Прошу порадити психотерапевта

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Ixinio, 4 лис 2017.

  1. Slav

    Slav Well-Known Member

    Цей психіатр Горбатов - дуже хороший лікар з дуже великим стажем. Інших добрих психіатрів я не знаю.

    Знаю тільки, що ще є лайно, яке не лікує, а викачує психоаналізом шаленні гроші з дуже жалюгідним кінцевим лікувальним результатом.

    Як давно у Вас почалися нав'язливі думки? Чи хто-небудь в родині також страждав від депресії та неврозу?
     
    Останнє редагування: 8 лис 2017
  2. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    З власного досвіду можу сказати, якщо у людини проблеми з системою травлення,- "душа кіптить", внутрішній генератор не набирає номінальних оборотів, розум працює неналежним чином.
    Людина не взмозі вирішувати свої проблеми, так і залишається і тій "відгрібній ямі".
     
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ймовірно зараз розчарую ТС-а, що не скажу звичних "тримайся", "не втрачай надії" - впевнена, що цього і без мене накидають повний кошик. І веселити "піснями і танцями", щоб відволікти увагу від думок тягосних - теж не стану.
    Краще викладу думку людини, яка звикла вирішувати питання і досягати поставлених цілей спираючись на незалежний і об'єктивний аналіз.
    Так от, коли молода жінка, яка має здорове і радісне немовля, люблячого чоловіка, родичів і друзів, що піклуються про неї, при цьому вона не вбачає сенсу і цілі у своєму житті - потрібен лікар.
    Коли здоровий фізично чоловік, що має бізнес, сім'ю, статки, гідну репутацію серед оточуючих, при цьому не вбачає сенсу і цілі у своєму житті - потрібен лікар.

    Та коли 30-ти річний дівич, без друзів, власної сім'ї, який з власної волі займається роботою, що неподобається, ніде не буває, ні з ким не спілкується, при цьому не вбачає сенсу і цілі у своєму житті, то, з точки зору психіки, в нього все в порядку з головою, бо де ж тут сенс і цілі. Бо до зрілого віку у людини не реалізований соціальний інстинкт в жодному з напрямків. Від такого життя кожен перший забіжить у ліс і завиє вовком.
    От тільки одного не розумію - як тут лікар допоможе? Візьме за ручку і відведе... куди? До повії? У службу знайомств? В клуб за інтересами? Волонтерську організацію? Туристичну агенцію? Дитбудинок? Червоний хрест? Де там ще людина може реалізувати свої соціальні потреби?
    Чи дасть таку пігулку, щоб мозок більше не подавав сигналів, що у житті щось не те?

    :dntknw::dntknw::dntknw:

    Хоча, може бажання годувати лікаря не таке вже й погане? Треба ж хоч про когось піклуватися і бодай таким чином проявляти свою людяність і отримати хоч в такий спосіб сенс, ціль і динаміку життя.
    Єдине що - вряд чи варто розраховувати, що лікар буде проявляти співчуття до пацієнта. За тим можна хіба що до священника піти, та і то, не до кожного.
    А лікар - одна із найбільше цинічних професій. Чужі стаждання оточують лікаря усе його життя. Їм негласний устав не рекомендує співчувати, інакше лікар сам зробиться хворим, "вигорить" емоційно за лічені місяці і вже не зможе працювати.
     
    Останнє редагування: 8 лис 2017
  4. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Якщо маєте можливість, то краще підіть до церкви і поставте свічку - буде більше користі.
     
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Шановний, я б не радила Вам вказувати мені куди іти. :)
     
  6. iso

    iso Well-Known Member

    Навіяло, як гуцула в партію приймали:

    А як серйозно, швидже за все тут глибока депресія в порєднанні із соціофобією і ще пачкою фобій. І прпавдоподібно, без толкового психотерапевта тут не обійдеться.
    (То не я такий мудрий. Випадково по радіоЕРА підслухав передачу «Виміри життя. Здоровя»
    Передачу про депресії )
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Не хочете допомогти людині? ~ той не треба.
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У царя Соломона була та ж проблема. Все мав, а сенсу не бачив, поки не зрозумів, що всі цінності на землі - то труха... Бо все мине, але тільки не те, що вічне. Соломон - один із найкращих земних царів, бо вірив у Бога і жив його законами.
    Та вам не зрозуміти того, бо ви цінуєте в людині успішність, статки і своє щастя.
     
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Тоді питання до батьків. Не в середньовіччі живемо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. iso

    iso Well-Known Member

    Батьки рідко в такі проблеми втручаються. (Хіба вже видно «неозброєним оком»). Переросте, мовляв. Так переважно і буває. Але не завжди…:dntknw:
     
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Батьки ЗОБОВ'ЯЗАНІ втручатися у проблеми неповнолітніх дітей.
     
  12. iso

    iso Well-Known Member

    Я ж не стверджую протилежного. Лише констатую факт, що здебільшого це не робиться, а часом робиться так, щоб краще не робилося.
     
  13. Ixinio

    Ixinio Member

    Та от з цим все не так легко, у нас зараз грошей впритик, якщо не зразу знайду нову роботу, то буде недобре. Поки що працюю далі там, де є, а потім буде видно.

    Розумію. Колись було складно незнайомій людині зателефонувати, тепер вже ні. З практикою то перейшло.

    Ого, класно. Сам би транспорт не водив, хіба що ремонтував. Хоча з потягами простіше, не треба брати в людей гроші за проїзд.

