...просто мені сьогодні гірше всіх... (с) lulu

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем lulu, 6 січ 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Хай Бог милує, слухайте розум, а не серце. Бо серце хворе ше й нахабне. Воно прагне опанувати всю людину і нав'язати свої бздури. Як то кажуть — всі кози в золоті. В даному випадку це про серце. Звільнення від нинішніх сердечних симпатій забере багато часу і сил, завдасть багато страждань. Але підкорення серцю може призвести до довічних страждань, втратите весь свій час, тривалістю в життя, і всі свої сили. Людина безумно закохується, але з часом ейфорія минає, дурман спадає — і ти оказуєшся сам на сам з тим западлом, що підсунуло безумне серце.
    Це я про випадки, коли очевидно, шо не треба цих стосунків, але так хочеться.

    Ну так тут не треба когось слухати, нас зокрема. Адже ясно, що...

    Ех, пишемо багато вумних слів, а насправді можна описати все простіше і, що цікаво, набагато виразніше. Дівчина закохана, а хлпець користає. Ну вона так нічого, симпатична, але все таки для тих, що живуть за 1300 км, то не варіант і він трохи встадається її і своєї симпатії до неї, бо насправді не кохає і від неї потребує чогось простішого, але часом необхідного. Це збірний приклад з життя різних людей.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Radistka

    Radistka Rändaj

    Zapadenka, підтримую Вас!
    Не слухайте нікого, слухайте себе. Повірте, Ви достатньо маєте всього що треба, щоб вирішити свої проблеми.

    Скільки людей стільки буде порад. Форуми власне для того щоб "поговорити" і існують. "А справжні чоловіки мають діяти так ..." (а що таке той "справжній чоловік"? хіба не для кожного свій?), а "чоловік має бути сильним" (гм, фізично? може й згідна; а що тоді робити сильним жінкам?), а "любов має бути саме така ... " (а як же Маркес - якщо вас люблять не так як ви хочете, не означає що вас не люблять?), а "як поступитеся йому, то будете мати довічні страждання" (так ніби є хоча б одна сім'я на світі яка не страждала взагалі), а "слухати треба розум" (а нащо тоді серце людині?), а ще "йому від вас потрібен тільки секс" (що цікаво само по собі - свічку тримали, чи що). А насправді розв'язок мабуть геніально простий, і рано чи пізно Ви його знайдете, а може вже й знаєте, а швидше за все, все вирішиться само собою. Тримайтеся ;)
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Забрати хлопця від свекрухи. І чим далі, тим краще. Метод 100% дієвий! :good:
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Блін, це точно:)
     
  5. Radistka

    Radistka Rändaj

    Може й так. Але грамотно, так щоби вже не хтів повернутися :mocking:
    Ех, легко нам тут говорити :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Комусь та легко.
     
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Я маю підстави так говорити.
    За моєю спиною багато чого...і зона в тім числі.
    І отаким "правильним" я став не одномоментно.
    Але за кожне своє слово готовий відповісти.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Не знаю хто сказав.але..."Когда говорит сердце - разум молчит"
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    То Ви вважаєте, що якщо Ви маєте підстави так говорити - то це не самозакоханість, а якщо вже хтось інший - він говорить це безпідставно, нарцис?

    І не має свого досвіду і життєвих обставин?
    Що б ми не говорили, до свого рішення Западенка має прийти сама, через власний біль. Хоча, звісно, краще б його не було.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Suum cuique...
     
  11. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Звичайно.Читати,слухати то одне,а вирішувати їй.То її життя.
     
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ви вже вдруге сьогодні не відповідаєте на питання.
     
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Перекласти?
    Suum cuique...Кожному своє.
    А ще є таке:
    Ситий голодного не зрозуміє.
    Від суми і тюрми не зарікайся.

    Имеющий уши(с)...
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ні, не треба.
    Тобто я, мізерна, Вас, чудового?
    Ніколи цього не робила.

    На питання відповіште?
     
  15. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я не образилась, не здивувалась. Не обурилась навіть.

    Дивно чути просто від людини, котра мене не знає зовсім.
     
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Гм.

    А що я Вам закидувала?

    Я десь написала, що Роман - такий і отакий?

    Я читаю те, що пишете, і задаю питання, на котрі Ви, на жаль, не відповідаєте. Інколи, правда, вбиваєте фразами типу:"Я найправильніший, бо я своє прожив".

    Ви не відповідаєте за свої слова, бо навіть на просте питання не можете відповісти, а деколи і суперечите сам собі.
     
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Пробачте.
    Видалив останні дописи.
    Нині не маю сили сперечатись.
    Бо повториться історія з Лілею.
    Дуже сильний біль.
    Йду,зроблю кружок по району.
    Може вгамується.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А я взагалі не хочу сперечатись. Я всього лиш просила відповіді.

    Знаєте, Романе, коли Ви пишете отак, в мене перед очима Ваші слова про те, як би Ви з легкістю вдарили когось. Ваші відповіді - не відповіді, а суцільне стримання. Від моральних ударів. Правда, інколи це Вам не дуже вдається.
    А то вже стає класикою.

    Видалити - і Ромка кривдячого ніби й не було. Залишились хіба слова Ромка скривдженого.
     
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Та нема мене і скривдженого.
    Ким?
    Ви мене копали по нирках?
    Чи,може хтось з форуму?
    Просто,коли постійний біль...
    Важко...щось відповідати...
    Але то фігня.
     
  20. Natal'ka

    Natal'ka Well-Known Member

    Влізу поміж Romko i Un.Known )))
    to Zapadenka.
    Виключіть на якийсь час серце і вмикніть розум. Подивіться на ситуацію тверезо. Ви його любите, він любить Вас. Я так розумію, він на 1300 км. на схід. Оцініть його ставлення до Вас - і коли він тут, і коли він там і там мама і Ви.
    Уявіть Ваше спільне життя, чи зможете Ви прийняти його цілого - разом з його ментальністю, його світом. Буває, що обставини можна подолати. Їх долають сильні люди, впевнені в своїх почуттях і в тому, що можуть і хочуть бути разом, не дивлячись на те, що їх розділяє кордон або вони - з умовно розділеної країни. Він - така людина?
    Не думайте про те, що Ви його любите і що не хочете починати знову стосунки з кимось іншим. Просто подумайте: чи Ви будете з ним щасливі. Краше помучитися і відпустити, ніж потім мучитися довго-предовго.
    Раджу з особистого досвіду.
     
    • Подобається Подобається x 7
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)