...просто мені сьогодні гірше всіх... [продовження]

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Alias, 6 чер 2011.

  1. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Мене найбільше цікавить, що то за розвиток і для яких людей, яка програма, який напрямок, а то взагалі якась непонятка... .
     
  2. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Я не знаю, чи мені нині гірше всіх, чи мене просто трафляє від жлобства, чи дибільства в моїй рідній Україні...:ireful1:
    Після роботи кидала листи і побачила, що мені посилка в спеціальній скриньці. Відкриваю - а то з України журнали, які мені кузина висилає щомісяця на бізнес. От полюбуйтеся, як Україна відсилає до Америки посилки - 6 долярів за кільо. І то зі Львова, з Головної пошти, а не зі села якого задрипаного.:ireful1: І що в Америці подумають? Що то за така діра та Україна? :ireful1: Добре, що сестра ще ті журнали хоч в кульок завжди кладе, поки вони тим знаменитим українським папером обмотають! 18 століття, хай їм буде добре! :wacko:


    [​IMG]

    ---------- Додано в 08:34 ---------- Попередній допис був написаний в 08:29 ----------

    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    а як Ви визначили, що таке з посилкою зробили саме на проміжку між львівською головною поштою та кордоном з Польщею?
     
  4. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Я не знаю, де з нею таке зробили, мене вражає те позорище, що країна зі скороростущим списком мільйонерів і мільярдерів, досі так пакує пошту, як у 18 столітті. І ще й здирає за це позорище більше, ніж Америка. :ireful1: Ганьба!
     
  5. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    пані Оля, це робе ціла країна? :scratch_one-s_head:
    ну то скористайтеся послугами іншої фірми, якщо Ви все-таки переконані, що це зроблено на львівській державній пошті
     
  6. Оля

    Оля Старожилка форуму

    А де так запаковано таким папером? о_О Невже не можна для того випустити стандартні ящики, як у нормальних країнах то робиться?

    Це робить державна пошта, яка є обличчям країни, нє? І ще й за це дере гроші більші, ніж то роблять країни з нормальними послугами.

    Пупере, Вам не встидно за Україну, що про неї подумають в інших країнах, як побачать таке пакування і що в Україні така бідося, що нема нормальних ящиків? Мені встидно... :sad:
     
  7. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    усе відносно)
    "нормальність" країни поняття взагалі філософське, наприклад, чверть громадян уРкаїни вважає Януковича президентом))))
    а чому має бути встидно за невідомих мені людей?
    мені може бути соромно за себе чи за мою сім’ю
    давайте від меншого не переходити до більшого)
    це роблять конкретні люде, а не ціла держава
    і що заважає скористатися послугами іншої фірми?
     
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Пані Оля, ящики є нормальні, жовтенькі, різного розміру. Є великі конверти з поліетиленовою підкладкою, з "пупиришками", просто паперові великі конверти.
    На наступний раз просіть сестру, щоб пересилала в коробці або в конвертах.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Та ну... є ящики і конверти спеціальні, різнокаліберні, на різні потреби. Просто вартують вони додаткових коштів.
    А ще пакунки на митниці мають право відкрити (таке я чула), тому, якщо він впакований в коробку,то шансів дійти до вас в нормальному стані посилка має більше.
     
  10. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Навіть в Америці, де все є приватизоване, пошта є націоналізована і в будь-якому штаті, будь-якому
    найменшому містечку все робиться за стандартом. І ці стандартні ящички, конверти різних розмірів не тільки міцні, а ще і привабливі і при тому безкоштовні. І ще ніколи не отримувала тут посилок і бандеролів у тих упаковках, щоби їм повилізали "кишки". Хоча і дозволяється індивідуальне пакування. Так що на конкретних людей нема чого кивати. Що їм дають, в те вони пакують.



    При чому тут невідомі люди? Вони що, мають з дому нести пакувальні матеріали? Це обличчя країни. Ще раз Вам кажу. За кордоном судять про країну, а не про когось конкретного. І за це хтось має відповідати, нє?


    Ну да, ну да. Я вже це спостерігала на Сихові, пробираючись по смердячому, засцяному, темному ( бо лампочки покрали) під"їзді і ліфті-доходязі зі спаленими кнопками поверхів до квартири з суперським євроремонтом моєї цьоці. ;)

    ---------- Додано в 10:52 ---------- Попередній допис був написаний в 10:46 ----------



    Ви думаєте хтось економить на коштах? Та я вже скільки говорю з нею, щоби просила їх нормально пакувати. Вона ж за мої гроші ті посилки висилає. Кажуть, що за кордон у них тільки таке пакування, бо вони все до ниточки перевіряють, що ти здаєш.
     
  11. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    ems,fedex? :scratch_one-s_head:
    пропоную робити судження з конкретних людей
    не фанат сихівського села, але коли там мешкав -- такого не бачив)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    У вівторок піду на пошту і спеціально взнаю про пакування журналів за кордон.:)
    Аж самій стало цікаво.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Є і приватні. Я не дописала. Але ми саме говоримо про федеральну. А в Україні про державну.
    До речі. В Америці, що державне, то має бути найкраще. А приватне, як собі зробиш. Мій чоловік побачивши міську бібліотеку у нашому в порівнянні замшілому Кенті, сказав, що якщо буде хоч одна бібліотека такого рівня в Києві, то в Україні буде рівень американського життя. А школи? В Америці зараз період упадку, а вони валяють ще добротні паблік школи і будують супернові за останнім піком новітніх технологій і нікого не питають. Тільки щороку податки на все піднімають.

    ---------- Додано в 11:19 ---------- Попередній допис був написаний в 11:16 ----------

    16-поверховий будинок саме за колишнім к-ром "Іскра". І то ще сестра говорила, що "шо ти возмущаєшся, наш будинок ще нормальний". Не знаю, може з 2008 року все кардинально змінилося.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    ні хєра не змінидось...ні хєра....
     
  15. Оля

    Оля Старожилка форуму



    А Пупер каже, що такого не бачив. Я вже почала задумуватися, чи то часом мені не приснилося, чи то в мене галюцинації тоді були... :dntknw:
     
  16. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    [/COLOR]
    а воно так є, Олю
    не дуже шось зінилось...
    і то я ше легко сказав... поважаючи вас..
    а так шоб коротко і чотко, ми в дупі, причому в найтемншому її місці
    кацапня наступає, влада декларує одне,робить зовсім інше...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Будь оптимістом,найтемніше місце ще попереду.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. prox

    prox Well-Known Member

    Що посієш, те й пожнеш... .
     
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Може досить фігню молоти,псевдопобожну?
    Караабін,чи я,чи хто з присутніх тут сіяв комуняцьку заразу,що цвіте й пахне в постсовдепії?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. prox

    prox Well-Known Member

    Не ви сіяли, але найбільший "урожай" збираєте... . Агресія і любов поняття не сумісні... .
     
а де твій аватар? :)