[прохання до всіх] вдячний кожному, хто напише!

Тема у розділі 'Життя форуму', створена користувачем duncan, 1 жов 2008.

  1. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    - якщо я правильно зрозуміла, то: нові ПП, нові дописи у підписках, нові дописи на форумі, "позначити все прочитаним", підписатись на тему (особливо активно після кожних ремонтів на форумі), календар з ДН (рідко), список учасників, зміна налаштувань (рідко). також звертаю увагу на аватари інших :) Ще тепер користуюсь "Що нового".

    - смайлики (у 97% випадках - стандартні форумські), вставки з ютуб, ігрова зала (останнім часом не користуюсь за браком часу), вставка фоток лінками. Аватар взагалі не змінюю, фоток на форумний трафік не додаю.

    - фото :).
     
    Останнє редагування: 1 жов 2008
    • Подобається Подобається x 7
  2. Re:Story

    Re:Story Well-Known Member

    "Нові дописи", кто в данный момент находится на форуме.

    Из всего пользуюсь смайлами иногда. Но я как-то привыкла к стандартным смайлам, а здесь они не отображаются. Например такие: :-* :D Аватар один раз поставила и все.:)

    1."Мовне питання ", "UA-RU ", "Здоров'я"
    2."Фото", "Книгарня", " Мистецтво".
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. andi

    andi Well-Known Member

    1. На кількість ;) і звичайно "зміст" :scratch_one-s_head:нових дописів... і як правило - одразу йду в Панель керування. Вже після перегляду підписок - дивлюся на все решта - хто, де і чому:pardon:, що нового і цікавого ще не побачив...
    2. майже всі, в т.ч. ігрову залю :preved:
    3. одного нема, тому пишу основні:
    НТП - всі розділи,
    Фото :good:
    Наше місто - життя міста, влада і комуналка
    ... о_О Оголошення:blush:
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Вигляд, зручність. Це якщо про перший погляд і те, що в мене знову форум в опері глючить від учора.
    Другий погляд - теми, найчастіше обговорювані та цікаві.
    Ютуб, смайли, аватари, новою панеллю керування.
    Користувалася завантаженням зображень, але вирішила поки це залишити, аби тим, кому простіше так зображення завантажувати, було більше місця.
    Ще користувалася щоденником. Шкода, що вони всі зникли.
    Тут тяжко сказати. Я просто читаю різні теми, які мене зацікавили. Виокремити якийсь один розділ не можу, попри те, що останнім часом часто мене видно у філософії. Хоча... Мабуть, фото. Але не фотоальбоми, а авторські.
     
    Останнє редагування: 1 жов 2008
    • Подобається Подобається x 7
  5. mavka

    mavka Well-Known Member

    подобаються смайлики , правда, :pardon: вони засмічують допис, який виглядає дитячим анімованим. але забавка веселить.

    звертаю увагу на дописи - хто написав й величину думки, квадратну площу, тобто.

    не дуже подобається - категорично "НЕ", точніше, - висвічування будь-якої приватної інфо, написати там завжди можна будь-що, залежатиме від чеснот дописувача й градуса його серйозності, а користі - ніякої. як наприклад, Оля, може написати , що в неї четверо хлопчиків. чи сімейний стан - їх є стільки варіантів . от, - сьома улюблена дружина - нема такої опції. :scratch_one-s_head:

    з розділів симпатичних мені - музичний. тих, що набридли - релігійно-філософський. можна було б викинути все й почати з чистого листа - ніхто б не помітив! вже по п"ятому колу одні й ті ж дискусії.
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    1.як тіко заходжу на форум,спершу залазю в Нові дописи і лазю доти,поки всьо не перечитаю.потім починаю блудити по різних розділах.[​IMG]
    2.Смайличечечки мої улюблені[​IMG],аватарки,ігрова зала, інколи фотки виставляю.
    3.Читаю фсьо,крім політики і релігії,інколи заходжу на НТП.[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Dr. Shutup

