радіо Ман

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем галичанка, 4 лют 2009.

  1. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    От і справді, агент тільки що був:)
    Може дійсно не все так погано.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Summer

    Summer Well-Known Member

    я слухала, на рос пісні не попадала, вроді нчого, але побачимо ;)

    я дуже люблю це радіо!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. галичанка

    галичанка New Member

    А на якій частоті?
     
  4. lesychka

    lesychka Member

    Ой, точно, не скажу. Десь в самому кінці, після "Незалежності" (106,7), але здається до "Мелодії" (107,2 ). Але все-таки невпевнена :)


     
  5. lesychka

    lesychka Member

    Взагалі-то, я живу, так би мовити, на окраїні Львова і в мене РМФ ФМ в кінці, а теоретично все має бути так: :)

    88,6 Ера FM 1
    89,7 Еко FM 0,5
    91,1 4U 1 RDS - "RADIO 4U / 91.1 FM"
    91,5 Love Radio 1 RDS - "LOVE / RADIO / REKLAMA / NA RADIO / STUDIYA / LUXEN / 242-4109 ///// POP M", мовить з 08/06/2006
    91,9 прорахована частота
    93,1 FG. dj radio ?? піратське мовлення малою потужністю
    100,0 законсервована частота
    100,8 Львівська хвиля 1 (h=140m), RDS - "100.8 FM / LVIV FM / RADIO / NASHOGO / MISTA / LVIV FM / REKLAMA / 2971895 ///// POP M"
    101,3 GALA 0,5 RDS
    101,7 XITFM Україна 1 RDS - "HIT FM / 101.7 / RADIO / REKLAMA / NA RADIO / STUDIYA / LUXEN / 242-4109 ///// POP M"
    102,0 Radio Rzeszow 10 ERP Przemysl, Tatarska Gora - RDS
    102,1 прорахована частота
    102,5 Ретро FM 4 RDS - "RETRO FM / 102.5 FM ///// NO PTY"
    103,4 RMF FM 10 ERP Przemysl, Tatarska Gora - RDS
    103,9 Radio One 1 RDS - "RADIOONE / RADIO / ONE / LVIV / 103.9 FM ///// POP M"
    104,3 M-FM 1 ТзОВ ТРК "Говерла", RDS - "MFM / STATION / 104,3_FM / REKLAMA / NA_RADIO / STUDIYA / LUXEN / 242-4109 ///// POP M"
    104,7 Люкс FM 1 RDS - "LUX FM / 104.7 / LUX FM / 297-7770 ///// POP M"
    105,4 Авторадіо-Україна 1 RDS - "AUTO / RADIO / AUTO / RADIO / 105.4 FM ///// POP M"
    106,0 Наше Радіо 1 RDS - "NASHE / RADIO / 106,0_FM / REKLAMA / STUDIYA_ / LUXEN / 242-4109 ///// POP M"
    106,7 Незалежність 1
    107,2 Мелодія 1
    107,9 Radio Zet 10 ERP Przemysl, Tatarska Gora - RDS

    (джерело: http://www.ukrtvr.org)

     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    От за це -1.
    Чому алергія на російське? Ні, не на все російське, а на всіляку дешеву фігню, яку нам втискають чи намагаються втиснути на радіо й телебаченні. І українське чомусь рівняється саме на те неякісне російське. Відти й алергія.
    Бувають, але те, що продукують нині... :bad: основна маса не варта грошей на це виданих. Чи ви хочете сказати, що по радіо безперестанку пускають романси?
    У мене вимоги високі. А человєкі різні бувають... то ж і рівень подобання цілковито відмінний.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Не только. Ещё и на американское (рэп, например).
    В сообщении, на которое я ответила, было указано: "По радио крутят русские песни". Какие именно, не говорилось.
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Я про рівень попси говорила, Рибко, а не про походження музичних стилів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. lesychka

    lesychka Member

    Ну справді, ті російські пісні, які крутить екс-Ман, зовсім в іншому форматі, ніж всі інші, іншомовні пісні, з їх "репертуару". Дивно звучить, ніби чуже. Якби хоч старого формату дотримувались, бо та попса :bad:

     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MEFIS100

    MEFIS100 Well-Known Member

    Довелось відвідати корпоратив та презентацію радіо "4U" тобто колишнього "Радіоман"...більшість рекламодавців, з якими вдалося поспілкуватись, не зовсім розуміють та розділяють таку зміну формату, який сформований згідно проведених останніх "супер-пупер модних досліджень", моніторила якась польська компаніяо_О, хоча можу і помилятись, не дуже уважно слухав ту лєкцію, нас тілько відірвали від столів з закусками:)
    П.С. Вечірка вдалася, розповзлись близько першої.

    П.П.С. Я все ще вірю, що це у них минеться, я про російську попсу, поки ще дорога назад є, "пиришки-пупиришки" ще не звучали:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    абсолютно інше радіо, заставка жахлива, тернопільська реклама постійно.

    російськомовні пісні- всі якісь архівні, тіна кароль 100 раз на день.
    і взагалі музика якась така собі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. lesychka

    lesychka Member

    О так, щодо реклами. Тепер не ясно, якого міста що стосується. Трохи смішно. Називають лише вулиці, а міста ніхто ж не каже. Чи то в Тернополі, чи то в Нововолинську...

     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Summer

    Summer Well-Known Member

    я нині в машині слухала, ну вроді нічого, є трохи тої попси, але як кажуть то певно формат шукають чи шо....
     
  14. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Доводиться тепер в машині "гуляти" між радіостанціями :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Я вже сьогодні на Львівську хвилю переключалася, а потім RMF FM знайшла.
     
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    теж вважаю, що зміни не до добра.. не знаю, що вони там шукають, формат чи шо, але вони завжди були зе бест... серед мого оточення навіть не знаю когось, щоб думали інакше.. то для чого ота вся трансформація??!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Summer

    Summer Well-Known Member

    згідна, але нині в машині знову слухаю 4U, бо шукаю, шукаю і все одно повертаюсь до старого, але поки нового....
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Працює в мене колєга на цьому радіо - ведучим! Каже, власники зробили "ре-брендинг". Сам не в захваті від того (бо ненавидить попсу, особливо російську), але що робити, гроші заробляти ж треба.... Тепер слухаю Radio One...
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Summer

    Summer Well-Known Member

    а я нині цілий день слухала радіо ZET, мені воно подобається :)
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya скрипулька

    Дууже зіпсувалось радіо4u... Так, ведучі ті самі і все таке. Але пісні зовсім не ті... Чому зовсім перестали крутити Гару???? Польські пісні взагалі зникли...шкода, бо були дуже непогані пісні!!! В 100000 раз кращі за ту нашу "українську" попсу...
     
а де твій аватар? :)