, корисно і ще раз корисно! Бігаю щодня... Єдине - коли з застудою, ось як зараз - роблю перерву... А так, як юи себе не почувала - біг - то сила та здоров"я!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Pienkny Legin

    Pienkny Legin Well-Known Member

    Ранковий точно корисніший за вечірній. Ввечері так тільки можна перебити сон і збити усі біоритми собі. Зранку якраз те що треба. Допомагає прокинутись і відчувати прилив сил
     
  13. i BeLieve I Can FLY

    i BeLieve I Can FLY миється в бані

    біг корисний от тільки змусити себе бігати дуже й дуже важко)))))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Я віддаю перевагу скакалці:

    [​IMG]
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    кацапській??????????????
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Бігати не люблю, але дуже люблю ходити пішки, з задоволенням можу пройти навіть з 20 км, якщо час є...
    Хочу собі роверка завести, та всьо ніяк руки не дійдуть...
     
  17. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Штрих-код країни виробника починається з цифр 690
    На маркуванні також позначено CE_(знак)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Irina Serova

    Irina Serova Well-Known Member

    В мене з бігом якось не складається - мені краще або пішки, або на велосипеді.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Почала займатися пробіжками з минулої весни. Після пробіжок, організм сповнений енергії, настрій поліпшується. І найголовніше підкачуєш не тільки ноги але і п'яту точку. Шкоди ніякого я не відчула, а ось здоров'я стало краще.
     
  20. Telyli

    Telyli Member

    Я біг взагалі не люблю, ні вечірній, ні ранковий. А от 30-хвилинна зарядочка з гантелями через 10-15 хвилин після того як прокинуся - ось це меня найкраще підходить. А ще орбітрек у мене дома стоїть замість вішалки ))
     
а де твій аватар? :)