Психология. Аватар, НИК, человек

Тема у розділі 'Філософія та мораль', створена користувачем kertis, 20 лют 2011.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Три роки провела в СіЗО, пишуть - суди йдуть досі. Вам її шкода?
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ні, не шкода.
    Мені цікаво, чому за цілих п"ять років немає жодного резонансного процесу і РЕЗУЛЬТАТУ.
    Єфремова випустили, Бубенчика випустили, беркутовців випустили, арешт з рахунків Януковича зняли...
    Може не так все добре в "консерваторії"?
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Може. Того і не переобрали Порошенка з його владою.
    До речі який він помаранчовий був?
    Він був усілякий - всі партії перебрав, ригі були його найліпші друзяки - такі ж цинічні бизнесюки, що за бізнес готові продати душу. Того він їх і не саджав. Що я вам розказую відомі речі.
    Просто на той момент, коли сталася помаранчева революція, прихід чисто донецької влади("біло-блакитних") означав зникнення України як такової в обіймах Раші.

    Чим вам помаранчеві так не догодили - не знаю. Вони були потрібні в 2004му напротивагу донецьким, зараз про них ніхто не говорить і не пам'ятає, крім вас.
    Невже ви голосували за Януковича і залишилась психічна травма через 3 тур?:facepalm:
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Е ні...
    Саме помаранчовий. Його політична кар"єра до підтримки оранжоїдів коротка. Він шукав болото, в якому брехня вважається чеснотою і видається за патріотизм. І тут Ющенко...
    А наше свинориле тут, як тут...
    Тому помаранчовий, сиріч цинічний, брехливий, підступний і продажний.
    Притягнуто за вуха.
    Я змучився Вам пояснювати - ВОНИ БРЕХУНИ!!!
    Вони рвались до влади, щоби красти, красти, брехати і красти.
    Зараз вони перемалювались. Це люди без совісті і без сорому.
    Якщо буде вигідно, вони і пшедерастами стануть та маму свою продадуть.
    Пригадайте:
    «Мы будем координировать усилия органов власти для того, чтобы остановить процесс закрытия русских школ, для того чтобы восстановить группы в высших учебных учреждениях с русским языком обучения».
    і
    "Заважає мова - геть до Ростова!"

    Це слова з однієї пельки.
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Хто це? Льоша Гончаренко?:)))
    Знаєте, що вам можу сказати...
    У владу моральній людині важко попасти.
    Нема того ліфту, який би підняв туда просту патріотичну людину, хіба що в революційну ситуацію хтось дивом проскоче, як козак Гаврилюк, що зараз таксюком працює.
    Що таке наш парламент? Якого б скликання не був, хіба крім самих перших - завжди це аморальна тусовка, яка лобіює чиїсь інтереси.
    Це як з теорії множин декартів добуток множин говен різного кольору...
    Вони паруються, торгуються, продаються, зраджують, продвигають свій бізнес, боряться за владу, чи просто відбувають час, але все одно кожен день заробляють неабиякі гроші.
    А Україна весь час як сирота... на останньому плані.
    Є такі, що там роками, і хрін їх відтуди випреш.
    І що б ви не казали, все одно: ті, що перефарбувались з "біло-блакитних" -там найбільш небезпечні, бо вони на подсосі у Раші і нам нав'язують отой донецько-російський розпорядок, хоч дехто з них і живе на ЗУ.

    Щоб ви мені тут не казали про їх антиподів - "помаранчових", які назбирались пізніше, в 2004му, але все ж таки ніколи "дрюжба з Росією" в них не була в розпорядку. А красти та брехати вони всі непогано навчені..
    Звиняйте за помилки, якщо шо.
     
    Останнє редагування: 13 лют 2021
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Нє-а...
    Ваш любимий непомаранчовий Порошенко.
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :))) Це Хомчина та Гудмена любимий. Це була величезна помилка всієї країни..
     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ну Ви теж, м"яко кажучи, небайдужо-лояльні до пАмаранчових...
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    В нас з вами певні непорозуміння щодо особистостей.
     
  10. Вася, буля - ви знайшли одне одного,. Як кажуть кацапи: "Совет да любоффь".
    Накінець малорусліки призналися одне одному в коханні.
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Кудись поспішаєте? Ви ж знаєте, що про те тільки сам Бог відає) але нічого не заважає назначати терміни для тренування, аби люди не розслаблялися і думали про спасіння, а не планували задалекодуже плани, бо якось в передостанні часи дуже всі розлабилися і не дуже вірять у пророцтва у писаннях. Врешті, нічого ще і "не втрачено"), бо то коронавірус трішки підмазав... тому радійте, що у вас є ще час поділитися своїм добром з нужденними, аби його не поцупили злодії і вициганили шахраї, але щоб не заважали земні тягарі на шляху порятунку.
    Одже... маю досвід спілкування такий, що той на небі не любить тричі нагадувати. Щоб те зрозуміти, я неодноразово порушував третє попередження і отримував по вухах. Але не так болісно, а задля розуміння, що тричі краще не порушувати. Тому більше попереджень на конкретну дату не буде, але ... хто готувався і не втратив віри - той буде знати, що робити.
    "Трулно в учении, легко в бою"
     
  12. hrim

    hrim Well-Known Member

    Возмутительная непоследовательность.
    Что же могло повлиять на такое изменениe отношения?
    Может украинский воин Василий знает?
     
    Останнє редагування: 14 лют 2021
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Йой, @Коммунарец, я після вчорашнього, а Ви так багато написали...
    Короче, я прочитав тільки останню Вами написану фразу. То мусет так Суворов казав, нє?
    Файно сказав...
     
    Останнє редагування: 14 лют 2021
а де твій аватар? :)