QIP або Jimm потрібна допомога

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем pol, 9 лют 2008.

  1. 1h0r

    1h0r Well-Known Member

    Відповідь: QIP або Jimm потрібна допомога

    Запускається Jimm
    Налаштування - Звук - Далі встановлюються потрібні опції
    наявність звукового сигналу
    гучність
    вібросигнал
    вібросигнал + звуковий сигнал

    опції - зберегти

    і всьо
     
  2. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: QIP або Jimm потрібна допомога

    У мене Nokia 6230і, оператор Київстар. Закачали мені Джимм. Вибиває: попитки исчерпани, ошибка 114.24. В салон ходила, не допомогли. Сказав, що інтернет налаштований, а то що не запускається не їхня вина, а самого сервісу асі.
     
  3. Mattilainen

    Mattilainen Well-Known Member

    Відповідь: QIP або Jimm потрібна допомога

    Если всё настроено нормально, то... Пробуйте еще. Перезапускайте Джимм и пробуйте. У меня бывало так, что только после приблизительно тридцатой попытки соединяло... Но иногда и с первого раза запускается... С чем это связано - не понятно. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Відповідь: QIP або Jimm потрібна допомога

    Інтернет в мобільному може працювати по двох протоколах - HTTP GPRS і WAP GPRS. Якщо просто користуватись інтернетом з мобілки, різниці не відчуєте, хіба що через WAP GPRS неможливо скачати файли розміром більше 300 кб (можливо з розміром я помилюясь, але обмеження є точно). Так от... Мобільна ася може працювати тільки через HTTP GPRS. Оскільки мобільні оператори зараз настільки круті, що слідкують навіть за тим, яким телефоном ви користуєтесь, то в 99% випадках самі відправляють настройки інтернету на телефон при першій реєстрації його в мережі. Тому, незалежно від моделі, просто зайдіть в налаштування інтернету в телефоні і виберіть відповідний профайл (HTTP GPRS чи NET GPRS - назва у кожного оператора інша). І ася запрацює. Правда у київстара може і запрацювати, дуже вже сильні у них обмеження на HTTP((
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Муму

    Муму Well-Known Member

    Відповідь: QIP або Jimm потрібна допомога

    Ошибка 114 скорее всего свидетельствует о том, что вам было отослано сообщения офлайн большого размера и джим просто не может его подгрузить. Запустите свой номер аськи сперва с компа, проверте все сообщения, а потом снова попробуйте с телефона, если не получится напишите, что будет происходить и какя ошибка будет появляться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Відповідь: QIP або Jimm потрібна допомога

    Я джим настроював на безліч різних моделей телефонів. І на Вашу, скажу я Вам, майже нейважче(не рахуючи Самсунгів... там взагалі інша розмова...) В мене теж свого часу була така нокіа. Проблем куча було.. Спочатку при включенні програмки телефон вирубало і перезавантажувало, потім не підключало і т. д. Раджу Вам знайти одну з найпримітивніших версій джіма і встановити. Звичайно ж не шик, але буде працювати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Муму

    Муму Well-Known Member

    Відповідь: QIP або Jimm потрібна допомога

    Как у вас дела? Заработало?
     
  8. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: QIP або Jimm потрібна допомога

    поки що ні, весь час пробую, але воно ніби застрягає на пів дорозі, ніби зависає, а нову програмку не маю як покищо записати. отак і чекаю нагоди.
     
  9. 1h0r

    1h0r Well-Known Member

    Відповідь: QIP або Jimm потрібна допомога

    пробуйте пробуйте і ще раз пробуйте

    попробуйте з іншим оператором
    в мене також вчора вискакувала така сама помилка на київстарі але сьогодні нормально запустилось
     
  10. Fran4eska

    Fran4eska Well-Known Member

    Допоможіть блондинці!!!:wacko::wacko:
    Я ніяк не можу поставити собі асю і оперу на телефон (Samsung E830)
    Може то я такий валянок,але шось ну ні як не виходить:cry::cry:
     
  11. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Вже пара валянок.Я теж не можу собі нічого встановити на Самсунг...мабуть прихована блондинка:))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Дівчата, переходьте на нокієвські смарти, то саме телефони для блондинок обох статей: усе становиться відразу і просто працює, без додаткового шаманства :)
     
  13. Fran4eska

    Fran4eska Well-Known Member

    ше би спонсора найти який би допоміг "перейти на накієський смарт" :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А я свій Самсунг люблю і хочу щоб все працювало там , а не на нокії.Ще й коштує той смарт грошей, а зараз криза, чули?:)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)