Психологія ходити до вбиральні

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем StepaniK, 21 кві 2021.

  1. StepaniK

    StepaniK New Member

    Можливо комусь стане в нагоді моя порада, оскільки не завжди правда знаходиться в тому місці де ми її шукаємо. У мене були великі проблеми з неприємним запахом з туалету і, як я з'ясувала, вони були пов'язані не з каналізацією, а з тим як пості лого як я сходжу за великим смерділо з унітазу. Я це помітила, коли сходила до вбиральні покакать не вдома, а в гостях. З тих пір я почала відчувати сором і навіть страх перед туалетом і походом в нього. Щоразу як я ходила залишався неприємний запах, який не так то просто прибрати засобом для освіжувача повітря. Так ось. Я випадково побачила рекламу в інсторграмме PshPsh, його потрібно додавати в унітаз перед його використанням за великим справі. І ви уявляєте, запаху не стало. І навіть не знадобився освіжувач повітря. Ось така у мене історія з туалетом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    смердить в першу чергу неперетравлена білкова їжа...
    коли киця (хижак) поїсть м'яса, і покакає десь у куточку в хаті... буде смердіти дуже сильно :facepalm:
    але травоїдні тварини (які у 100 разів більші) майже не смердять :dntknw:
     
  3. MinyayloS

    MinyayloS New Member

    Мені здається, у вас дійсно дуже упереджене ставлення до самої себе, ось ви і вважаєте что від вас, або після вас, як то вже занадто погано пахне. А засіб дуже цікавий. Завжди приваблювали нові цікаві речі, які ось тільки що з'явилися. Мені завжди хочеться їх купити і спробувати застосувати. А потім розказувати друзям, що вони з минулого століття і не следятза всім тим, що на ринку з'являється
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. LukeriayDina

    LukeriayDina Member

    Не зовсім так. Коли у людини фобія чи комплекс це не дурниця. Хто боїться літати на літаку, а хто боїться підніматися в ліфті. Якщо людина про таке пише, і є продукт, який може врегулювати цей момент, то дана інформація для кого то мжет бути на вагу золота. Найголовніше, що людина знає про свою проблему і відкрито ділиться не тільки з нею, але і з її рішенням. Це дуже круто!
     
  5. LukeriayDina

    LukeriayDina Member

    Скажіть будь ласка, а ж все вірно зрозуміла, це Ви мали на увазі цей продукт @phspsh?
     
  6. StepaniK

    StepaniK New Member

    Доброго Дня, люба. Так, ви все вірно зрозуміли. Це новий продукт phspsh. Я користуюся ним вже кілька тижнів. Описати мій захват словами не вийде! Тому що це просто супер! Що цікаво, мій знайомий недавно купив Пши-Пши в Розетці. Знаєте такий інтернет супермаркет? Я не знала, що вже і там є. Думала тільки в інстаграмме, як звичайний магазин шмоток! А тут вже рівень!
     
  7. StepaniK

    StepaniK New Member

    Спасибі вам величезне, що ні засуджуєте, а розумієте і тим самим підтримуєте людей у яких можуть бути такі проблеми. Як правило, люди жорстокі і не розуміють, що якщо їх це не турбує, то всі такі. А це далеко не так.
     
а де твій аватар? :)