Псоріаз

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Bodya, 26 лис 2009.

  1. VIKTOP

    VIKTOP Member

    Псориаз - это очень тяжелое заболевание кожи. У меня есть близкий родственник который страдает от этой болезни уже многие годы. Он перепробовал уже разные варианты лечения, но пока вылечиться не смог. Сейчас он проходит лечение японским препаратом Laennec, говорит что он очень ему помогает. Так что обязательно попробуйте пройти лечение этим препаратом, он очень эффективно борется с этой болезнью.
     
  2. mailme

    mailme Well-Known Member

    Псоріаз це не тільки шкірна проблема, але і психологічна, лікування повинно бути комплексне. У мене у тітки таке захворювання, при комплексному підході вона вийшла на ремісію.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Один врач спрашивает у другого:

    — Почему ты выбрал специальность дерматовенеролога?

    — Понимаешь, мои больные не будят меня среди ночи, редко умирают и никогда не выздоравливают.
     
  4. Merrrrii

    Merrrrii миється в бані

    послухаю...
     
  5. Slav

    Slav Well-Known Member

    Псоріаз - автоімунна хвороба. Імунна система атакує клітини шкіри.

    Можливо, якісь латентні інфекції в організмі та токсини в організмі ведуть до порушеня роботи імунної системи.

    Попробуйте очищення організму та великі дози вітаміну Д ( D ): 5,000 - 10,000 IU . Одночасно треба наносити на шкіру розчинений вітамін Д ( D ).
     
    Останнє редагування: 29 вер 2017
  6. Vladis

    Vladis миється в бані

    Класс!
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Чистотіл.
    [​IMG]
    Я застосовую цю рослину для очищення ніг від всяких свербіжек, мати іноді п'є за якимось рецептом по каплях чи чайною ложкою (чи нирки, камні або печень? та вона і АСД=смердючку п'є, сік лопуха, щоб здоров'я підвищити)- каже, що нігті сталі чистіше.

     
  8. zavalini

    zavalini New Member

    Я МАЮ ПСОРІАЗ З 12 РОКІВ,ЗАРАЗ МЕНІ 47,НА ДАНИЙ МОМЕНТ ВИЛІКУВАВСЯ,МОЖУ ПІДКАЗАТИ ЯК.
     
  9. zavalini

    zavalini New Member

    НА РАХУНОК ПСОРІАЗУ,МОЖУ ДОПОМОГТИ,БО САМ ХВОРІВ,НА ДАНИЙ МОМЕНТ ВИЛІКУВАВСЯ.
     
  10. zavalini

    zavalini New Member

    0969480828
     
  11. Mkola

    Mkola миється в бані

    Добре допомагає настоянка конюшини. Рецепт її приготування можна знайти в інтернеті.
     
  12. Fitoliky

    Fitoliky zborovik.com.ua

    є перевірений фітокомплекс для лікування псоріазу. В нього входять трави для обміну речовин, заспокійливе, трави для обмивання і мазь + олійки вже для змазування оновлених(вилікуваних) ділянок шкіри.
     
  13. Fitoliky

    Fitoliky zborovik.com.ua

    Так все вірно, для лікування цієї хвороби потрібен комплексний підхід. Уникнення стресів і вживання заспокійливих, правельне харчування, нормалізацію обміну речовин, і тоді вже лікування шкіри.
     
  14. Oksanoshka

    Oksanoshka New Member

    пораджу вам лікування у Великому Любені , дуже дієве , після проходження курсу лікування результат видно одразу і шкіра очищується ,на рахунок групи то її дають в залежності від стадії псоріазу.
     
  15. JustRoman

    JustRoman New Member

    Хтось лікував псоріаз метотриксатом?
    Який був результат?
    Які наслідки?
    Чи варто?
     
  16. Псоріаз
     

    Вкладення:





  17. Доброго вечора Тарас, мене звати Оксана Бойчук ,я являюся майбутнім дієтетиком клінічним. Шукаю людей хто має це захворювання для поповнення свого кейсу. Консультація безкоштовна. Від Вас буде вимагатися виконання всіх завдань , також фото до/ після та дозвіл на публікування у соціальних мережах.
     
  18.  

    Вкладення:

  19. Псоріаз
     

    Вкладення:

  20. IvanVoloshyn

    IvanVoloshyn New Member

    Доброго дня, бачу ви достатньо освідчені в питані лікування псоріазу. Крім дієти і ліків, можна ж обробляти шкіру. Мені так лікар сказав. Остака штука підійде для цього, знайшов в гуглі ( https://medtehnikalife.com.ua/ua/DERMALIGHT_80_UVB_311_nm_Pribor_dlya_lecheniya_zabolevaniy_kozh
     
а де твій аватар? :)