    Dr. Shutup Member

    1.Дивлюся на нові дописи, читаю, пишу, перевіряю ПП, карму:crazy:
    2.На вставки ютуб дивлюся зі скреготом зубів-інет у мене нікудишній:nea:
    3.ОБС, Життя міста, Всяке різне
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    Останнім часом звернув увагу на те, що сайт в інтернет-експлорері на роботі глючить несамовито... А вдома в Опері все в нормі...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А я, яко тіко заходжу на форум, зразу так думаю: де би пофлюдити....
    Ну чесно, інколи думаю, от модератори файне слово придумали - флуд, можна без вини любого в баню відправити. Нема людини, яка би не флудила, чуть шо не то сказав - флуууд. ше сказав - злісний флуд. Вчора прийшла працівниця на роботу - спізнилася, кажу - чого спізнилася, а вона - транспорт, корки, дороги, Садовий, самопоміч - насилу прибігла. А їй кажу - ти ж флудиш. Пауза так хвилини три з відкритим пископ, а потім видала: сорі за офтоп - більше не буду....Тото же....Розпустилася молодьож....
     
    • Подобається Подобається x 17
  10. fuxx

    fuxx Member

    Перш за все дивлюся - "щось нове"
    Потім "нові дописи".
    Потім "Позначити всі розділи як прочитані"

    Сервісами практиично не користуюся. Аватар один раз встановив і не міняю, декілька раз користувався - "завантажити додатки". В ігрову залу ще здається ніразу не попадав, і не знаю що то таке ).

    Розділи: Фото, Життя міста, Влада і комуналка
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Наше Літо

    Наше Літо Active Member

    1.нові дописи
    2.іноді користуюсь смайлами. відео вставляти ніколи й не намагалась :)
    3.цікаві розділи: всяке різне, історія, мовне питання, книгарня, музика, фото. іноді - політика
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф



    В основному на те...де,як і хто закомуфльовано обгаджує імідж України!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    Зараз не буду читати інші дописи і скажу що тут роблю зазвичай.
    Користуюся - переглядом де є нові теми.
    Навігація на форумі.
    Читаю.
    "Цитувати", дати відповідь. вставити смайлик - останнє можна було би розширити.
    ВСЕ!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member


    1. На нові теми і дописи учасників
    2.Смайли :)
    3.Про це...і політика.....а ще життя міста...а якщо чесно то все цікаво
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Городецький

    Городецький Well-Known Member

    - Нові теми, відповіді на власні дописи, хто-де.
    - Усіма, крім модераторських ;)
    - Найбільш цікавий "Про це", тому я частіше за все дописую у "Салун" :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Радість

    Радість Well-Known Member

    Я одразу тисну на нові дописи. Читаю більшість, тільки от дописую мало .

    Ютуб та ігровою залою не користуюсь взагалі.

    Мені подобаеться розділ фото та наше місто.
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Євген М.

    Євген М. New Member

    Таксс.. ) На що я увагу звертаю? Сьогодні звернув увагу на те що форум почав дико гальмувати. Це лише в мене? ))
    Сервіси?.. А чому питаєте? Хочете щось викинути? :)
    Користуюсь всім потроху.. Навіть в ігрову залу заходжу інколи (тільки де ж того часу взяти?) Але, звичайно, сервіси не головне - головне люди які тут присутні і спілкування з ними.
    Читаю теми які мене цікавлять. Зазвичай спершу заходжу в "Фото". Потім "Музика", "Життя у кав'ярні", "Куди піти" і т.п...
    В "Політику", "Мовне питання" і "іже с німі" не заходжу ніколи - здоров'я дорожче :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    - на нові дописи і нові теми
    - вставка зображень, аватар не міняю
    - останнім часом, на жаль, дуже мало цікавого :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Моя хата з краю? Судячи з того, що заслані козачки все більше і більше атакують саме вищезгадані гілки, хата може не простояти довго...
     
  20. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    але який саме розділ для вас найцікавіший?..
     
а де твій аватар? :)