    Напишу, якщо буде потреба.

    У місті.
     
  14. Ixinio

    Ixinio Member

    У старших класах школи. Різко так, добре пам'ятаю той момент.

    У батька шизофренія, решта то хіба у баби щось деперессивне було, і в матері теж буває, що настрою немає. Не думаю, що в неї є якийсь невроз.

    А ви здогадливі... Так, ще незайманий до сих пір.

    Для мене то не варіант. Не хочеться йти до чужої людини, яку ніколи не бачив і яка буде видавати тобі свої емоції в сексі за гроші.
     
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Добре відоме таке відчуття, коли аж дихання перехоплює і не можна слова вимовити, а на тому кінці кладуть слухавку, бо думають, що хтось жартує.
    Мені теж практика допомогла. Трапилася така робота, де треба було навчитися по телефону домовлятися про зустріч із керівниками підприємств. Спочатку витараторювала усі фрази, що заготовлені на папері, без пауз. І так серце калатало, що вже не чула що мені відповідають. :))) З часом і практикою навчилася, та так добре стало виходити, що мене підвищили очолювати відділ. Потім, так само навчилася із підлеглими знаходити мову. А ще треба було набирати людей і проводити співбесіди. Уявіть собі цей жах :crazy: Та це неоціненний досвід. Я навчилася не тільки чути оточуючих, але й навчилася сама не боятися співбесід і потім вже вільно розмовляла із працедавцями на якому завгодно рівні і ставити їм свої умови. Якось, мене мали узяти у банк для роботи по створенню нового відділу. І от уже усім інстанціям я підійшла і з їхніми рекомендаціями очікувала останньої розмови із головою правління. Коли він сказав, що я і йому підхожу, я тоді запитала, що я матиму, окрім тієї малої зарплатні, що вини мені запропонували? Він відповів: "Ну, це ж престижно, працювати у банку" Я відповіла - "Вибачте, та я не купуюсь на такі химери" і відмовила йому :pardon: А колись, я хотіла сусідці щось сказати, годину стояла, як вкопана, слова про себе промовляла сотні разів, та так і не наважилася рота розкрити.
    Саме тому я і в Вас вірю, що Ви, як у випадку із телефоном, тільки наполегливо практикуючись, зможете усе подолати. От тільки лікарі Вам того не підкажуть, бо тоді не буде за що з Вас гроші драти. :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ага, але Ви й ті збираєтеся носити комусь...
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  17. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Я не здогадлива. Я вмію слухати людей і добре роблю висновки :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Позиція розсудливої людини! Ну то поставте свою планку і починайте до неї поступово, але неухильно рухатися.
    В мне друг є, який 9 років прагнув дівчини, в яку закохався. Я взагалі не вірила, якщо чесно, що у нього хоч щось вийде, така була між ними відстань. Але, ось із 1,5 тижні як приїхала з його весілля. Таке було чарівне свято! Я навіть поділилася враженнями з форумлянами, тут, в окремій темі.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • ... ... x 1
  19. Ixinio

    Ixinio Member

    @Latana Royal, згідний що труднощі у соціальних взаємодіях проходять з практикою. Як згадаю, як збирався з думками кілька днів, щоб задзвонити у техпідтримку провайдера... Давно то було, тепер таких проблем немає. Але лікар мені таки треба, я не можу розібратись сам в деяких питаннях вже давно і це давно набридло. Та й ОКР само не пройде. Не надо приємно, коли тобі нав'язливо уявляється, як викидаєш телефон через вікно, або розбиваєш, або кидаєш у вогонь. Хоч знаєш, що таке робити не збираєшься, але уявляється воно досить чітко і реалістично. Або нав'язливо уявляється після успішної соціальної взаємодії як я там щось страшне роблю. Наприклад говорив з матір'ю і її знайомою у магазині, все нормально. Виходжу з магазину і уявляю, як я навпаки там якісь дурниці робив, щось неприйнятне. Щось там розбив чи щось подібне.

    І це не все, воно видозмінюється поступово на протязі років. Одні нав'язливості пропадають, з'являються інші. Я не можу через це нормально працювати чи ремонтувати ті ж речі, що дають на ремонт. Працювати нормально не можу, бо є постійний сумнів у корректному завершенні перевірки роботи, думаєш а от раптом я помилився і перепровіряєш. Ремонтувати речі складно, бо я не можу швидко виконати ремонт, доводиться робити сильно ретельно, боїшся що виконав все не достатньо добре і потім у когось хата згорить ще, якщо це електрика. Буває, що перепаюється одне і то саме місце по кілька разів - хоч бачу, що все і гаразд, проте думаю - а раптом таки ні, треба ще кілька разів паяльником торкнутись, хоч тривалий нагрів може пошкодити компоненти.
     
  20. Ixinio

    Ixinio Member

    Ех, от в плані стосунків все сильно складно. Я не закоханий зараз в жодну дівчину, а привабливі для мене трапляются досить рідко, якщо от так дивитись в місті чи в транспорті. І навіть якби закохався, а таке бувало - для мене є чимось дуже складним познайомитись, та ще й треба знайти таку, у котрої нікого немає. На роботі дівчата без пари є, але я не маю бажання заводити стосунків зі жодною з них. Тобто немає от такого відчуття, що от хотілось би проводити час разом чи спілкуватись з якоюсь із них. Коли колись був закоханий, то тягнуло звичайно, але було страшно щось почати.
     
а де твій аватар? :)